strona i forum warrior.pl - ostatnie wydarzenia - komentarz

Tutaj prosze kierować wszelkie uwagi o działaniu <br>(bądz niedziałaniu :-) strony www, bądź forum.

Moderatorzy: Królik, Foka, Escalon, Tadeusz

strona i forum warrior.pl - ostatnie wydarzenia - komentarz

Postprzez Tom » 6 lis 2009, o 22:02

Proszę, aby wszyscy administratorzy warriora się przedstawili personalnie. Kto ma nick administrator? Użytkownik o nazwie administrator nie ma awatara ze zdjęciem twarzy, a to chyba jest niezgodne z regulaminem.

Oficjalnym powodem przejścia na ww2 były problemy techniczne. Twierdzicie, że spowodował je sam Dalej. Czy jesteście w stanie rozwiązać te problemy? Niestety nie jestem w stanie nawet ich wymienić, bo nie zaglądałem do działu technicznego, a sam nie natrafiłem na takowe.
Tom
rekrut

Postprzez GRD » 6 lis 2009, o 22:08

Na forum warrior.pl można mieć dwa rodzaje awatarów:

1. Awatar z rozpoznawalną twarzą użytkownika.
2. Brak awataru.

Źródło
GRD
st. sierżant sztabowy

Postprzez Grey » 6 lis 2009, o 22:47

Świadomie wybieram źródło informacji i wisi mi, czy mnie magiczny Administrator usunie z forum. Akcja Daleja była długo przygotowywana i konsultowana szeroko ze środowiskiem. Tajemnicą poliszynela jest, że magiczni Założyciele Warrior.pl dawno temu przestali mieć cokolwiek wspólnego z tą platformą, a firma IT skutecznie blokowała wszelkie zmiany technologiczne na W. Podejrzewam, że wynikało to nie ze złej woli ale zwykłego braku zainteresowania i braku chęci poświęcania czasu 'bzdetowi' czyli warriorowi.

W efekcie takiej postawy człowiek, który od lat dużo robił (rzeknę że najwięcej) dla W... nic nie mógł wskórać. A bolało go, że gdy W stoi w miejscu inne platformy, np ASG Kurde rozwija się w najlepsze. Tak więc te złe pobudki chęci zarabiania na W - jak sugerują magiczni i ukrywający się Założyciele Warriora - to w istotcie chęć by Środowisko Warriora (a nie forum warrior.pl) się rozwijało i było atrakcyjne wobec innych platform społecznościowych.

Tak więc jeśli ktoś szuka winy, to niech jej szuka wokół osób decyzyjnych związanych ze wspomnianą firmą IT. To oni zabili to forum - czego im serdecznie gratuluję.

O ile wiem firma rozmawiała też z Xie o ew. pociągnięciu Warriora do przodu - i te rozmowy też wg mojej wiedzy spełzły na niczym.

Reasumując - oskarżanie Daleja o niskie pobudki, kiedy tyle czasu poświęcił for free tej platformie jest zwyczajnie żałosne, a rzucanie takich oszczerstw anonimowo, jest podłe i tchórzliwe. Więc niech się Administratorzy ujawnią i rozmawiają uczciwie i przy odkrytych kartach, albo niech schowają się pod jakiś krzaczek, gdzie widać kryli się przez kilka ostatnich lat.

Życzę magicznym Administratorom, aby zdobyli w środowisku takie poszanowanie jak Dalej. Ale będzie to trudne, po wykazaniu się takim cywilnym tchórzostwem. Ktoś, kto mówi prawdę i w nią wierzy nie musi się kryć.
Obrazek
Grey
st. sierżant sztabowy

Postprzez izi » 6 lis 2009, o 23:17

Dalej na pewno nie robił najwięcej.

Najwięcej to zrobił tutaj Tadeusz, Beat i pod względem działów i mechaniki forum (w miarę możliwości dawanych przez Panel Administracyjny) ja. Ale to troszkę dawniejsze czasy i możesz tego nie pamiętać ;)

PS "administrator", z tego co wiem, to jeden z założycieli warriora, związany z ASG od jego początków w Polsce.
izi
Emerytowany admin

Postprzez Python » 6 lis 2009, o 23:22

Izi, tak - z tym że Tadeusz zniknął rok temu, a od dwóch lat Dalej ciągnął forum jako takie.

Beat był także za przenosinami.

