Z cyklu oszukani przez...

pisz o czym chcesz, jak przesadzisz to i tak wywalę

Moderatorzy: Królik, Foka, Escalon, wali

Z cyklu oszukani przez...

Postprzez kozi » 23 lis 2009, o 20:45

Witam,
Piszę tego posta, żeby ostrzec i zaapelować po raz ostatni.
Mianowicie chodzi o użytkownika „Ooziee” i moją transakcję z tym oto osobnikiem.
Ogłoszenie o następującej treści:
Witam!!
Chciałbym zamienić moją wierną kamizelke IBA, na Plate Carriera najlepiej w CB i z
jakimiś ładownicami w komplecie. Kontak pod nr. 604114504 gg 7981780 i e-mailem mateusz_janek@vp.pl zdjęcia wyślę na życzenie.
P.S-w IBA jest najajnk z kevlarem, kołnierz i ochrona gardła także z kevlarem.

viewtopic.php?f=20&t=22340&p=292478#p292478
02.11.2009 dogadaliśmy się, że przeleje mu równowartość tego Plate Carriera (290zł) na konto, a w zamian wyśle mi w/w IBA+reszta dodatków z kevlarem. Tak też zrobiłem. Następnego dnia zapytałem czy wysłał już IBA na co dostałem odpowiedź twierdzącą. Teoretycznie powinna być u mnie po 2 dniach ale wziąłem poprawkę na naszą kochaną pocztę. Zadzwoniłem do Ozziego i pytam czy może mi podesłać potwierdzenie nadania paczki – on na to, że jasne podeśle. Nie bardzo jednak mogłem się na to potwierdzenie doczekać więc zacząłem znowu dzwonić, pisać maile na gg – bez rezultatu. Telefonów nie odbierał i nie odpisywał.

12 listopada napisałem ostatniego maila w którym uświadomiłem kolegę Ooziego, że jeżeli dalej to będzie wyglądało w ten sposób i nie dostanę do piątku (13.11) potwierdzenia to uznaje paczkę za niewysłaną. W piątek spróbowałem zadzwonić po raz ostatni – bez skutecznie. Jednak chwile później dostałem maila z potwierdzeniem nadania paczki która rzekomo wysłana była 3 listopada jednak na potwierdzeniu widniała data 13 listopada. W poniedziałek paczkę dostałem w swoje ręce i niby wszystko ładnie pięknie ale jednak czegoś brakuje, mianowicie najajnika. Zadzwoniłem więc – odebrał. Powiedziałem czego brakuje w paczce i pytam co jest grane. W odpowiedzi usłyszałem zdziwiony głos i szybka skruchę. Ozzie powiedział, że w pośpiechu pakował i mógł zapomnieć, i jutro wysyła brakujący najajnik. Minął tydzień, a ja nie mam ani najajnika, ani żadnego odzewu ze strony Ozziego na moje telefony, wiadomości.

Pewnie część z Was zna Ozziego osobiście, część tylko z forum. Dążę do tego, że może ktoś z Was będzie w stanie wytłumaczyć mu, że nie warto bruździć sobie w papierach dla tych „nastu” złotych.
Obrazek
kozi
mądraliński

Powrót do Wolna amerykanka