wycior / przepychacz

Masz jakieś pytanie? Przyczytaj przewodnik dla Nowych, jeśli nie będzie tam odpowiedzi, pytanie zadaj właśnie tu!

Moderatorzy: Królik, Foka, Escalon

wycior / przepychacz

Postprzez ryuzok » 13 lut 2008, o 12:20

Witam
mam pytanie, czy są jakieś tanie wyciory/przepychacze do AEGów?ewentualnie,czy moglibyście polecić coś tańszego niż 50zeta i najlepiej mieszczącego się w ładownicy?
albo czy taki zwykły wycior od wiatrówki (4,5mm) wystarczy?
pytam bo zakładam preckę i prawdopodobnie kiedyś w końcu się zatnie, a lepiej być przygotowanym...
ryuzok
chorąży

Postprzez Dalej » 13 lut 2008, o 15:36

Jak możesz nie mieć wyciora? Sprzedają z każdą repliką. Na pewno ktoś ci sprzeda za grosze.

Co do przenoszenia - mimo precki, nigdy nie miałem problemów z zatkaniem lufy.
Bardzo długo nosiłem ze sobą wycior, i chyba tylko raz go użyłem gdy komuś zatkała się lufa.
Sensowne kulki + czyszczenie broni w domu = żadnych zacięć.
Co do przenoszenia - miałem kilka patentów.
Najlepszy to wycior złamany na pół, na koniec jednego kawałka założona gumowa rurka (podobna do tych z izolacji kabli) w którą można wetknąć drugą połowę wyciora i wtedy masz cały, solidnie się trzymający wycior.
Taki wycior, rozłożony, można nosić w rurce zrobionej z kija od szczotki który można nabyć w każdym supermarkecie.
Ona jest pusta w środku - z jednej strony zatykam ją czerwonym korkiem na lufę jaki dają do każdej repliki, i gotowe.
Lekki i kompaktowy sposób.
Dalej
.....................
.....................

Postprzez ryuzok » 13 lut 2008, o 16:14

Dalej napisał(a):Jak możesz nie mieć wyciora? Sprzedają z każdą repliką. Na pewno ktoś ci sprzeda za grosze.

mogę nie mieć, bo kupiłem używaną replikę...
no ale dobra,w takim wypadku dzięki za pomoc...
ryuzok
chorąży

Powrót do Dla Nowych