[ Po imprezie ]

Forum tymczasowe

Moderator: GRD

Postprzez wwwujo » 16 lip 2008, o 07:54

hahaha kolejnhy mejl zwodzacy typu dajcie jeszcze nam pare dni na wpate hahaha a w sobote pisali ze kasa poszla hahah
wwwujo
mądraliński

Postprzez Owca » 16 lip 2008, o 08:18

wwwujo napisał(a):w sobote pisali ze kasa poszla hahah

Jesteś nietolerancyjny! Skoro pisali że poszła, to pewnie poszła! Ale może po drodze zapomniała adresu i się zgubiła. Teraz trzeba będzie jej parę dni szukać! Ale na pewno się znajdzie, dostanie adres zapisany na kartce i pójdzie znowu. Kolejnym razem dostanie nawet namiary GPS :)

Gumka, moja grochówka na pewno nie jest cienka. Jesteś po prostu skąpcem i tyle! 250 porcji za 2299??? :twisted:
Nigdy więcej!
Ojciec Terrorysty...
Codziennie wzrasta ilość rzeczy i osób, które mam w dupie...
Obrazek
Owca
porucznik

Postprzez doszman » 16 lip 2008, o 11:39

W dniu wczorajszym jechałem trasą Piaseczno GK W połowie trasy w jest garkuchnia z grochówą, porcja 6 PLN.rachunek jest prosty 150 porcji to 900 PLN. Jeśli gościowi opłaca się stać i sprzedawać grochówę w takiej cenie to skąd koszt 2500. Przypuszczam, że gdybym zamówił taką ilość to było by taniej oraz może nawet dowiózłby gość „catering” na miejsce (6 km) Przypuszczam, że taki wzrost kosztów grochówki na imprezie spowodowany był nie samą zupą a wiadrami służącymi do jej transportu. Organizatorzy w trosce o niezapomniane wrażenia smakowe użyli specjalnych wiader wykonanych w najnowszych,najtajniejszych technologiach militarnych, a wiadomo, że takie nowości muszą kosztować. Najważniejszą technologią użytą do produkcji owych wiader jest „stealth” gdyż pozwoliło wspaniale ukryć koszty.

W temacie „ grochówka idealna” na 1 litr grochówki dodajcie 1 szyszkę sosnową. Wspaniale poprawia smak.
doszman
rekrut

Postprzez Borsuk98 » 16 lip 2008, o 12:13

Witam,
Co do zwrotów kasy od wspaniałych orgów, to mi jeden(Tazz) kasę (za karabin)wisi ponad rok, otrzymuje tylko jakieś wykręty, ze chory był, ze kasa już czeka, ze wysłał na konto, a potem mimo deklaracji wysłania hajsu ustawia się ze mną żeby mi go oddać i nie pojawia się na w ustalonym miejscu o ustalonej godzinie, a co najlepsze, próbując się skontaktować z jego komórką, natykam się na pocztę. I jakie potem otrzymałem wytłumaczenie? Stary, zapomniałem. Ja rozumiem, ze można mieć problem z organizacją i hajsem, dlatego byłem wyrozumiały i zgadzałem się na przesunięcia w czasie terminu zwrotu kasy. Spodziewałem po kimś takim pewnych zasad, to chyba oczywiste dlaczego. A ten typ to bezczelnie wykorzystywał. Mój błąd, że byłem naiwny. Dla mnie to już tylko kwestia dni zanim sprawę zgłoszę na policje, musze sobie tylko materiał dowodowy przygotować w postaci obszernego archiwum gg i wiadomości na gronie. To się nazywa Fair Play! To tak tylko, żeby uwiarygodnić wyżej wymienionego orga.

