Szkolenie Pistolet Podstawowy i TRM

szkolenia i imprezy mające na celu podnoszenie umiejętności i wiedzy zainteresowanych osób

Moderatorzy: Królik, Foka, Escalon

Szkolenie Pistolet Podstawowy i TRM

Postprzez Jacek Tarka » 17 lis 2008, o 15:18

Witam.

Zapraszam na szkolenia Pistolet Podstawowy i Taktyczne Ratownictwo Medyczne (część pierwsza podstawowa).

Najbliższe szkolenie Pistolet Podstawowy (ostatnie w tym roku) odbędzie się 14.12.2008r. godzina 9.00. W razie chęci uczestnictwa proszę o nadesłanie maila na adres: szkolenia@trainingsquad.pl
Szczegóły kursu - http://trainingsquad.pl/szkolenie_strze ... stolet.htm
Szkolenia odbywają sie na strzelnicy:
LKS Nadnarwianka
06-100 Pułtusk
Ul. Wojska Polskiego 50. (na terenie Wytwórni Prefabrykatów Betonowych
"PREFABRUK").

Uwaga Promocja!!!!

Wszystkie osoby, które nadeślą zgłoszenie do 21.11.2008r. i wezmą udział w szkoleniu PP otrzymają rabat w wysokości 15 %. Płatność na miejscu 295 pln (200szt.amunicji, broń Glock 17, czas szkolenia 8-10 h, każdy z uczestników dostaje do dyspozycji jednostkę broni na cały dzień treningowy)

Taktyczne Ratownictwo Medyczne zaplanowane jest na 10-11.01.2009r. Szkolenie odbędzie się w Warszawie. W razie chęci uczestnictwa proszę o nadesłanie maila na adres: szkolenia@trainingsquad.pl
Szczegóły kursu - http://www.trainingsquad.pl/trm1.htm
Jacek Tarka
zielenina

Postprzez v1nt3r » 17 lis 2008, o 17:13

Blackwater trenuje w Training Squad od pewnego czasu i z czystym sumieniem możemy bardzo gorąco polecić te szkolenia. Mocno wyczerpujące, dużo prawdziwego strzelania a nie utylizacji amunicji i wiedza konkretna.

Dla zainteresowanych filmik ze szkoleń PP, PZ i PK:
http://idd.net.pl/pliki/tsmovie/film-32mb.php
Nie ma mnie już na tym forum. Szkoda, że Administratorzy i Twórcy tego znamienitego forum nie mają jaj...
v1nt3r
st. sierżant sztabowy

Postprzez Scrach » 18 lis 2008, o 00:22

Piszę się na to. Jakie są zasady wpisania na liste uczestników?

Pozdrawiam serdecznie

Piotr Bieńkowski
'Scrach'
And the eight and final rule: If this is your first night at Fight Club, you have to fight.
Scrach
rekrut

Postprzez Sylwester » 18 lis 2008, o 09:33

Nie wiem czy dobrze rozumiem, ile wynosi łączny koszt imprezy. Czy kurs strzelecki (cena ze strony 350 pln) plus kurs PP (400 pln) z zapisem na oba kursy z rabatem 15%, czyli 750 zł minus 15 %?? Czy całość za 295 zł w promocji tylko dla Warirowców??
Sylwester
kapral

Postprzez Jacek Tarka » 18 lis 2008, o 15:16

Witam.

Promocja dotyczy tylko szkolenia Pistolet Podstawowy (cena 350 pln, po rabacie 295 pln), na szkolenie TRM (cena 400 pln, 2 dni) nie przewidujemy indywidualnych rabatow chyba, że zgłosi sie zorganizowana grupa min. 15 osobowa.

Wszystkich chętnych proszę o przysłanie krótkiego mail-a na adres: szkolenia@trainingsquad.pl, a my przyślemy do wypełnienia formularz zgłoszeniowy.

Zapraszam.
Jacek Tarka
zielenina

Postprzez Sylwester » 18 lis 2008, o 15:42

Słyszałem o treningSquadzie pochlebne opinie, ale panowie sam jako organizator podobnych akcji muszę wam powiedzieć, drodzy jesteście i to nawet bardzo drodzy, biorąc pod uwage że mogę zrobic to samo za połowę ceny.
Sylwester
kapral

Postprzez Dziqu » 18 lis 2008, o 17:23

Hm...drodzy?