Także chciałbym wiedzieć, kim są założyciele warriora.
Python
kapitan

Postprzez brzoza » 6 lis 2009, o 23:34

Grey napisał(a):Świadomie wybieram źródło informacji i wisi mi, czy mnie magiczny Administrator usunie z forum. Akcja Daleja była długo przygotowywana i konsultowana szeroko ze środowiskiem. Tajemnicą poliszynela jest, że magiczni Założyciele Warrior.pl dawno temu przestali mieć cokolwiek wspólnego z tą platformą, a firma IT skutecznie blokowała wszelkie zmiany technologiczne na W. Podejrzewam, że wynikało to nie ze złej woli ale zwykłego braku zainteresowania i braku chęci poświęcania czasu 'bzdetowi' czyli warriorowi.

W efekcie takiej postawy człowiek, który od lat dużo robił (rzeknę że najwięcej) dla W... nic nie mógł wskórać. A bolało go, że gdy W stoi w miejscu inne platformy, np ASG Kurde rozwija się w najlepsze. Tak więc te złe pobudki chęci zarabiania na W - jak sugerują magiczni i ukrywający się Założyciele Warriora - to w istotcie chęć by Środowisko Warriora (a nie forum warrior.pl) się rozwijało i było atrakcyjne wobec innych platform społecznościowych.

Tak więc jeśli ktoś szuka winy, to niech jej szuka wokół osób decyzyjnych związanych ze wspomnianą firmą IT. To oni zabili to forum - czego im serdecznie gratuluję.

O ile wiem firma rozmawiała też z Xie o ew. pociągnięciu Warriora do przodu - i te rozmowy też wg mojej wiedzy spełzły na niczym.

Reasumując - oskarżanie Daleja o niskie pobudki, kiedy tyle czasu poświęcił for free tej platformie jest zwyczajnie żałosne, a rzucanie takich oszczerstw anonimowo, jest podłe i tchórzliwe. Więc niech się Administratorzy ujawnią i rozmawiają uczciwie i przy odkrytych kartach, albo niech schowają się pod jakiś krzaczek, gdzie widać kryli się przez kilka ostatnich lat.

Życzę magicznym Administratorom, aby zdobyli w środowisku takie poszanowanie jak Dalej. Ale będzie to trudne, po wykazaniu się takim cywilnym tchórzostwem. Ktoś, kto mówi prawdę i w nią wierzy nie musi się kryć.

Stary, wiesz że Cie lubię, ale to co piszesz to kompletne bzdury....
Przeczytaj jeszcze raz to co napisał właściciel forum i tym razem ze zrozumieniem!
To co opowiadał nam Dalej o warriorze to jedno wielkie kłamstwo, a to co zrobił to zwykłe świństwo!
I ten tekst o poszanowaniu Daleja.... w moich oczach stracił właśnie cały szacunek.... On z powodu własnych ambicji zniszczył coś co łączyło nas przez wiele lat. I zamiast sie zająć warriorem i go rozwijać zniszczył go, bo właściciele nie chcieli mu zapłacić?!?!?!?!
No po prostu brak mi cenzuralnych słów...!

P.S. Do tej pory nikt nie wiedział kim są właściciele forum i nikogo to nie obchodziło....
Mnie interesuje tylko kto będzie administrował....?
brzoza
st. sierżant sztabowy

Postprzez tytus_5 » 6 lis 2009, o 23:51

Sorry panowie - | pisze otwarcie bo sie zbulwersilem i to ostro - Bylo wiele osob ktore tworzyly to forum a odeszly w niebyt a zacni "weterani"ich nie pamietaja - chcecie zniszczyc cos co bylo z nami od poczatku - pomijajac Esport ktory znacie (z wyjatkami) z opowiadan. na niczym innym sie nie wychowaliscie. W ostatnich czasach powstalo wiele stron teamowych z oddzielnymi forami np. Bravo Company (jedno ze starszych ajersoftowych for teamowych na mazowszu) i wiele innych - i jakos nikt nie walczyl o przeniesienie spolecznosci ajersoftowej na ktores z tych for - nie rozumiem nagonki na to aby przeniesc warriora na wwarriora.
Prawda jest jedna - TO NIE ADRES WWW TWORZY SPOLECZNOSC A LUDZIE i niewiem co byscie robili i jak z tym walczyli pod jakim adresem nie zmienicie tego. Pobudek dlaczego forum W zostalo zamienione na podwojne W kompletnie nie rozumiem dla jasnosci sytuacji Administracja forum powinna pozwolic wypowiedziec sie Dalejowi i odeprzec zarzuty. Kazdy z nas dostal info od Daleja i kazdy dostal info od AWrr pytanie co z tym zrobic bo ............. rodzi sie duzo pytan co do motywow i co do działan -
Pytanie czy ktoś pokaze ze ma jaja??
كافِر
+ infidel +
tytus_5
st. sierżant sztabowy

