WYBORY

1-2 lipca 2006--->
wszystkie "gorące" informacje odnośnie zlotu

Moderator: Foka

Drogi Wyborco- Kto ma Dowodzić Siłami Gorgoni??

Ankieta wygasła 29 cze 2006, o 09:36

Premier wraz z Owcą
15
31%
Python
26
53%
Ptasiek
8
16%

Liczba głosów : 49

Postprzez Python » 28 cze 2006, o 15:12

Devil napisał(a):Python, nie skomentuję. Poczekam na osobite spotkanie.

LOL, jeszcze mam jeden ślad po ostatnim ;)
Python
kapitan

Postprzez Devil » 28 cze 2006, o 15:14

A kto powiedział, że będę strzelał? Miałem na myśli kultularną rozmowę... 8)
Proszę mnie szukać na W2.
Devil
wredny malkontent

Postprzez Entomb » 28 cze 2006, o 15:15

Python napisał(a):
Devil napisał(a):Python, nie skomentuję. Poczekam na osobite spotkanie.

LOL, jeszcze mam jeden ślad po ostatnim ;)

dłoń odciśniętą na pośladku?
PS. wybacz, nie mogłem się powstrzymać ;)
Brak
Entomb
st. sierżant sztabowy

Postprzez Python » 28 cze 2006, o 15:17

MALINĘ :P
Python
kapitan

Postprzez Entomb » 28 cze 2006, o 15:21

Python napisał(a):MALINĘ :P

a gdziee? ;)
dobra koniec durnych żartów. Nudzi mi się w robocię to piszę głupoty.
Brak
Entomb
st. sierżant sztabowy

Postprzez Owca » 29 cze 2006, o 23:21

O biedna Gorgonio! Umęczony wojną kraju! Dziś straciłaś cnotę demokracji… Brunatna noc nadciąga nad Twe ziemie…Tyran i dyktator zwyciężył w wyborach! Zaślepiony lud wybrał oprawcę na swego wodza. Takie rzeczy miały już miejsce w historii – inny z tyranów XX wieku też zdobył władzę podstępem, obiecując ludowi wolność, pracę i wojnę.
A może wybory zostały sfałszowane? Wszyscy pamiętają chyba wypowiedzi wyraźnie stronniczej Komisji Wyborczej, która jawnie przyznawała się do zaplanowanych matactw! Musiało tak właśnie się stać, gdyż nie wierzę, że miłujący demokrację Gorgończycy mogli w uczciwych wyborach wybrać na swego przywódcę tego dyktatora! W tej sytuacji nie uznaję wyniku sfałszowanych wyborów i udaję się na emigrację!
Jako nieutulony w żalu za utraconą demokracją Prezydent Gorgonii na Wygnaniu Owca ogłaszam powstanie Narodowo-Wyzwoleńczej Ludowej Armii Gorgonii. Ludowej, gdyż tylko z ludem można myśleć o prawdziwej demokracji!
Pozostający po okupacją wrogiej Gorgonii junty genmaja Pytona żołnierze nie dajcie się uwieść faszyzmowi! Nie musicie już czuć się związani przysięgą – przysięgaliście wierność Demokratycznej Gorgonii, a nie faszystowskim oprawcom, którzy łamiąc już na starcie demokratyczne zasady zdobyli władzę podstępem! Wstępujcie do Narodowo-Wyzwoleńczej Ludowej Armii Gorgonii, która współdziałając z wojskami Katangi obali faszystowski reżim i przywróci w Gorgonii Wolność i Demokrację! Jeszcze nie jest za późno – przyjmiemy w swe szeregi nawet skruszonych członków reżimu – ważne, by zrozumieli, że popełnili błąd i że postanowią go swym męstwem naprawić.
Precz z tyranią! Niech żyje Sprawiedliwość Społeczna, Wolność i Demokracja! Już wkrótce uwolnimy Gorgonię od faszystowskiego jarzma!
Jutrzenka swobody nadciąga!
Nigdy więcej!
Ojciec Terrorysty...
Codziennie wzrasta ilość rzeczy i osób, które mam w dupie...
Obrazek
Owca
porucznik

Postprzez Wokash » 30 cze 2006, o 00:35

Panie Owca czy raczej już "towarzyszu" Owca muszę stwierdzić, że jestem głęboko wstrząśnięty tą deklaracją. Dołącza nią Pan do takich mrocznych postaci jak Kim Philby czy Feliks Dzierżyski, które przed Panem wyciągały rękę uzbrojoną przez obce mocarstwo, przeciwko własnemu krajowi. Pozostaje mi mieć nadzieję, że tak jak oni poniesie Pan klęskę ... Pańska nieumiejętność zaakceptowania reguł demokracji i związana z tym zdrada jest trudna do zrozumienia. Mam głęboką nadzieję, że w przypadku schwytania przez AEG zostanie Pan sprawiedliwie osądzony za swoją zdradę. Bo ma Pan zapewne świadomość, że będzie Pan traktowany jako prawdziwy renegat.
Wokash
kapitan

Lokalizacja: TG, MP, MoP, RE, CCS, BN, RG, SG, O3S, RAS, BET, PT, 3rdB HGW

Postprzez apollyon » 30 cze 2006, o 08:38

Tymczasem Premier, zaskoczony postawą wyborców, wyjeżdza na wczasy na Izrajkę, przejadać pensję z gorgońskiego budżetu, która mu przysługuje tytułem pełnionej wcześniej służby...
Premier powiedział tylko że bardzo lubi kampanię wyborczą, ba lub nawet bardzo kontrkandydata, i komisję wyborczą i wyborców, premier wszystko lubi, po czym dodał- a co to chodzi?
Obrazek
...we are APE's
apollyon
spamer

Postprzez Agent » 30 cze 2006, o 09:21

Feliks Dzierżyński był polskim patriotą :)

Renegacie Owco - prosimy zmienić nazwę swej organizacji bo skrót tworzony od pierwszych liter słów - członów nazwy jest nieładny.

