Po imprezie

Forum tymczasowe

Moderatorzy: Escalon, Sucha, echelon4, Tato, Szczurz, kałasz

Postprzez peregrine » 13 wrz 2008, o 14:46

Zajefanie klimatyczna jebanka :wink:

Przede wszystkim wielkie dzięki dla Taty & Corp. za przygotowanie. Czekamy na kolejne :wink:
Dzięki dla Lorda Chaosu i jego demegogów, że mogłem pod ich sztadarami chwalebnie polec w walce z parszywym imperialnym najeźdźcą
peregrine
sierżant

Postprzez Kamil* » 13 wrz 2008, o 15:02

Dzięki wszystkim za świetne strzelanie :) Klimat Chaosu był super, stroje, okrzyki i zagrzewanie do walki - zajebiste 8)
Rosyjski dresiarz
www.rus.mil.pl - forum poświęcone siłom zbrojnym ZSRR i FR
www.razwiedka.rus.mil.pl - GRH Razwiedka
www.zaporozec.net - strona domowa Zaporożca
Kamil*
st. sierżant sztabowy

Postprzez goorock » 13 wrz 2008, o 15:16

Dzięki. Najzabawniejsza impreza w ostatnich miesiącach.
Załóżcie wątek dla zdjęć. Będę jednym wśród pierwszych, kto wrzuci swoje.
Chaos pokonany, niech żyje Chaos!
Chaos jest fair!
:twisted:
Obrazek
goorock
st. sierżant sztabowy

Postprzez Sobieski_waw » 13 wrz 2008, o 15:24

Dzięki wielkie. Kozak strzelanka. Chaos totalnie wczuty w temat:)
Dziękuje za pożyczonego maga.
Pozdro.
Obrazek
Sobieski_waw
master of jojo

Postprzez kowzan » 13 wrz 2008, o 15:36

Bylo calkiem zacnie, szkoda, ze tylko jedna strona byla wczuta w klimat, a druga grala, jak na zwyklej strzelance praktycznie.

Szczere podziekowania dla naszego Lorda i Pana Z Pasiasta Twarza za cudowne wprowadzenie w klimat roku 40k. Pieknie nas poganial, szkoda ze wlodaze drugiej strony nie dzialali tak samo :C

Nie obylo sie bez przygod - jeszcze raz dzieki za pozyczenia magazynka i baterii. Jaki los spotkal nasza batke? Zdaje sie ze mial ja Wichur?

Klne sie na wszystko co nieswiete, ze na nastepna strzelanke ogarne lepszy fatalach, bo nasze czaszeczki w porownaniu ze strojami co poniektorych wypadly raczej mizernie.

No i gratulacje dla orgow.

EDIT

No i troszke lewo bylo, ze strona przeciwna, parszywcy z Gwardii, mieli pelne camo, a nas bylo widac jak na dloni :C Moze nastepnym razem zamienic Imperialnych na Eldarow?
Ostatnio edytowano 13 wrz 2008, o 15:44 przez kowzan, łącznie edytowano 1 raz
kowzan
strzelec

Postprzez ZeeMike » 13 wrz 2008, o 15:40

Co mogę powiedzieć... Ci co byli wiedzą, że była to chyba najbardziej klimatyczna strzelanka tego lata. Ci co nie byli - mają czego żałować :).

Tak zajebistego klimatu to ze świecą nawet w grze szukać. Szacun za okrzyki Chaosu (byłem bo stronie Gwardii) - wczuwaliście się :). Podwójny szacun dla Berserkerów za niesamowitą determinację, aparycję, przerażające okrzyki i ubicie mnie toporem w ostatniej epickiej bitwie - długo tego nie zapomnę :). Potrójny szacun naturalnie dla Niepokonanej Gwardii za skuteczność, współpracę i świetną atmosferę.

No i mega szacun dla Orgów za świetną organizację (swoją drogą - kto skonstruował punkty rekwizycji? rewelacyjny pomysł!), dzięki nim skomplikowana, zdawać by się mogło, jebanka wcale nie była taka chaotyczna - to też oczywiście zasługa 'przekonujących' dowódców :). Czekamy na kolejne edycje!
Obrazek
GG: 1870225
ZeeMike
kapral

Postprzez Luxc » 13 wrz 2008, o 16:35

Dla mnie kosmos :D
Dziekuję Orgom, Chaosom i niezwycięzonej Gwardii za najbardziej klimatyczną strzelankę na jakiej byłem.
Przy powtórce IV regiment (a przynajmniej AIM) postara się przygotować chociaż bagnety. Nie zgodzę się że nasza strona potraktowała imprezę jak zwykłą jebankę. Trzeba było atakować IV regiment. Do białobroniarzy starałem się wyskakiwać z pistoletem, albo nie strzelałem wcale poza jedną akcją w której zresztą zostałem zdjęty przez jakiegoś Chaosa z ponad 50m. Zaliczyłem też trafienie w łeb młotem :D Następnym razem postaram się mieć na takie okazje również białą broń. Jedyne minusy strzelanki które chyba się ze sobą trochę łączą: brak broni białej po stronie Imperialnej i zbyt krótki czas zabawy.
Jeszcze raz dzięki.
Ostatnio edytowano 13 wrz 2008, o 16:41 przez Luxc, łącznie edytowano 1 raz
Luxc
mądraliński

Postprzez Wokash » 13 wrz 2008, o 16:40

Super było wziąć udział w tej strzelance.
Klimat niepowtarzalny, dawno nie było czegoś takiego :lol:
Szczęka cały czas na ziemi jeśli chodzi o przebrania :lol:
Szczególne podziękowania dla Ogrów, Siostry Chaosu Siostry Inkwizycji!!!!
(ci co mają wiedzieć wiedzą :lol:), Komisarzy, Candia I, Imperianych i Chaosu.
Oby była następna część... RTS (nawet jak sie słabo zna setting :lol:) niesie dużo więcej pozytywnej energii niż noc przy kompie... zwłaszcza taki RTS.

Edit:
Biała broń okazała się bardzo istotna... następnym razem będziemy musieli jej brak naprawić :lol:
to nie ja wymyśliłem siostrę chaosu... :lol:
Ostatnio edytowano 13 wrz 2008, o 17:46 przez Wokash, łącznie edytowano 2 razy
Cenzura bywa zabawna... Jakbym chciał napisać, że pewne nowe forum ssie to i tak wyjdzie mi, że http://www.warrior.pl ssie...
Wokash
kapitan

Lokalizacja: TG, MP, MoP, RE, CCS, BN, RG, SG, O3S, RAS, BET, PT, 3rdB HGW

Postprzez Lord Kukis » 13 wrz 2008, o 16:47

Widok Gwardzistów uciekających przed szturmującymi ze wzgórza Kultystami - bezcenne. Przez chwilę miałem nadzieję, że jeden z uciekających zatrzyma sie chociaż przy mijanych swoich, ale minął ich i pognał dalej w las :shock:

Ogólnie klimat wspaniały. Aż szkoda czekać na następną strzelankę z taką atmosferą. Wielkie dzięki za wspólną zabawę. :D
"Medic reporting!"
Lord Kukis
master of jojo

Postprzez apollyon » 13 wrz 2008, o 17:02

Wspaniała zabawa... Niesamowity klimat wśród jednostek chaosu, gdy zaganiałem je do ciągłego parcia naprzód, z palcem na spuście- 10 karabinów grających na raz i powolny marsz naprzód- wspaniałe... Do tego te okrzyki i pojedynek z Suchą- szkoda że bez widowni....