Sylwester - Pozwolę sie z Tobą nie zgodzić. Nie znam kursu w Waszawie oferującego to samo co np. Pistolet Podstawowy za circa 145 PLN. Uważam, że cena jest bardziej niż przyzwoita. Z moich doświadczeń wynika że analogiczne zajęcia (w praktyce cały dzień na strzelnicy i 200 sztuk) są dwa razy droższe niż oferta TS.
BEWARE OF THE WarPig
Dziqu
master of jojo

Postprzez Yarlan » 18 lis 2008, o 17:40

To jak w końcu? 295PLN czy 145PLN ?
Obrazek
Yarlan
chorąży

Postprzez Grey » 18 lis 2008, o 17:48

Byłem na PP i sobie chwalę.
Obrazek
Grey
st. sierżant sztabowy

Postprzez Sylwester » 18 lis 2008, o 18:15

Ja nie byłem, ale jeden od nas chłopak był i tez sobie chwalił. A o strzelaniach nie myslałem o warszawie tylko o sobie. Koszt strzelania na obozie letnim wynosił od osoby 150 zł. To jest mniej wiecej połowa ceny, a ile było strzelania i z ilu rodzajów broni, trzeba tutaj zauważyć że koszt amunicji pistoletowej wynosi około złotówki, koszt strzelnicy nie wiem jak w warszawie w łasku wynosi 30 zł od osoby reszta kosztów rozumiem pochłania uzyczenie broni i instruktorzy czyli pozostaje 120 zł od osoby, grupy są po 6-10 osób czyli zakładajac 10 osób to zostaje 1200. Dla mnie osobiście to dużo, no ale Trening Squad jest firmą która musi zarabiać, podczas gdy ja organizuje takie akcje w charakterze non-profit. Reasumując wcale nie twierdzę że jest to jakiś rozbój, szczególnie że z tego co wiem na zajeciach jest naprawdę profeska.
Sylwester
kapral

Postprzez Jacek Tarka » 18 lis 2008, o 19:18

To może ja się wtrącę w tę dyskusję. Po pierwsze nie widzę sensu rozmów na temat jesteście za drodzy ja to zrobie taniej, bo zawsze odpowiadam - "to zrób". Po drugie my nie robimy strzelanek i utylizacji amunicji tylko SZKOLENIA, a w szkoleniach płaci sie za wiedzę, a nie tylko za wykorzystane narzędzia i materiały. Po trzeci jak piszemy i mówimy, że szkolenie trwa 8-10 godzin to tyle trwa i nikt nie marnuje czasu czekając na broń, ponieważ każdy uczestnik otrzymuje indywidualną jednostkę broni na cały czas szkolenia i jeszcze jedno, na jednego instruktora przypada max. 4 szkolonych. Znam firmy, które dają, a i owszem dużo amunicji trwa to kilka godzin za podobne pieniądze, ale uczestnicy czekają na strzelanie czaami 1-2 h i jak ją dostaną w ręce to następuje wystrzelanie jej w jak najkrótszym czasie bo następni czekają. Kolego Sywester, idąc twoim tropem wywodu ekonomicznego to 200szt. amunicji x 1pln =200pln, do tego średnio za wynajęcie strzelnicy płaci się 100pln za 1h więc przy 10 osobach i 10 godzinach wychodzi 100 od osoby. 200+100=300 a ja to robie za 295pln. a wiec dopłacam :?: :oops: A i poprawna nazwa firmy to Training Squad.
Mimo to serdecznie wszystkich zapraszam.
Jacek Tarka
zielenina

Postprzez Templar » 18 lis 2008, o 20:08

10th gorąco poleca. Stosunek ceny do jakości jest rewelacyjny. Strzelałem z różnymi instruktorami którzy chcieli z człowieka głównie wypompować kasę (tu masz pistolet, tam tarcze. Ja idę na kawę) ale chłopaki z TR naprawdę starają sie przekazać wiedzę- na pierwszych zajęciach nauczyli mnie więcej niż poprzedni instruktor przez pół roku... dla mnie świadczy to samo za siebie. Nadal nie wiem jakim cudem udaje im się prowadzić te zajęcia tak tanio.
Templar
chorąży