Co do Twego wychodźctwa, to nie przejmuj się sprowadzimy Cię do Ojczyzny z powrotem - na koszt państwa ;-)
Agent
kapral

Postprzez Owca » 30 cze 2006, o 11:33

A w którym miejscu twierdziłęm że jestem obywatelem Gorgonii?? :lol: Co więcej - sami z dużym uporem wyciąaliście ten fakt, odmawiając mi prawa startu w wyborach.... Jesteście konsekwentni jak kaczuszki. Ale faszystowskie dyktatury mają to do siebie - wszystkie "fakty" zmienia się w zależności od potrzeb! :twisted:
Nigdy więcej!
Ojciec Terrorysty...
Obrazek
Owca
porucznik

Postprzez Wokash » 30 cze 2006, o 14:58

Agent – z tym patriotyzmem to FEDa to zależy od okresu ... członek rządu z Marchlewskim i spółką w 1920 wygląda mało patriotycznie :lol:
Towarzyszu Owco ... wyjaśnij mi tak jak chłop krowie na miedzy ... jak niebędąc obywatelem Gorgonii chciałeś zostać generałem jej świetnej armii :?: oraz jak zamierzasz wyemigrować z Gorgonii niebędąc jej obywatelem ... :lol: bo nijak tego nie potrafię pojąć ... :shock:
ATSD proszę Cię powściągnij język bo wyzywanie od kaczek niezależnie od wczucia to już przegięcie ... :roll:
Wokash
kapitan

Postprzez Owca » 30 cze 2006, o 19:10

Wokash napisał(a):
Agent napisał(a):Jedna kwestia - Ape i Owca - jesteście na liście armii Katangi więc niniejszym uznaję was za niegodnych zaufania czerwonych sprzedawczyków.

Agent ja Cię proszę, Ty się tak nie denerwuj. Pamiętaj, że Konstytucja Gorgonii pozwala dowodzić Jej armią tylko obywatelowi Gorgonii ... jak wygrają wybory to automatycznie (w wyniku demokratycznych wyborów 8) ) zostaną obywatelami Gorgonii

To pewnie nie Wokash pisał tylko Wokash :lol: To taka choroba jest - rozdwojenie jaźni się nazywa, albo skleroza :lol:
A ponieważ nie uznaję sfałszowanych wyborów, uważam że jestem Prezydentem Gorgonii! Idąc tym tropem "automatycznie zostałem obywatelem Gorgonii" (mojej - Demokratycznej Gorgonii, a nie waszej reżimowej, w związku z czym i tak nie podlegam pod waszą jurysdykcję). A ponieważ nie mogę sprawować należnej mi funkcji na ziemii Gorgonii udaj się na emigrację do mojej pierwszej ojczyzny!
A kaczuszki to takie sympatyczne ptaki wodne, co to chodzą sobie w różne strony i robią "kwa, kwa, kwa, kwa" - możesz sprawdzić w encyklopedii. Nie wiem co w tym obraźliwego... Chyba, że masz jakieś perwersyjne skojarzenia, ale to już nie moja wina... Domyślam się że miałeś skojarzenie z Panem Prezydentem RP? Ale to już byłaby obraza najwyższego urzędu RP, co jest w Polsce karalne! mam nadzieję, że nie takie były Twoje intencje :twisted:
Nigdy więcej!
Ojciec Terrorysty...
Obrazek
Owca
porucznik

Postprzez Wokash » 2 lip 2006, o 12:56

Owca ... w tym miejscu chciałbym Cię publicznie przeprosić ... nie miałem pojęcia, że Ty jesteś mentalnym obywatelem, nieistniejącej Gorgonii twoich marzeń ... na prawdę :lol: . Ale wydaje mi się, że będąc konsekwentny powinieneś także dokonać mentalnej emigracji ... :shock:
Muszę również powiedzieć, że zaimponowałeś mi jako polityk (może nie jako dowódca ale uczciwy polityk jest znacznie mniej częstym zjawiskiem ... :wink: ) przegrałeś wybory, a mimo to dotrzymałeś 1 obietnicy wyborczej jaką złożyłeś ...

Owca napisał(a):A ja obiecuję, że publicznie rozstrzelamy Ape! Może nawet dwa razy!

respect :D

Jestem w ogóle zaskoczony słownością i determinacją innych użytkowników forum ... jestem naprawdę pod głębokim wrażeniem ...

Agent napisał(a): Co do Twego wychodźctwa, to nie przejmuj się sprowadzimy Cię do Ojczyzny z powrotem - na koszt państwa ;-)

a w moim kapowniku skromnego sierżanciny MP o godz. 11.20 jest zapis 1. Owca, Renegaci. Szer. :lol:

Na prawdę jestem pod wrażeniem ... 8)

Co do obrazy głowy państwa ... nie wiedziałem, że mamy dwugłową władzę w RP ... naprawdę nie miałem pojęcia ... i że perwersyjne skojarzenia z kaczkami są takim przestępstwem ... :lol:

A tak w ogóle serdeczne dzięki za wspólne strzelanie i fakt, że byłeś mało kłopotliwym jeńcem :wink: .
Wokash
kapitan

Postprzez Owca » 2 lip 2006, o 15:47

Ja w ogóle staram się być mało kłopotliwy.....
:lol: :lol:
Nigdy więcej!
Ojciec Terrorysty...
Obrazek
Owca
porucznik

Poprzednia strona

Powrót do VI Międzynarodowy Zlot Airsoftowy - MONTE KALWARIA 2006