USMC Iraq

Moderatorzy: Królik, Foka, Escalon, Igorek_GW

USMC Iraq

Postprzez kubutek » 28 lis 2009, o 15:55

Witam mam pytanie, zabieram się za rekonstrukcję USMC w 2003-2004 roku, a konkretnie bitwy o Faludżę (listopad 2004). Proszę o pomoc w postaci podania mi szczegółowego wyposażenia USMC z tamtego okresu. Z góry dziękuję i pozdrawiam :)
kubutek
zielenina

Re: USMC Iraq

Postprzez Piasek » 29 lis 2009, o 01:43

kubutek napisał(a):Witam mam pytanie, zabieram się za rekonstrukcję USMC w 2003-2004 roku, a konkretnie bitwy o Faludżę (listopad 2004). Proszę o pomoc w postaci podania mi szczegółowego wyposażenia USMC z tamtego okresu. Z góry dziękuję i pozdrawiam :)

To modne słowo zaznaczone na czerwono, oprócz dawania Ci +200 do lansu, również bardzo zobowiązuje.

Nawet nie zadałeś sobie trudu wyszukania jakichkolwiek materiałów w necia, i pod pretekstem pomocy czekasz na gotowe żeby tylko wżucić do mikrofalówki i odgrzać... nieładnie.

Jeśli chcesz na prawdę REKONSTRUOWAĆ to najpierw poczytaj, zbierz materiały, postudiuj foty.
Tyle odemnie.

P.S. Używanie google.com na prawdę nie jest takie trudne jak może się zdawać. :)
Obrazek
Obrazek
Piachu
Piasek
master of jojo

Postprzez kubutek » 30 lis 2009, o 12:43

to nie chodzi o to że nie szukałem ani nie przeglądałem googli, po prostu chciałbym usłyszeć opinie osób które już zajmują się rekonstrukcją danego okresu ich cenne uwagi itp. Co do listy rzeczy to już dawno posiadam, może trochę źle sformułowałem pytanie w pierwszym poście, ale nie chodziło mi o wypisanie listy potrzebnych rzeczy od A do Z.
kubutek
zielenina

Postprzez Piasek » 30 lis 2009, o 20:14

kubutek napisał(a):Witam mam pytanie, zabieram się za rekonstrukcję USMC w 2003-2004 roku, a konkretnie bitwy o Faludżę (listopad 2004). Proszę o pomoc w postaci podania mi szczegółowego wyposażenia USMC z tamtego okresu. Z góry dziękuję i pozdrawiam :)

kubutek napisał(a):to nie chodzi o to że nie szukałem ani nie przeglądałem googli, po prostu chciałbym usłyszeć opinie osób które już zajmują się rekonstrukcją danego okresu ich cenne uwagi itp. Co do listy rzeczy to już dawno posiadam, może trochę źle sformułowałem pytanie w pierwszym poście, ale nie chodziło mi o wypisanie listy potrzebnych rzeczy od A do Z.

Chyba bardzooo źle sformułowałeś pytanie. :(

Jak zadasz poprawnie, konkretne pytanie, wtedy będziesz miał szansę na uzyskanie poprawnej i konkretnej odpowiedzi :wink: :idea:
Obrazek
Obrazek
Piachu
Piasek
master of jojo

Postprzez Moses » 2 gru 2009, o 10:37

Poszukaj sobie w pisemku Poligon artykułu o USMC z Falludzy i nie będziesz musiał takich pytań zadawać

Dodam jeszcze że interesują Cię numery 1 i 2 z 2009 roku
A-Det 1st Platoon; 3rd FoRecon
Airsoft Recon Team

"Naszymi atutami jest szybkość i czas, a nie siła uderzeniowa" - T.E Lawrence
Moses
podporucznik

Powrót do US MARINE i SPECIAL FORCES