jak to wyglada?

Moderator: Foka

jak to wyglada?

Postprzez arkadiusz » 26 wrz 2005, o 20:42

poniewaz nie bylem na takiej imprezie a z pogaduch w innych watkach widze ze jest sporo weteranow, to chcialbym otrzymac odpowiedzi na pare dreczacych mnie pytan.

lazenie. z postow domyslam sie ze troche zwiedzania lasow jest, ale jak daleko te lasy sa od miejsca zakwaterowania, gdzie znajdowac by sie miala micha z ktorej mialbym jesc.

czy posilek odbywa sie w miejscu zakwaterowania/nocowania, czy tez gdzies w lesie i nalezy z soba targac menazke?
i przechodzimy do sprawy czy nalezy targac z soba menache i lyche?

jak rozlegly jest teren gry? posty zarysowaly iscie pesymistyczny scenariusz.... pol dnia lezanie bez zobaczenie przeciwnika :lol:

jak daleko jest sklep? :twisted:

i moze jakies inne cenne rady ktorych nie wymienilem... czy odpowiedz na trudne pytania typu... gdzie mam postawic lodowke turystyczna tak zebym jej zawartosc mial pod reka :lol:
arkadiusz
zielenina

Postprzez wali » 26 wrz 2005, o 21:32

no to pojdzmy po kolei:

troche jest lazenia, i zalezy to scisle od a) scenariusza i b) wlasnych checi. jak nie masz ochoty to mozesz sie wyrobic nie chodzac zbytnio duzo. generalnie moejsce zakwaterowania jest w samym obszarze strzelania, marszow dluzszych niz jakis jeden kilometr raczej nie bedzie.

obiad w czasie glownego scenariusza bedzie trzeba przyniesc na pole walki i tam zjesc (i ew. bronic przed przeciwnikiem). reszta zarcia bedzie pewnie w poblizu zakwaterowania, tak bylo jak dotad zawsze

patrz punkt 1.

nie wiem. ale bar/pub/speluna jest moze ze 200 metrow od bramy glownej

porady: wez izolke :)
druga pare butow
skarpety
piwo
kielbase i chleb
ew narzedzia do aegow
zapasowa baterie
troche pieniedzy na atrakcje na miejscu
i takie tam =)
Obrazek