Postprzez polo » 18 lis 2008, o 20:16

Kolego Jacku. Opinie o Waszym szkoleniu dochodzą do mnie z wielu stron i są jak najbardziej pochlebne. Jednakże proszę, nie czuj się "zaatakowany" przez kolegę Sylwka. Jest naprawdę świetnym organizatorem imprez, szkoleń i spotkań ludzi zakręconych militarnie. Jego wniki ekonomiczne w koszty imprezy są podyktowane jego profesjonalizmem. Facet naprawdę potrafi zrobić coś z niczego a w dodatku za psie pieniądze! Myślę, że w dzisiejszych czasach to jest prawdziwa umiejetność. Spróbuj kiedyś zorganizować podobną imprezę, z tak napiętym programem jak obozy szkoleniowe Sylwka, które nie trwają 8-10 h a 7-8 dni i kosztują 600pln.
Wierzę, że poprzez ciężką i rzeczową pracę właścicieli i pracowników firma Training Squad dorobi się kiedyś tak dobrej i rozpoznawalnej w świecie asg marki jak obozy szkoleniowe Sylwka.

Pozdrawiam z całym szacunkiem Polo
polo
mądraliński

Postprzez lonek » 18 lis 2008, o 22:04

[ kwas usunięty / Dalej ]
lonek
plutonowy

Postprzez Templar » 18 lis 2008, o 23:40

Lonek- od kiedy jesteś na tym forum nie widziałem ani jednego Twojego posta który by sobą cokolwiek reprezentował. Proszę Cię- pomyśl zanim następnym razem coś napiszesz...
Templar
chorąży

Postprzez Scrach » 19 lis 2008, o 00:43

W kursie PP drogie jest mniej więcej to, że ludziom trzeba zapłacić za szkolenie. Szkolenia organizowane przez PCK W-wa to koszt ok 350 zł (w zależnosci od stopnia zaawansowania). O szkoleniu taktycznym PP słyszę po raz pierwszy raz, więc można by rzec unikatowa szansa. Pozdrawiam serdecznie
And the eight and final rule: If this is your first night at Fight Club, you have to fight.
Scrach
rekrut

Postprzez v1nt3r » 19 lis 2008, o 00:49

Ludzie - w ogóle nie rozumiem podstaw tej dyskusji. Jest szkolenie za konkretne pieniądze - komercyjne szkolenie warto dodać. Firma musi zarabiać, to jasne. A to, że najlepszą z możliwych cenzurek wystawia Blackwater i 10th może dla was znaczyć tyle co nic, lub bardzo wiele (dla tych którzy nas znają)... Inna kwestia że my zanim zaczęliśmy tam trenować dowiedzieliśmy się że mundurowi i ochrona wybierają u nich szkolenia...

Reasumując - nie ma sensu gadać na ten temat. Ci, co chcą - pojadą. Ci, co uważają że za drogo i nie warto - nie pojadą. Dyskutowanie na temat cen jest co najmniej bez sensu. Warto natomiast rozmawiać na temat treści merytorycznej i metodologii szkolenia którą reprezentują różne kursy i szkoleniowcy - bo to zasadnicza różnica...

EDIT: niczego nie ujmując obozom Sylwka - ciężko porównywać szkolenia desygnowane dla mundurowych/ochrony etc. do szkoleń dla graczy asg, nieprawdaż? :P
Nie ma mnie już na tym forum. Szkoda, że Administratorzy i Twórcy tego znamienitego forum nie mają jaj...
v1nt3r
st. sierżant sztabowy

Postprzez Swierzy » 19 lis 2008, o 00:55

lonek napisał(a):A co takiego drogiego jest w tym szkoleniu medycznym ?
Rozumiem ogniowe, koszta amunicji, wypożyczenia strzelnicy, broni itd., ale koszta medykamentów nie są aż tak wysokie.
Pozdrawiam

Czasami trzeba zaplacic bezdomnemu zeby dal sie postrzelic...

