Warsztaty TCCC 1 raz dla cywili przez firme REAGO

szkolenia i imprezy mające na celu podnoszenie umiejętności i wiedzy zainteresowanych osób

Moderatorzy: Królik, Foka, Escalon

Warsztaty TCCC 1 raz dla cywili przez firme REAGO

Postprzez Sylwester » 4 mar 2010, o 16:41

Firma REAGO, która wspierała nas w czasie ostatnich tego typu zajęć w Warszawie u KNJtów poprosiła mnie o przekazanie info środowiskom zainteresowanym TC3, o ich pierwszej tak naprawde propozycji do środowisk nie zwiazanych ze służbami mundurowymi, w temacie Ratownictwa Taktycznego, chłopaki którzy prowadzą te zajęcia to Atecy wrocławscy, wspólpracujący z instruktorami światowej powagi w ramach TCCC, szkolili już chyba wszystkich od ABW do GROMu, wszystkich spotkałem u nich na zajęciach. Najważniejsze jest to że jest to jedyna firma w polsce będąca przedstawicielem American North Rescue (producenta zaopatrującego w sprzet ratowniczy amerykańska armię) oraz mają licencję na PHTLS i jej militarną odmianę. Pozostaje mi tylko zaprosić przedstawiając ogłoszenie:

Wrocław, dn. 02.03.2010

Szanowni Państwo. Chciałbym zaprosić Państwa na I Warsztaty Ratownictwa Taktycznego, które odbędą się w sobotę 20 marca 2010 roku, we Wrocławiu przy ulicy Więziennej 21/24. Jednocześnie zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, by przedstawić Państwu aktualną i rzetelną wiedzę dotyczącą postępowania ratunkowego podczas zagrożenia życia w tak niebezpiecznej strefie, jaką jest miejsce działań służb mundurowych. Kurs będzie trwał w godzinach od 0900-1800.

Zajęcia zaczniemy od wykładu wstępnego, a następnie zostaniecie Państwo podzieleni na grupy i będziemy realizować ćwiczenia w zakresie:

•Tamowania krwotoków metodami najbardziej skutecznymi w środowisku działań taktycznych, zapoznając się jednocześnie z najlepszym na świecie sprzętem do tego przeznaczonym
•Specyfiki badania urazowego osoby poszkodowanej
•Postępowania w sytuacji konieczności zabezpieczenia broni osoby poszkodowanej
•Głównych zasad wsparcia medycznego jednostek realizacyjnych służb mundurowych

Ćwiczenia będą stanowić doskonałą okazję, aby zapoznać się i przećwiczyć wielokrotnie elementy związane z zabezpieczaniem urazów stanowiących główne zagrożenie dla życia osoby realizującej zadania w środowisku taktycznym oraz innych technik udzielania pomocy, dlatego prosimy o zabranie swobodnych ubrań, które umożliwią uczestnictwo w ćwiczeniach praktycznych.

W trakcie zajęć przewidujemy przerwę na ciepły posiłek, który Państwu zapewnimy.

Ukończenie warsztatów będzie wiązało się z otrzymaniem certyfikatu oraz wpisem 8 punktów edukacyjnych do kart doskonalenia zawodowego.

Koszt to 500 zł brutto.

Deklaracje uczestnictwa prosimy kierować na adres e-mail: tactical@reago.pl
UWAGA - warsztaty zostaną zrealizowane przy minimum 15 zapisanych osobach. Prosimy o jak najszybsze potwierdzenia udziału.
Formularz zgłoszeniowy wraz z informacją o płatności prześlemy Państwu drogą elektroniczną po zgłoszeniu zainteresowania kursem.


Z ratowniczym pozdrowieniem,
Michał Maciejewski
Specjalista Ratownictwa Medycznego
Koordynator ds. Szkoleń Służb Mundurowych CTiSR REAGOSylwester
Avatar użytkownika
Sylwester
kapral
 
Posty: 288
Dołączył(a): 24 cze 2008, o 08:59
Lokalizacja: Łódź

Powrót do Szkolenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości