Znikające avatary

Tutaj prosze kierować wszelkie uwagi o działaniu <br>(bądz niedziałaniu :-) strony www, bądź forum.

Moderatorzy: Królik, Foka, Escalon, Tadeusz

Postprzez Coen » 27 paź 2006, o 15:31

Tila napisał(a):Ejo IZI wyluzuj. On juz ma dobre zdjęcie. Sama mu robiłam. Poprostu to była wina programu, a raczej jego brak i dlatego własnie nie mogł sie dopasować do Twoich wymogów. Ale już wszystko jest ok. Przepisowo 120x96 pikseli i ok 4,5kb. Daj mu jeszcze szanse. PPPPPPliiiiiiiizzzzzzzkkkkkaaaaa.
Tila przestan. mnie strasznie nie zalezy na zdjeciu w avatorze. i tak mnie ludzie w miare znaja. tzn ci z ktorymi sie strzelam :)
Coen
st. sierżant sztabowy

Postprzez Ungeziefer » 27 paź 2006, o 15:57

ej, nic do was nie mam, ale blagam zalatwiajcie takie sprawy na privie :P
MyPejs!
Stoj, zwrot, marsz... i w tyl na lewo!
Ungeziefer
chorąży

Postprzez Coen » 8 lis 2006, o 19:14

izi napisał(a):Masz zablokowany avatar na 2 tygodnie.
2 tygodnie mineły więc z łaski swojej włącz mi możliwość wstawienia avatorka
Coen
st. sierżant sztabowy

Postprzez Coen » 8 lis 2006, o 21:04

dzieki 8)
Coen
st. sierżant sztabowy

Postprzez Python » 5 sty 2007, o 14:54

No więc:

1 - IZI ma nierozpoznawalnego avatara
2- jest w pyte nierozpoznawalnych avatarków

PYTANIE:

Czy są równi i równiejsi, czy zmieniły się zasady ?

Interpunkcja! Zdanie kończymy kropką, wielokropkiem, znakiem zapytania lub wykrzyknikiem. /izi
Python
kapitan

Postprzez Ciężki » 5 sty 2007, o 15:11

Python napisał(a):Czy są równi i równiejsi, czy zmieniły się zasady ?

Dołączam się do pytania.....

Wielokropek składa się z trzech kropek, a nie z pięciu. /izi
Obrazek
... Babes, bullets, bombs dam i love this job ...
Ciężki
podporucznik

Postprzez Beat » 5 sty 2007, o 15:36

Wszyscy są równo równiejsi.
"Rozpoznawalność" jest rzeczą względną i leży w oku obserwatora.
Jeśli masz zastrzeżenia co do rozpoznawalności mordek, wskaż palcem kogo masz na myśli.
Jak będzie więcej wątpliwości, poprosi się o zmianę awatara.
Wygaszamy Warriora.
Nowe forum dla Mazowieckiego Airsoftu:
www. warrior.pl
Beat
porucznik

Postprzez apollyon » 5 sty 2007, o 15:38

Python napisał(a):No więc:

PYTANIE:

a to nie wystarczająco wyrażne wskazanie?

Zdanie zaczynamy z wielkiej litery. Literę "ź" można uzyskać poprzez naciśnięcie prawego przycisku Alt i X. /izi
Obrazek
...we are APE's
apollyon
spamer

Postprzez Python » 5 sty 2007, o 15:39

Nie jestem w stanie rozpoznać IZIEgo

Ależ się zmusza to skarżypyctwa :D

j/w
Python
kapitan

Postprzez Beat » 5 sty 2007, o 16:03

apollyon napisał(a):
Python napisał(a):No więc:

PYTANIE:

a to nie wystarczająco wyrażne wskazanie?

Beatkunedo napisał(a):Jak będzie więcej wątpliwości, poprosi się o zmianę awatara.

Powiem wyraźniej, żeby nawet Ape zrozumiał:
Jeśli więcej osób będzie miałą wątpliwości, poprosi się danego delikwenta o zmianę.

Pyton, zacząłeś skarżypycić na Forum Publicum, do doskarżypytuj do końca...
Wygaszamy Warriora.
www. warrior.pl
Beat
porucznik

Postprzez Python » 5 sty 2007, o 16:42

Izi

Księżniczka
Python
kapitan

Postprzez apollyon » 5 sty 2007, o 22:21

A to przepraszam bardzo, teraz "wyględność" czyjegoś avatara bedzie przedmiotem demokratycznego głosowania? wcześniej tak nie bywało- decydował moderator- prawdopodobnie porównując z orginałem....

bo muszę ci powiedzieć python, że z tego pełnego profilu jesteś do siebie taki trochę mniej podobny... i ten czub- no nie wiem, nie wiem....
Obrazek
...we are APE's
apollyon
spamer

Postprzez ZiQ » 5 sty 2007, o 23:12

Praktycznie to pierwszy raz widziałem Wasze warriorowe mordki w realu na N2 (znałem wcześniej tylko kilka osób). Niewielu maniaków skojarzyłem z forum... a podobno avatary mają służyć "integracji". Tadeusza skojarzyłem, Gorgończyków ze trzech jeszcze, Ape'a, ... - to wszystko - śladowe ilości.

Prawda taka że jakbym zobaczył większość z Was na ulicy to bym nie poznał... no bo jak mam poznać skoro ktoś ma na focie przyciemniane okulary albo gogle, które zasłaniają mu pół twarzy i do tego jeszcze np. kapelusz... :/

Jasno widać że są równi i równiejsi - szczerze to mi to zwisa, ale zasady powinny być zasadami.