Wielkie dzięki więc Echelonowi, Kałaszowi i Tacie za pomysł i przygotowania...
Wielki szacun dla niektórych Chaośników za pomysły i stroje- z szczególnym uwzględnieniem Świętokrzyskiej Partyzantki- wdeptaliście mnie w ziemie!!
Barsom za Krwawy Pakt- jak ja żałuje, że w kolczudze nie mogłem biegać....
Jedynemu gwardziście w stroju- czyli Wokashowi...
Fotografom za wszystkie zdjęcia...

I miejmy nadzieję że następna, bo napewno będzie, będzie jeszcze bardziej przypominała grę- nie tylko klimatem, ale i rozgrywką...

"jesteśmy Pancerną Pięścią, wymierzoną w imperatora"
Obrazek
...we are APE's
apollyon
spamer

Postprzez Sucha » 13 wrz 2008, o 17:09

Wszystkim dziękuję za tak liczne przybycie,
naprawdę miło było patrzeć jak się bawicie---- gratuluję pomysłowości i inwencji twórczej ludziom którzy się wkręcili i zrobili sobie stroje--- HOOAH!

Kałasz, Echu- szacun dla Waszej myśli technicznej! 8) Pr0!!!
Bez Was nie byłoby tej strzelanki.

Chwała Imperatorowi!
Obrazek
Sucha
porucznik

Postprzez Blasted » 13 wrz 2008, o 17:57

Było fajnie, a nawet więcej.
Pomyłkowe zabicie komisarza Bezcenne.

Klimat rewelacyjny.

Kiedy powtórka? :twisted:
Who's the more foolish, the fool, or the fool who follows him?
Blasted
sierżant

Postprzez apollyon » 13 wrz 2008, o 17:58

przez ponad pół godziny zmywałem ślady chaosu z twarzy... i wcale się ich nie pozbyłem, mam teraz spaczoną wannę...
Obrazek
...we are APE's
apollyon
spamer

Postprzez Blasted » 13 wrz 2008, o 18:01

Ile jeszcze masz tego Chaosu na twarzy?
Who's the more foolish, the fool, or the fool who follows him?
Blasted
sierżant

Postprzez kałasz » 13 wrz 2008, o 18:02

Dzięki wszystkim za miłe słowa, wczucie się w klimat i delikatne obchodzenie się ze sztandarami, oraz punktami naliczającymi :) . Awarii tych ostatnich bałem się dziś najbardziej, ale na szczęście wszystkie dały sobie radę :wink: .

Tak jak obiecywałem zamieszczam wyniki naliczone przez poszczególne punkty:

Obrazek

1) Chaos: 226 Gwardia: 1155
2) Chaos: 663 Gwardia: 687
3) Chaos: 1 Gwardia: 1282
4) Chaos: 1 Gwardia: 1129
5) Chaos: 1 Gwardia: 1440

Razem: Chaos: 892 Gwardia: 5693

Obydwie strony dostały po gratisowym jednym punkcie naliczonym podczas testu systemu po zamocowaniu punktów :wink:

Jak widać, pomimo, że wiernie służyłem Nurgleowi (a ten mnie pobłogosławił wykwitem z brzucha) nie mam możliwości nic przekręcić w wynikach, bowiem przewaga i zwycięstwo GI są niezaprzeczalne :lol: . Jednak jako org uważam, że najwięksi zwycięzcy to Ci, którzy dobrze się bawili i wczuli się w niepowtarzalny czterdziestkowy klimat, niezależnie od tego po której stronie stali :wink: .

Jeszcze raz dzięki graczom i współogrom za fajną zabawę :twisted: . Szczególne podziękowania dla Dr_X i Indianina, którzy pomagali mi przy budowie punktów rekwizycji, a nie zostali nigdzie wspomnieni :wink: .
Ostatnio edytowano 13 wrz 2008, o 19:06 przez kałasz, łącznie edytowano 3 razy
kałasz
sierżant

Postprzez Dalej » 13 wrz 2008, o 18:08

kowzan napisał(a):No i troszke lewo bylo, ze strona przeciwna, parszywcy z Gwardii, mieli pelne camo, a nas bylo widac jak na dloni :C Moze nastepnym razem zamienic Imperialnych na Eldarow?