Ja rowniez polecam, jak komus bedzie zbyt malo adrenaliny to niech podenerwuje pana sierzanta ;)
Obrazek
'Cause napalm sticks to kids..
Decima division de infanteria de montana
Swierzy
sierżant

Postprzez sonsi » 19 lis 2008, o 09:11

Byłem uczestnikiem PP i innych kursów organizowanych przez TR. Byłem też na strzelaniach na innej konkurencyjnej strzelnicy, które prowadził inny instruktor.
Uderzę w ten sam ton co Templar - nie ma płaszczyzny porównawczej. TR to profesjonaliści, doświadczeni szkoleniowcy z prawdziwego zdarzenia.
Na innych strzelaniach, bo nie mogę nazwać tego szkoleniem, wywaliłem po 200 sztuk 9mm za co zapłaciłem 400pln, za możliwość postrzelania z amunicji 7.62 trzeba było płacić osobno.
Jeżeli komuś zależy na wartościowym szkoleniu polecam TR.
Sonsi
BLACKWATER OPERATOR SONSI
Obrazek
sonsi
kapral

Postprzez doszman » 19 lis 2008, o 10:56

Po przejrzeniu cenników strzelnic w Warszawie okazało się ze chłopaki za szkolenie chcą niewiele więcej niż wyniosły by koszty wystrzelenia 200 pestek ot tak na strzelnicy. Różnica jest ok. 50-60 PLN,a więc swą wiedzę i umiejętności przekazują raczej tanio. Pewnie, że strzelanie z kimś znajomym, kto ma klamkę będzie tańsze ( broń za darmo, amunicja po 50- 60 gr. za szt.), ale w szkoleniu nie chodzi o samo strzelanie. Na wiosnę tego roku brałem udział w szkoleniu z Braćmi Starszymi w Wierze, koszt szkolenia 350 EUR wystrzeliłem ok. 150 szt. 9 PA.Drogo? Wcale nie, bo wiedza przekazana na tym szkoleniu była unikatowa
doszman
rekrut

Postprzez Kubson » 19 lis 2008, o 11:22

Byłem na obydwu szkoleniach i oba polecam!
Obrazek
Kubson
master of jojo

Postprzez Cezar » 19 lis 2008, o 11:32

Byłem na obydwu, polecam najlepszy stosunek ceny do jakości oferowanych usług.
Obrazek
Uber BadAss
Cezar
st. sierżant sztabowy

Postprzez Sylwester » 19 lis 2008, o 12:10

Przepraszam za przekrecenie nazwy Training Squad, nie chcę równierz aby ktokolwiek poczuł sie atakowany. Wyraziłem jedynie swoją opinię, opartą na własnych doswiadczeniach. Moje szkolenia jezeli ktoś z Was się zainteresuje nie są dedykowane poprostu do airsoftowców, mają przygotowywać młodych ludzi do służby wojskowej, a airsoft i ludzie z tego otoczenia to dobrze przygotowany, wdzieczny i zazwyczaj swietnie wyposażony w narzedzia jakim jest ASG młody człowiek (chciaż były wyjątki).Niech więc nikt nie da się zmylic że jak to jest dla airsoftowców i do tego niekomercyjnie to jakosc jest lipna.Zajmujemy się podstawami, bo panowie napewno wiecie że nie mozna zrobić tego samego z ludźmi, którzy pierwszy raz trzymają broń w ręku, z tymi co strzelają może nie na codzień ale chociaż często.Ze wzgledu na bezpieczeństwo poprostu, mimo to strzelania nawet dla świerzaków są robione w formie strzelań dynamicznych na co nie każdy ma odwagę . Zajecia z PP w czasie działań jest nie zupełnie nowe, pojecie czerwonej taktyki kształtuje się już od dość dawna, teraz jest kilka firm które to realizuje ,miedzy innymi REAGO, jest to rónierz jeden z tematów mojego obozu szkoleniowego tej zimy.
Sylwester
kapral

Postprzez Dalej » 19 lis 2008, o 12:15

Sylwester, mnie to wygląda jak podręcznikowe podpinanie się pod cudze, i robienie sobie reklamy przez gnojenie konkurencji. Bardzo brzydka praktyka.

W kwestii cen większość ludzi zgadza się że to tanio biorąc pod uwagę koszta, ja też się do tej opinii dołączam.

Załóż własny wątek w szkoleniach jeśli jakieś organizujesz, tu więcej proszę nie pisać bo to zaczyna bardzo nieładnie pachnieć, nawet jeśli nie taka była twoja intencja.

Pozdro.
Dalej
.....................
.....................

Postprzez polo » 19 lis 2008, o 12:35

Dalej ależ jakiej rekalmy!? Toż to zwykła dyskusja się wyklarowała.
Z resztą reklama jest zbędna. Prześłedź wątek w "Szkoleniach". Od dawna nie ma miejsc na sylwkowy obóz, więc po cholerę go reklamować.?
polo
mądraliński

Następna strona

Powrót do Szkolenia