Pzdr.
Borsuk98
zielenina

Postprzez Beat » 16 lip 2008, o 12:36

Panowie Organizatorzy!
Jeśli nie macie z czego oddać kasy niedoszłym uczestnikom, to właśnie nadszedł najwyższy czas na to, żebyście wzieli d... w troki i w podskokach polecieli do najbliższego banku czy innego providenta po pożyczkę gotówkową i spłacili wierzycieli.
Każdy jest w stanie zrozumieć, że impreza nie wypaliła, ale ociąganie się ze zwrotem cudzej kasy, tymbardziej, że jej zwrot deklarowaliście od początku, jest delikatnie mówiąc nieelegancki, a ciągnący się za poniektórymi z Was smrodek z przeszłości tej całej sytuacji też nie pomaga.
Jeśli już komuś kasę zwróciliście a czeka już tylko garstka osób, może zamieście listę nicków tych osób, do których kasa już dotarła i osobno, komu jeszcze wisicie, będzie to jasny znak, że coś się w sprawie jednak dzieje...
Wygaszamy Warriora.
Nowe forum dla Mazowieckiego Airsoftu:
www. warrior.pl
Beat
porucznik

Postprzez Ciężki » 16 lip 2008, o 12:41

No ładnie .... ostre słowa tu padają.
Obrazek
... Babes, bullets, bombs dam i love this job ...
Ciężki
podporucznik

Postprzez Mariusz Żarczyński » 16 lip 2008, o 12:47

[quote="doszman"]W dniu wczorajszym jechałem trasą Piaseczno GK W połowie trasy w jest garkuchnia z grochówą, porcja 6 PLN.rachunek jest prosty 150 porcji to 900 PLN. Jeśli gościowi opłaca się stać i sprzedawać grochówę w takiej cenie to skąd koszt 2500. quote]

Nie wiem jak było ale z tego co wiem i zamawiamy w firmie, catering bierze więcej niz garkuchnia przy drodze. Poza tym zamówionych byłó pewnie więcej niż 150?

Wiedzieliście na co się decydujecie więc skąd ten płacz?
To nie znaczy że rozgrzeszam orgów, ale nasze środowisko jest strasznie narzekające. Nie wiem czy zdecydowałbym się na zrobienie zlotu. To jest jak z weselem starasz się jak możesz a i tak cię obgadają :wink:
Nie ma mnic wspólnego z organizatorami imprezy, sam nie mogłem na nią pojechać.
I to by było na tyle :D
БPT Bперед !
Mariusz Żarczyński
st. sierżant sztabowy

Postprzez Miko » 16 lip 2008, o 16:10

Panowie!

Nie byłem na D-Day'u, wiecie co o tej imprezie sądziłem (gdzieś tam w jakimś tam temacie o tym pisałem na początku), organizatorzy też. Jednak chcę się wypowiedzieć po ich stronie (częściowo), ponieważ uważam, że należy się im trochę cierpliwości z Waszej strony.

Sam byłem kiedyś w podobnej sytuacji, więc teraz nie trudno mi się postawić w sytuacji chłopaków od tej imprezy. Rozumiem, że pewne rzeczy nie wypaliły, ale moim zdaniem powinniście poczekać cierpliwie na swoje pieniądze, choćby miało to potrwać nawet i pół roku. Po prostu, nie zawsze jest możliwość zwrotu pieniężny na czas.

Pomijam kwestię tego, że Tazz jest mało wiarygodny (niestety tak ma, każdy o tym wie, Borsuk potwierdza), ale współorganizatorem był też Luke, więc może spróbujcie się z nimi skontaktować osobiście, dowiedzieć co i jak, a nie wieszacie psy na forum, na którym i tak nic nie zdziałacie, oprócz nabijania sobie postów.

Co do kwestii Policji itp. to proponuję; dajcie sobie spokój, sprawy o 50 PLN nikt Wam nie przyjmie, bo to mała szkodliwość społeczna, a w nagrodę możecie spotkać się z przemiłą obsługą posterunku ;) Agent święte słowa powiedział, nie róbcie smrodu, bo Góra się przywali, a jak Oni się przywalą, to już żadnej imprezy nie będzie, a wszyscy będą latać z replikami z półprzeźroczystego plastiku...

Beat ma rację, mówiąc, że orgowie powinni to zrobić niezwłocznie, ale powtarzam, załatwcie to osobiście a nie przez forum.

Doszman, cena grochówki u pana Miecia przy drodze jest taka, ponieważ grochówka ta jest robiona na składnikach nie wiadomego pochodzenia, więcej w niej wody niż wkładki. Zresztą, było nie było, każdy kto kiedykolwiek odważył się jeść przy drodze, wie jakie są realia. A z tego co pamiętam (z zajebistej imprezy ST.RE.FA) żarcie od ojca Tazza jest mega zajebiste i jak najbardziej godne swojej ceny (bez kryptoreklamy, każdy kto był wie:) ).