Jeśli jest napisane na tym forum że usuwamy nieodpowiednie avatary TO USUWAJMY.

Jeśli natomiast byłoby napisane:

Jesteś nowy to pokaż mordę żebyśmy wiedzieli kto ty jesteś
ALE nie czepiaj się że inni mogą mieć niewidoczne gęby bo to starzy wyjadacze i im się należy..., albo że my się znamy z nimi od dawna etc.. - jeśli byłoby tak napisane to no problem - napiszcie więc:

nowi: pokazać gęby
starzy: dajcie fotę jaka się komu podoba, a ręka sprawiedliwości i tak przymknie na was oko

:D pozdrawiam
ZiQ
plutonowy

Postprzez Baykos » 5 sty 2007, o 23:15

Przypominam następujące fakty:
Forum Warrior tak, jak inne fora jest współtworzone przez wszystkich i dla wszystkich "użytkowników". Są ustalone zasady, które dotyczą wszystkich i wszyscy powinni ich przestrzegać. Moderatorzy pełnią funkcję tych, którzy mają za zadanie być tymi "stróżami prawa". Moderatorów dotyczą te same zasady, ponadto powinni przestrzegać ich bardziej niż przeciętny użytkownik, świecić przykładem.

Beatkunedo napisał:
Wraz z rozpoczęciem się pięknego miesiąca lipca na forum wchodzi w życie zasada dotycząca awatarów.

Na forum warrior.pl można mieć dwa rodzaje awatarów:

1. Awatar z rozpoznawalną twarzą użytkownika.
2. Brak awataru.

Jeśli komuś w najbliższym czasie zniknie awatar, oznacza to, że moderator uznał jego twarzyczkę za nieropoznawalna i prosi o wstawienie nowego awatarka z rozpoznawalną twarzą.

szerokość nie może być większa niż 120 pikseli, wysokość większa niż 120 pikseli, a rozmiar większy niż 6kB.

Izi napisał
Nie obchodzi mnie to, w jaki sposób niektórzy wstawiają większe avatary, ale jest to łamanie regulaminu i działanie na szkodę forum i jego społeczności.

Każdy, kto będzie miał obrazek niezgodny z tymi założeniami, będzie miał zablokowaną możliwość wstawienia avatara, a w szczególnych przypadkach taka osoba zostanie zbanowana.

Powyższe zapiski mają wyraźnie poważny charakter i brzmią stanowczo.
Osobiście podobają mi się awatary, o których wspomina Python, ale przyznaję mu rację, ponieważ nie spełniają podstawowego warunku nr 1 "Awatar z rozpoznawalną twarzą użytkownika.". Za przeproszeniem, jeśli założę opaskę na oczy, czy przykleję sobie wąsy, brodę, dorobię Afro w photoshopie itd itp to nie jestem już ja, nie jest to ta sama osoba. Nie wszyscy znają się osobiście, a avatary mają służyć "integracji" środowiska, jak ktoś mądrze to ujął :) Albo avatar, który spełnia warunki, albo brak. A zasad, albo się przestrzega, albo się je zmienia. ;) Sam nie miałem czasu na jego zrobienie, także nie mam, ale jest "zgodnie z prawem".
Przeprowadziłem się na łikendłoriors :)
Baykos
sierżant

Postprzez Beat » 5 sty 2007, o 23:44

apollyon napisał(a):A to przepraszam bardzo, teraz "wyględność" czyjegoś avatara bedzie przedmiotem demokratycznego głosowania? wcześniej tak nie bywało- decydował moderator- prawdopodobnie porównując z orginałem

Ape, do jasnej cholery. Jak było odgórnie narzucane, do darłeś się na całe gardło, że tak nie można, jak jest głosowanie, to też Ci nie pasuje. Przyp... się bo Ci się nudzi, czy masz rozdwojenie jaźni, czy w czym problem?
Skoro i to nie pasuje, to proszę bardzo, będzie nadal odgórnie i nieobiektywnie.
Może my mamy problem, że kojarzymy dużą ilość osób na żywo, i szybciej rozponajemy nawet po mało podobnym awatarze. Trudno.
Zawsze zostaje jeszcze priv.

A jak ktoś uważa, że są równi i równiejsi - cóż, są tacy, którzy kiedyś księżyc ukradli, a układ im "profesjonalnie" opony przebijał...
Wygaszamy Warriora.
www. warrior.pl
Beat
porucznik

Postprzez Tadeusz » 6 sty 2007, o 03:04

Jeszcze ja pozwolę sobie napisać słowo:
Admini i Moderatorzy w pocie czoła wyszukują awatarow nie spełniajacych wymogów forum. Jeśli znajda, wywalają je bez ostrzeżenia (rżąace naruszanie) lub PWują do zainteresowanych (wariacje na temat ciemnych okularów i lunety w oku)

Jeśli ktoś ma jakieś wątpliwości niech pisze PW do mnie lub do innych Adminow. Mozna wskazać (podpierdolić) awatara który wg Was nie spełnia wymogów.
A jak już wątpliwosci duszą któregoś z Was jak zmora nocą, proszę zadzwonić do mnie osobiście.
Podałem numer prywatnego telefonu (nie dzwonic po 2400 i przed 0830 )
Napierd... spamu niczemu nie sluży.
Pozdrawiam T.
tel: 501 52 52 05
gg: 5068966
Tadeusz
Szi-Fu

Poprzednia strona

Powrót do O stronie i forum