Zasady CCS podczas Gentarii

Moderatorzy: Foka, Escalon, Python, Yarlan, Grey

Postprzez Ciężki » 17 kwi 2008, o 16:35

Wokash napisał(a):trzeba było zobaczyć jak sypane były kulki do maga jednego RKMu ... jest już pół? Eeee chyba nie... nam wyszło mniej więcej pół... a Ogr nie chciał liczyć :lol:

Nie wiem o co w tym teksie chodzi, ale na tej imprezie limit dla broni wsparcia był 3k .... ja zabrałem pudło do minimi 2,4k i na wszelki wypadek 2 hi-cap'y po 0,3k (gdyby padł mechanizm w pudle) ... co daje 3k kulek i wszystkie w magazynkach.... to da się zrobić.
Obrazek
... Babes, bullets, bombs dam i love this job ...
Ciężki
podporucznik

Postprzez Wokash » 17 kwi 2008, o 16:37

No chyba, że ma sie M60 z magazynkiem na 6000 kulek... :D A jedno M60 było.
Cenzura bywa zabawna... Jakbym chciał napisać, że pewne nowe forum ssie to i tak wyjdzie mi, że http://www.warrior.pl ssie...
Wokash
kapitan

Lokalizacja: TG, MP, MoP, RE, CCS, BN, RG, SG, O3S, RAS, BET, PT, 3rdB HGW

Postprzez Cezar » 17 kwi 2008, o 17:10

Uwierzcie mi ciężko stwierdzić czy już, czy jeszcze :D można dosypać, świnia to żarłoczne zwierze :) w takim wypadku amunicja tylko w magu nie jest specjalnym ograniczeniem :D

Ja będę się trzymał braku limitu amunicyjnego, lub limit amunicyjny np. kulasów na 12 locapów plus luzem amunicja ale w skrzynkach amunicyjnych (3k-4k na skrzynkę) a skrzynek ile tam kto chce może wziąć.
Obrazek
Uber BadAss
Cezar
st. sierżant sztabowy

Postprzez Ciężki » 17 kwi 2008, o 17:38

Nie jest trudno wsypać do takiego pudła butelkę 3k (a takie są) - jeżeli natomiast byłoby to problemem ... to mogłem odsypać swoje pudło od minimi + dwa wcześniej wspomniane hi-cap'y :D

Ja bym limit amunicji zostawił organizatorom ... i uważam, że powinien być. Jak org chce to może ustalić limit i czy to będzie limit na kulki luzem, kulki łącznie, ilość magazynków czy w jakichś dodatkowych skrzyniach to będzie to dobry limit.

Proszę tylko o jedno - nie każcie ludziom biegać z cegłami czy innym drewnem w plecakach - bo popadniemy w jakąś skrajność.
Obrazek
... Babes, bullets, bombs dam i love this job ...
Ciężki
podporucznik

Postprzez Yarlan » 17 kwi 2008, o 17:42

Ciężki napisał(a):
Proszę tylko o jedno - nie każcie ludziom biegać z cegłami czy innym drewnem w plecakach.

:lol: :lol: :lol:
Obrazek
Yarlan
chorąży

Postprzez Alul » 23 kwi 2008, o 11:28

To ja dodam na temat obciążenia że latając z karabinem wsparcia dodatkowo obciązam się wodą. Na każdy magazynek SAWa (ok2400kulek) biorę 3l wody do Camelback`a Coprawda piję wodę ale dodatkowo mam 1,5 litra wody w butelce (realnego zużycia wody na dzień) + 0,7 w manierce. W KNJ zawsze na mnie drą mordy bo się wlekę i marudzę ale mam sumienie czyste. Myślę że to kwestia podejścia do sprawy i nikogo nie da się zmusić do dociążania jak sam tego nie będzie chciał. Tak czy inaczej moje dociążenie jest i tak śmieszne biorąc pod uwagę 2400 kompozytu. btw. karabin mój waży bez magazynka 5.5kg. magazynek z batką kilo.
Obrazek
WYGARMISTRZ
Alul
mądraliński

Poprzednia strona

Powrót do Zasady gry MILSIM