Owiec - Święta racja...

Tyle z mojej strony. Zaznaczam - ostatecznie nie opowiadam się po czyjejkolwiek stronie, po prostu uznałem, że czas się wypowiedzieć ;)

Pozdrawiam wszystkich

Beat...Ty wiesz co ;)
Ostatnio edytowano 16 lip 2008, o 16:44 przez Miko, łącznie edytowano 1 raz
Miko
st. sierżant sztabowy

Postprzez echelon4 » 16 lip 2008, o 16:21

Miko napisał(a):Doszman, cena grochówki u pana Miecia przy drodze jest taka, ponieważ grochówka ta jest robiona na składnikach nie wiadomego pochodzenia, więcej w niej wody niż wkładki.

Wiesz, często jadam w barku obok mojej pracy, i tam grochówka kosztuje 4zł
i jest jej dużo oraz smacznie.
A im wychodzi jeszcze utrzymanie lokalu na mieście oraz paru pracowników :wink: .

O reszcie się nie wypowiadam bo mnie nie było.
Obrazek
echelon4
Zły Człowiek

Postprzez wwwujo » 16 lip 2008, o 16:23

otoz z niska szkodliwoscia czynu siem mylisz, bo takowa mialaby by miejscae gdybysmy pojedynczo poszli na policje a nie wszyscy poszkodowani z naszego srodowiska. a z tekstami mozecie poczekac pol roku to...nie dobijaj mnie proszze.
wwwujo
mądraliński

Postprzez Miko » 16 lip 2008, o 16:28

Echelon, ale u Was wszystko jest tańsze ;)

Zresztą, mi tam nic do ceny grochówki, po prostu napisałem, że żarcie u ojca Tazza jest dobre, bo było na strefie.

wwwujo - ok, z pół roku przesadziłem. Jednak co do policji to posłuchaj lepiej starszych stażem kolegów (jak Agent) i odpuść sobie kontakty z organami administracji państwowej. Po prostu dla naszego świętego spokoju.
Miko
st. sierżant sztabowy

Postprzez Borsuk98 » 16 lip 2008, o 16:36

Jak już wspomniałem, byłem wyrozumiały i cierpliwy, starałem się być fair, a potraktowano mnie jak śmiecia. Może wam hajs odda, ale to by świadczyło tylko o jego wybiórczości. Opinia w środowisku ASG ma dla niego zapewne większe znaczenie niż moja pojedyńcza opinia. Mi jest winny kwote, może nie wielką, bo 300 zeta, ale podchodzi to już pod kodeks karny. Nawet nie chodzi mi już o odzyskanie hajsu tylko, o to, żeby za takie traktowanie ludzi dostał po dupie.
Borsuk98
zielenina

Postprzez Yasiek » 16 lip 2008, o 16:53

Mariusz Żarczyński napisał(a):...Wiedzieliście na co się decydujecie więc skąd ten płacz?
...To jest jak z weselem starasz się jak możesz a i tak cię obgadają :wink: ...

Wszyscy wiedzieli na co sie pisza, nawet po zmianie miejsca, tyle ze nie dostalismy tego na co sie zapisalismy, a to - w takiej skali - chyba nam nie przyszlo do glowy.

No tak, beznadzieja jak sie starasz i nikt nie docenia i na dodatek nie wypalilo, ale co w sytuacji kiedy masz imprezke i zaproszonych w dupie?
Poszedlem sobie stad...
Obrazek
Yasiek
st. sierżant sztabowy

Postprzez GRD » 16 lip 2008, o 17:03

Miko napisał(a):Beat ma rację, mówiąc, że orgowie powinni to zrobić niezwłocznie, ale powtarzam, załatwcie to osobiście a nie przez forum.

Do załatwiania tego typu spraw służy specialnie załozony email ddayevent@gmail.com
Zapewne zaraz ktos napisze "ale wy sie w ogole nie odzywacie gdy piszemy na ten email". Otoż odzywamy się w miarę możliwości - nie wszedzie mamy dostep do internetu.

