Zawieszenie G36C

Masz jakieś pytanie? Przyczytaj przewodnik dla Nowych, jeśli nie będzie tam odpowiedzi, pytanie zadaj właśnie tu!

Moderatorzy: Królik, Foka, Escalon

Zawieszenie G36C

Postprzez kwadrat05 » 22 maja 2008, o 22:41

Witam , mam pytanie o zawieszenie jednopunktowe do G36C.
Czy ktos może ma jakiegos linka do tego sprzetu , bo po moim szukaniu znalazłem tylko mase zawieszen dla emek.
I moze ktos ma zdjecie jak takie zawieszenie wyglada na "żywo" w praktyce.

Pzdr

Dodać chciałem jeszcze że nowy na forum jestem i przywitać ze wszystkimi serdecznie sie chciałem. Wiec ... Witam !!
Cry havoc and let slip the dogs of war.

"Bullets cannot be recalled. They cannot be uninvented. But they can be taken out of the gun."- Martin Amis
kwadrat05
mądraliński

Postprzez kwadrat05 » 25 maja 2008, o 20:23

http://youtube.com/watch?v=I3qtmV4kKFQ&feature=related

chodzi dokładnie o takie , tutaj akurat jest emka czy mp5

"Bullets cannot be recalled. They cannot be uninvented. But they can be taken out of the gun."- Martin Amis
kwadrat05
mądraliński

Postprzez kwadrat05 » 9 cze 2008, o 19:56

Panowie motyla noga , ktos napewno ma ta replike .... jakiego zawieszenia uzywa ?

kwadrat05
mądraliński

Postprzez Beat » 10 cze 2008, o 08:51

Witam,

Stary, powód, dla którego nikt Ci nie odpowiada jest prosty:
1. Nikt nie robi dedykowanych jednopunktowych zawieszeń do konkretnych broni - konkretnie nie ma zawieszenia jednopunktowego, które pasuje do tylko jednego typu broni.
Kup dowolne zawieszenie jednopunktowe i na 90 procent, będzie pasowało w ten czy inny sposób zamocowane do G36. Upewnij się tylko, czy zakończenie do montowania przy broni będzie pasowało u Ciebie (np czy oczko w broni jest będzie wystarczająco duże na karabińczyk zawieszenia).

2. Zawieszenie jednopunktowe to żadna filozofia, coponiektórzy robią je nawet z gum elastycznych do mocowania przedmiotów np na bagażniku dachowym w maluchu...
Wygaszamy Warriora.
Nowe forum dla Mazowieckiego Airsoftu:
www. warrior.pl
Beat
porucznik

Powrót do Dla Nowych