ESS V12 na ESS ICE

Moderatorzy: Królik, Foka, Escalon, wali, Wojtek

ESS V12 na ESS ICE

Postprzez FRAGER » 11 sie 2009, o 22:38

Zamienię gogle ESS V12 na okulary ESS ICE.
Do gogli mam 3 zestawy szkieł - przeźroczyste, żółte i przyciemnione. Posiadam do nich firmowy pokrowiec materiałowy oraz 2 sztuki etui z tworzywa na szkiełka . Gogle są w stanie bardzo dobrym choć mają usunięte gąbeczki wywietrzników dla polepszenia wentylacji. Noszą normalne ślady używania - ryski. Szkiełka przeźroczyste i żółte posiadają ryski które po założeniu gogli nie są widoczne. Przyciemniane szkiełka praktycznie są nowe. Na życzenie prześlę dokładne fotki.
Oczekuję w zamian komplet okularów w identycznym stanie lub lepszym - bez uszkodzeń, ryski na szkiełkach nie przeszkadzają mi jeśli są niewidoczne po założeniu. Interesuje mnie wymiana na komplet z 3 szkiełkami, pokrowcem i sznureczkiem - czyli tak jak są sprzedawane. Przy braku czegoś w zestawie lub kiepskim stanie któregoś z elementów mogę się dogadać na jakąś dopłatę z drugiej strony.
Rozważę też wymianę na wersję Naro gdyż nie wiem która wersja by była dla mnie lepsza. Musiałbym po prostu przymierzyć.
Ze względu na to iż chcę gogle wymienić wchodzi w grę jedynie spotkanie w 4 oczy. Mieszkam pod Warszawą więc można się gdzieś umówić na spotkanie.
Kontakt : PW, gg: 2097900.
FRAGER
mądraliński

Re: ESS V12 na ESS ICE

Postprzez vip3r » 13 lis 2009, o 11:25

pw :-)
vip3r
strzelec

Re: ESS V12 na ESS ICE

Postprzez FRAGER » 15 lis 2009, o 01:07

Nieaktualne. Do zamknięcia/wywalenia.
FRAGER