W obecnej sytuacji Tazz jako organizator postanowił wyjasnic kwestie finansowa z kazdym, osobiscie dzwoniac do niego na telefon. Prosimy o wyslanie na powyzszy email waszych nr telefonow tak zeby Tazz mogl sie z Wami skontaktowac, a ja przestane wreszcie być pośrednikiem we wszystkich sprawach związanych z Tazzem.
GRD
st. sierżant sztabowy

Postprzez Ran » 16 lip 2008, o 17:39

No to pewno konto w tele będzie miał puste i znowu się nie uda....

Skończcie ściemy - ale przelew był, albo nie, albo oddajecie kasę albo nie.

Typowa gra na zwłokę w wykonaniu Tazza - ze mną się 3-4 miesiące tak woził... Krew człowieka zalewa, jak mu ktoś w twarz kłamie.

Powodzenia obu stronom konfliktu!
Ran
zielenina

Postprzez Kamil* » 16 lip 2008, o 17:43

Miko napisał(a): A z tego co pamiętam (z zajebistej imprezy ST.RE.FA) żarcie od ojca Tazza jest mega zajebiste i jak najbardziej godne swojej ceny (bez kryptoreklamy, każdy kto był wie:) ).

Ba! I proszę zmusić Tazza coby i na drugiej strefie rozdawał jedzenie! :D
Rosyjski dresiarz
www.rus.mil.pl - forum poświęcone siłom zbrojnym ZSRR i FR
www.razwiedka.rus.mil.pl - GRH Razwiedka
www.zaporozec.net - strona domowa Zaporożca
Kamil*
st. sierżant sztabowy

Postprzez Python » 16 lip 2008, o 19:50

Kamil* napisał(a):Ba! I proszę zmusić Tazza coby i na drugiej strefie rozdawał jedzenie! :D

A propos STREFY, można sprawdzić co i za ile w rozliczeniu na tym forum.
Python
kapitan

Postprzez Leander » 16 lip 2008, o 20:18

Hmmm....
Wtedy 400zł, teraz 2500zł.
Inflacja panie, inflacja :lol:
Obrazek
Kaphar hunnu bhanda marnu ramro!
Leander
plutonowy

Postprzez Yasiek » 16 lip 2008, o 21:01

bo to prawdziwa amerykanska grochowka, a dolar spadl na ryja i trzeba wspomoc biednego sasiada.....
Poszedlem sobie stad...
Obrazek
Yasiek
st. sierżant sztabowy

Postprzez Owca » 16 lip 2008, o 22:38

A do tego wszystkiego mamy dowód, że na wojnie można zarobić! Nie wiedziałem tylko, że chłopaki są z Grupy Bilderberg! (to tak apropos dyskusji toczącej się w innym miejscu na tym Forum) :twisted: :twisted:
Nigdy więcej!
Ojciec Terrorysty...
Obrazek
Owca
porucznik

Postprzez Yasiek » 16 lip 2008, o 23:31

to teraz jak juz wiesz to pierdolniesz spod palca jakas imprezke, albo dwie...
Poszedlem sobie stad...
Obrazek
Yasiek
st. sierżant sztabowy

Postprzez Miko » 16 lip 2008, o 23:37

Python - POWAGA??? Łożesz.... ale warto było :)
Miko
st. sierżant sztabowy

Postprzez Mider » 16 lip 2008, o 23:37

O coś chyba kolegę jakiś nerw szarpnął 8)
Mider
spamer

Postprzez Owca » 16 lip 2008, o 23:40

Yasiek napisał(a):to teraz jak juz wiesz to pierdolniesz spod palca jakas imprezke, albo dwie...

Mam fajny pomysł, ale nie! Żadnych imprez nie organizuję!
Nigdy więcej!
Ojciec Terrorysty...
Obrazek
Owca
porucznik

Postprzez echelon4 » 17 lip 2008, o 00:54

Owca coś często piszesz na forum, że już nic nie będziesz organizował.:wink:

Czyżbyś miał taki wewnętrzny osobisty konflikt pomiędzy Owcą organizatorem a o Owcą nie organizatorem :)
Obrazek
echelon4
Zły Człowiek

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do D-Day