Jakość kursów pierwszej pomocy PCK

szkolenia i imprezy mające na celu podnoszenie umiejętności i wiedzy zainteresowanych osób

Moderatorzy: Królik, Foka, Escalon

Postprzez Sylwester » 12 sie 2009, o 21:06

panie Tarka widać źle zrozumiałem pana intencje, w takim razie róznica cen może wynikać z róźnicy w ogóle cen w polsce, o kryzysie nie wspomnę. Pierwszy obóz kosztował 450 zł od osoby, pewnie pare lat wczesniej kosztowałby mniej, czyli ciagle o połowę taniej. Co do reszty poprostu zapytałem, nie potrzebnie się pan unosi, może ja poprostu nie rozumiem pewnych okresleń. Po za tym zboczyliśmy z tematu i echelon4 ma racje, takie licytowanie się jest bez sensu ja jestem w stanie zrobić zajęcia w temacie o połowę taniej, co kolwiek nie rozważamy, bo nie muszę utrzymywać firmy, proste. Jeśli zechce pan odpowiedzieć byłbym wdzięczny.
Sylwester
kapral

Postprzez Escalon » 13 sie 2009, o 16:43

Prośba Panowie aby ta dyskusja potoczyła się tokiem rozmowy z konkretnymi konkluzjami a nie licytowaniem się. Inaczej temat zostanie zamknięty bo nie służy on dobru informacji o jakości kursów i nie przedstawia żadnych konkretów dla osób które chciałyby w środowisku AS z nich skorzystać. Licytację zostawmy allegro.
Obrazek
Белая Смерть
Escalon
Generał Pimpuszko

Postprzez Sylwester » 13 sie 2009, o 20:39

Tutaj niema licytacji, tylko właśnie przedstawienie realiów organizacyjnych, zboczyliśmy trochę z głównego tematu, ale teraz chodzi generalnie jak wygląda kwestia program/cena, firma/ekipa. Wydaje mi się, że to istone dla ludzi młodych gdzie, za, ile i z kim mogą się czegoś dowiedzieć, cos przećwiczyć. Myślę że jeśli ktos jeszcze może napisać co proponuje w konkretnej cenie, też dało by pogląd na sytuację.
Sylwester
kapral

Postprzez Jumper » 13 sie 2009, o 22:26

Szczęka mi opadła Panowie o czym wy gadacie to nie kurs z czerwonej taktyki tylko kurs I pomocy. My mieliśmy super prowadzących z obszerną wiedzą. Jak ktoś chce poczytać opinie uczestników zapraszam na FIA.com.pl A modów proszę o zamknięcie tematu.
Jumper
master of jojo

Postprzez Oliwer » 13 sie 2009, o 22:52

Ale flooderzy 8) :P
... Będzie mięso :roll:
Obrazek
Oliwer
rekrut

Postprzez ANAKONDA » 13 sie 2009, o 23:24

Byłem na szkoleniu strzeleckim w TS, jestem z niego bardzo zadowolony. Wiedza przekazana rzetelnie i do zakwasów w mięśniach :D . A czemu Jacku obóz zniknął z waszej oferty?
Mam nadzieję, że pojadę na obóz Commando, może wtedy będę miał coś więcej do powiedzenia o szkoleniu Pana Sylwestra, na razie forumowicze o poprzednich obozach wyrażali się bardzo dobrze.
Sars Przasnysz
ANAKONDA
mądraliński

Postprzez Sylwester » 14 sie 2009, o 22:28

Nie będzie mięsa :) jesli jednak wynika z tego jakaś konkurencja to mam nadzieje oparta na zdrowych zasadach. Podciągajmy poziom, starajmy sie obniżać koszty, wszystko wyjdzie z pożytkiem dla uczestników, tak jak powinno być.
Sylwester
kapral

Postprzez Oliwer » 14 sie 2009, o 22:33

A teraz dajcie sobie buzi i będzie spokój 8) :P :lol:
Obrazek
Oliwer
rekrut

Postprzez gumka » 14 sie 2009, o 22:53

A ja mam inną propozycje - Może byście ( Sylwestrze i Tarka ) zaprosili się nawzajem na swoje kursy jako obserwatorzy i wtedy po stwierdzeniu faktów naocznie rozpoczeli dyskusje na tematy których byliście świadkami ?
Znam Sylwestra i wiem że to nie tylko fachowiec ale i tez pasjonat, powiem więcej - wręcz idealista - lecz Panowie wybaczcie, dyskutujecie zarzarcie o swoich racjach gdzie żaden tak naprawdę nie wie co robi drugi - bazujecie na opowieściach innych i łapiecie się za słówka, no i potem wyciągacie fałszywe wnioski !
Zacznijcie myśleć o środowisku i przestańcie się zwalczac a zacznijcie ... uzupełniać ! na tym zdrowa "konkurencja" właśnie polega !
Pozdrawiam !
ZERO TOLERANCJI DLA POSPOLITEGO RUSZENIA !
Rzeczypospolita Szlachecka to ... historia a nie teraźniejszość !
gumka
sierżant

Postprzez Wieszak » 15 sie 2009, o 03:30

A ja mam taką propozycję (bo już smutno się zrobiło): wpadnijcie wszyscy do Błonia 6.09.2009 na zawodyktóre robi KNJ, po zawodach wypijemy coś dla reraksu, złapiemy charakterystyczny i pozytywny luz, a potem kto będzie chciał obgada to i owo, na sportowo, a kto nie ma ochoty drzeć hałapy będzie świętował z nami przykładowo 10 lecie KNJ.

kto wchodzi??
Obrazek
Wieszak
chorąży

Postprzez Sylwester » 15 sie 2009, o 08:09

Wieszak wiesz, że ja wchodzę nie przepuszczę tej imprezy ponownie.
Sylwester
kapral

Postprzez Alienzo » 19 sie 2009, o 00:45

A moge ja? :D
Alienzo
strzelec

Postprzez Wieszak » 19 sie 2009, o 01:03

na pytania retoryczne nie odpowiadam :P
Obrazek
Wieszak
chorąży

Poprzednia strona