Zbiję twój argument tym że na czerwono pomalowani "siekiernicy" bez gunów byli w stanie kilkakrotnie wyrżnąć sporą ilość "strzelających praktycznie".

Co się tyczy umundurowania Gwardii - to normalne wojsko i nikt niczego nie narzucał, większość miała nakolanniki na ramionach z wymalowanymi emblematami, co wyglądało bardzo fajnie i też wymagało wysiłku.
Pamiętaj że to była "strzelanka w klimacie Warhammer", nie na odwrót :)

Było SUPER, dzięki Sucha że mnie namówiłaś.

Dzięki Tatowi za przyznanie mi roli Komisarza, ta strzelanka miała wiele epickich akcji które przejdą do historii.
Ostatnio edytowano 13 wrz 2008, o 18:10 przez Dalej, łącznie edytowano 1 raz
Dalej
.....................
.....................

Postprzez echelon4 » 13 wrz 2008, o 18:10

Dziękuje wszystkim za tak liczne przybycie mam nadzieje, że się wam podobało i będziecie chcieli od czasu do czasu rozegrać strzelankę w podobnych klimatach.
Naszym głównym celem było odejście od typowego schematu scenariusza.

Dlatego też zdecydowaliśmy się na groteskowy świat WH40k, gdzie broń biała
nie koliduje z palną, gdzie zaklęcia nie kolidują z nowoczesną technologią itp itp.

Jako jeden z organizatorów, muszę przyznać jedno... nawet w najśmielszych oczekiwaniach nie spodziewaliśmy się tak, mocno klimatycznych ubiorów oraz replik broni białej, ilość ludzi którzy włożyli swoją pracę w przebrania naprawdę miło nas zaskoczyła.

Okazuję się, że "Warrior" od czasu do czasu może bawić, się inaczej i robi to świetnie.

Dzisiejsza rozgrywka była tak naprawdę wielkim "Beta testem" który miał na celu
przetestowanie wielu nowych rozwiązań w naszych zabawach.
Nowa mechanika, nowe podejście do walki, między innymi wprowadzenie broni białej, oraz masę innych rzeczy które były bezpośrednio połączone z samą rozgrywką.

Podsumowanie jest takie, iż pomimo błędów i nie dorobień w zasadach, mechanice
Warrior wyszedł z tej próby zwycięsko i okazał bardzo elastyczny, wychodząc
ponad znane ramy.

Na koniec chciałbym podziękować Wszystkim, którzy przyczynili się do powstania tego scenariusza, współtworzenia oraz kreowania klimatu w samej grze.
Spisaliście się świetnie :)
Obrazek
echelon4
Zły Człowiek

Postprzez apollyon » 13 wrz 2008, o 18:13

a macie może dane dotyczące liczby ludzi na strzelance??
Obrazek
...we are APE's
apollyon
spamer

Postprzez Dalej » 13 wrz 2008, o 18:18

200 osób chyba nie było, zobaczymy pewnie za parę dni jak Tato podliczy wszystkich.
Dalej
.....................
.....................

Postprzez ZeeMike » 13 wrz 2008, o 18:23

apollyon napisał(a):Jedynemu gwardziście w stroju- czyli Wokashowi...

Wypraszam sobie, nie po to pół nocy wczoraj montowałem cadiański pancerz z tektury i przeróbkę mp5k na lasguna! :D
Blasted napisał(a):Było fajnie, a nawet więcej.
Pomyłkowe zabicie komisarza Bezcenne.:twisted:

A co zrobisz jak komisarz (jeszcze nie wiedzieliśmy, czy w ogóle komisarz :D) leci przez las i krzyczy wniebogłosy? Seria i po sprawie :) Przynajmniej epicko umarł! Mogłem tylko wydusić z siebie: "O |, zabiłeś komisarza!"
Ostatnio edytowano 13 wrz 2008, o 18:27 przez ZeeMike, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
ZeeMike
kapral

Postprzez Sucha » 13 wrz 2008, o 18:26

Komisarz -Intendent Tato musi sprawdzić stan kasy i porównać z listą obecności (żeby sprawdzić czy stać nas na tradycyjne Lambo) :)
Właśnie! Po gwardyjskiej stronie wielu było przebranych- fakt ich ubrania nie były tak rzucające się w oczy jak chaosyckie. :)
Ostatnio edytowano 13 wrz 2008, o 18:28 przez Sucha, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Sucha
porucznik

Postprzez kowzan » 13 wrz 2008, o 18:26

Tak czy siak, skonczylismy z 6 czaszkami wrogow i 3 czaszkami ich pomiotu, z ktorych w respie Chaosu powstal niewielki oltaz ofiarny. :]

Dalej napisał(a):Zbiję twój argument tym że na czerwono pomalowani "siekiernicy" bez gunów byli w stanie kilkakrotnie wyrżnąć sporą ilość "strzelających praktycznie".

Co się tyczy umundurowania Gwardii - to normalne wojsko i nikt niczego nie narzucał, większość miała nakolanniki na ramionach z wymalowanymi emblematami, co wyglądało bardzo fajnie i też wymagało wysiłku.
Pamiętaj że to była "strzelanka w klimacie Warhammer", nie na odwrót :)

Wiem, ze to normalne wojsko, gralo sie co swoje i w figurkowca i w PCtowca, plus pare autorskich systemow RPG na kanwie WH40k.

Nie chodzi mi o brak strojow, a raczej o przewage takiego stroju w lesie. Zeby to zrownowazyc powinnismy miec chyba powerarmory z save throwem na 3+ w opozycji do 5+ u GI :P

Moze gdyby chaosu bylo wiecej, dalibysmy rade zawojowac ciutbardziej, a tak zostawalismy nieustannie wybijani do nogi przez przewazajace i dobrze okopane sily Gwardii.
kowzan
strzelec

Postprzez apollyon » 13 wrz 2008, o 18:31

Wypraszam sobie, nie po to pół nocy wczoraj montowałem cadiański pancerz z tektury i przeróbkę mp5k na lasguna!

a faktycznie, zwracam honor, był był Lasgun...

Moze gdyby chaosu bylo wiecej, dalibysmy rade zawojowac ciutbardziej, a tak zostawalismy nieustannie wybijani do nogi przez przewazajace i dobrze okopane sily Gwardii.

dajcie mi mojego Boltera, aby ukrócił życie tego niewiernego!! Twa czaszka jest częścią tronu Pana Krwii, a ty jeszcze zrzędzisz??
Ostatnio edytowano 13 wrz 2008, o 18:32 przez apollyon, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
...we are APE's
apollyon
spamer

Postprzez ZeeMike » 13 wrz 2008, o 18:32

Dalej napisał(a):Dzięki Tatowi za przyznanie mi roli Komisarza, ta strzelanka miała wiele epickich akcji które przejdą do historii.

O taaak... Samo rozpoczęcie było super, do tego smakowite akcje z wymienionymi już Berserkerami (naprawdę, byli świetni i najbardziej zapadną mi w pamięć!) no i naturalnie ostatnia bitwa, gdzie każdy wystrzelił/wyrzucił co miał przy akompaniamencie okrzyków bojowych i jęków konających... Epic :).

Dostać z topora po tym jak skończył się magazynek - bezcenne.
Obrazek
ZeeMike
kapral

Postprzez kowzan » 13 wrz 2008, o 18:34

Najlepsza i najklimatyczniejsza rzecza, w mojej opinii, byla odprawa chaosu, po tym jak imperialni poszli na swoja gorke. Cos pieknego.
kowzan
strzelec

Następna strona

Powrót do Warhammer 40K - 13.09.2008