M4A1 ICS: Gdzie kupić...

Masz jakieś pytanie? Przyczytaj przewodnik dla Nowych, jeśli nie będzie tam odpowiedzi, pytanie zadaj właśnie tu!

Moderatorzy: Królik, Foka, Escalon

M4A1 ICS: Gdzie kupić...

Postprzez MATHEUS_PL » 26 paź 2008, o 17:02

Hejka, nie wiem czy to dobry dział na takie temat, mam nadzieje, że tak :) mam taką sprawę, jestem początkujący, chcę kupić dobre M4, wybór padł na ICS, mają go z tego co widzę 3 sklepy w Polsce, i nie wiem z którego wziąć, do wyboru mam:

1. madonion.eu cena: 1150 zł
2. zbrojownia.com.pl cena: 999 zł (chyba jakaś promocja)
3. militaria.pl cena 1169 zł (normalna cena 1299 u nich ale, ponieważ pamiętają mnie bo kupowałem kiedyś u nich wiatrówki to mogę mi opuścić do tej sumy...) i generalnie zaletą tego jest, że mam 30 km do ich sklepu więc w razie awarii mogę wpaść samochodem i nie muszę wysyłać na 2 koniec Polski

I gdzie tu brać mając taki wybór :(

Z góry THX za pomoc :D
MATHEUS_PL
mądraliński

Re: M4A1 ICS: Gdzie kupić...

Postprzez Yeneth » 26 paź 2008, o 18:45

MATHEUS_PL napisał(a):Hejka, nie wiem czy to dobry dział na takie temat, mam nadzieje, że tak :) mam taką sprawę, jestem początkujący, chcę kupić dobre M4, wybór padł na ICS, mają go z tego co widzę 3 sklepy w Polsce, i nie wiem z którego wziąć, do wyboru mam:

1. madonion.eu cena: 1150 zł
2. zbrojownia.com.pl cena: 999 zł (chyba jakaś promocja)
3. militaria.pl cena 1169 zł (normalna cena 1299 u nich ale, ponieważ pamiętają mnie bo kupowałem kiedyś u nich wiatrówki to mogę mi opuścić do tej sumy...) i generalnie zaletą tego jest, że mam 30 km do ich sklepu więc w razie awarii mogę wpaść samochodem i nie muszę wysyłać na 2 koniec Polski

I gdzie tu brać mając taki wybór :(

Z góry THX za pomoc :D

Proponuje wziąć w MadOnion z kilku powodów:
- ICS to prawie podstawa oferty Onion'a więc i serwis tych replik maja dopracowany (chłopaki po prostu muszą się znać)
- Zbrojownia ma dość szeroką ofertę od replik MiC aż po ICS i CA i chociaż mają wybrany przez Ciebie model taniej to nie byłbym pewien jak z ich zapleczem serwisowym.
- Militaria to osobny rozdział - maja najwyższe ceny i niemal zero akcesoriów - co nie wróży zbyt dobrze przy kłopotach serwisowych (mogą nie mieć potrzebnych części od ręki). Jedyny ich plus to szansa ze przed zakupem weźmiesz replikę do reki - co w Twoim przypadku o ile dobrze pamiętam jest bardzo ważne. :wink:
Obrazek
Yeneth
sierżant

Postprzez Cień » 26 paź 2008, o 20:46

Przede wszystkim to MadOnion ICS'a sprowadza i nie ma problemów, jak wspomniano, z serwisem. Skoro gdzieś mają dużo taniej to napisz to MO - może Ci upust dadzą w ramach promocyjnego pozyskiwania klientów :)
"Chaos zawsze pokonuje porządek, gdyż jest lepiej zorganizowany." - Terry Pratchett
Cień
kapral

Postprzez MATHEUS_PL » 26 paź 2008, o 22:35

Oj wątpie w ten upust :D Byłem w militaria.pl i brałem do łap M4 i waga jest w miarę fajna :wink: Czyli z tego co mówicie to odpuścic sobie militaria.pl no i w militariach sprzedawca mówił, że przy każdym tuningu automatycznie tracę gwarancję... Jutro z rana chciałbym już gnata zamówic więc gdzie go brac? :D

Ps. Czy magazynki od boyi low capy będą dobrze współpracowac z M4 ICS?

*Sorry za brak niektórych polskich znaków ale coś się komp sypie :x
MATHEUS_PL
mądraliński

Postprzez Yeneth » 26 paź 2008, o 23:34

MATHEUS_PL napisał(a):Oj wątpie w ten upust :D Byłem w militaria.pl i brałem do łap M4 i waga jest w miarę fajna :wink: Czyli z tego co mówicie to odpuścic sobie militaria.pl no i w militariach sprzedawca mówił, że przy każdym tuningu automatycznie tracę gwarancję... Jutro z rana chciałbym już gnata zamówic więc gdzie go brac? :D

Ps. Czy magazynki od boyi low capy będą dobrze współpracowac z M4 ICS?

*Sorry za brak niektórych polskich znaków ale coś się komp sypie :x

Bierz tam gdzie robiłbyś w przyszłości ewentualny tunning... czyli najlepiej MadOnion.

Co do magazynków to ie pomogę bo nie próbowałem - napisz z pytaniem do sklepu albo zadzwoń i ich pomęcz :D
Obrazek
Yeneth
sierżant

Postprzez MATHEUS_PL » 26 paź 2008, o 23:38

No i w MO jest 6 miesięcy gwarancji więcej, no i 150 zł taniej i za to co zaoszczędzę bym kupił batkę 9,6 :) mam aktualnie 8,4 ale jak dzwoniłem do MO to mówili, że przy 8,4 może być lypton...
MATHEUS_PL
mądraliński

Postprzez Yeneth » 27 paź 2008, o 12:18

MATHEUS_PL napisał(a):No i w MO jest 6 miesięcy gwarancji więcej, no i 150 zł taniej i za to co zaoszczędzę bym kupił batkę 9,6 :) mam aktualnie 8,4 ale jak dzwoniłem do MO to mówili, że przy 8,4 może być lypton...

No to sam sobie odpowiedziałeś :wink:
Obrazek
Yeneth
sierżant

Postprzez MATHEUS_PL » 27 paź 2008, o 17:00

Aj źle napisałem, sprawa wygląda tak:

1. W MO jest 18 miesięcy gwarancji i replika kosztuje 1150 zł
2. W zbrojowni jest 12 miesięcy czyli 6 mniej i kosztuje 999 zł czyli 150 zł taniej (starczy na gumke systemy i aku lub preckę :) )

Niby fajne te 6 miesięcy gwarancji więcej (ale podczas tuningu w MO i tak napisali, że na tuningowane dają tylko pół roku gwarancji) ale 150 zł to już taka nie mała suma...
MATHEUS_PL
mądraliński

Powrót do Dla Nowych