Postprzez administrator » 7 lis 2009, o 00:00

Witajcie,
Odpowiemy na wszystkie pytania w nadchodzącym tygodniu. Będziemy od poniedziałku dyskutować i działać w kierunku powałania zespołu administratorów/moderatorów (oczywiście wyłonionego z środowiska ASG) i napewno ogłosimy nasze propozycje na forum.
administrator
zielenina

Postprzez Lolo » 7 lis 2009, o 00:00

tytus_5 napisał(a):Sorry panowie - | pisze otwarcie bo sie zbulwersilem i to ostro - Bylo wiele osob ktore tworzyly to forum a odeszly w niebyt a zacni "weterani"ich nie pamietaja - chcecie zniszczyc cos co bylo z nami od poczatku - pomijajac Esport ktory znacie (z wyjatkami) z opowiadan. na niczym innym sie nie wychowaliscie. W ostatnich czasach powstalo wiele stron teamowych z oddzielnymi forami np. Foum A-Det, SDS, Bravo Company i wiele innych - i jakos nikt nie walczyl o przeniesienie spolecznosci ajersoftowej na ktores z tych for - nie rozumiem nagonki na to aby przeniesc warriora na wwarriora.
Prawda jest jedna - TO NIE ADRES WWW TWORZY SPOLECZNOSC A LUDZIE i niewiem co byscie robili i jak z tym walczyli pod jakim adresem nie zmienicie tego. Pobudek dlaczego forum W zostalo zamienione na podwojne W kompletnie nie rozumiem dla jasnosci sytuacji Administracja forum powinna pozwolic wypowiedziec sie Dalejowi i odeprzec zarzuty. Kazdy z nas dostal info od Daleja i kazdy dostal info od AWrr pytanie co z tym zrobic bo ............. rodzi sie duzo pytan co do motywow i co do działan -
[color=darkred]Pytanie czy ktoś pokaze ze ma jaja??[/color]

No i co komu da możliwość wypowiadania się ,,w sprawie", tudzież odpierania zarzutów?. Zdania obu stron są całkowicie sprzeczne, wiedza większości ludzi nikła, możliwość udowodnienia tez zerowa...... Flame'a i bardachę zawsze można zrobić, tylko po jakiego grzyba? Real to jest na terenie gry a tutaj to wirtualna pierdoła. Co za różnica czy to wrr, ww2, czy pierdzace-fasolki.pl? Las będzie mniej zielony a zasięg replik różny w zależności od forum? Ważne żeby nie rozp... i nie skonfliktować ludzi..... choć jak widzę już za późno...
War. War never changes....
Lolo
strzelec

Postprzez fn2000 » 7 lis 2009, o 00:01

Ja na warrior.pl zaglądam od kilku lat. Jestem "szarym" użytkownikiem, który szuka tutaj info i imprezach, sprzęcie, i w ogóle community ASG. Ja nie znam tutaj nikogo z "góry" i chciałbym aby teraz mi góra powiedziala:

co ja mam do cholery zrobic z tymi mailami i tą żenującą wojną o złote kalesony? Gdzie mam się logować, przenosić? Ja chcę mieć jedno rzetelne źródło informacji. Dotychczas był nim warrior.pl.

Na forum weekend warriors trwa odrębna dyskusja, każdy ma rację, każdy mądrze gada, ale jakie są wnioski?

Niezły burdel macie siostry w tym archeo...
fn2000
zielenina

Postprzez GRD » 7 lis 2009, o 00:01

Martwi mnie tylko to, że społeczeństwo ASG może podzielić się na dwa obozy, które będą przeciwko sobie walczyć (pomijam fakt że już w tym momencie mamy dwa - Wrr i qrde.asg) :? A do tego właśnie ta cała sytuacja zmierza.
GRD
st. sierżant sztabowy

Postprzez tytus_5 » 7 lis 2009, o 00:08

Lolo - z Twoim podejsciem to wystarczy poczta pantoflowa - wiele osob na WR jest od jego poczatku i ............ zreszta chlopie ja Cie rozumiem fakt jest faktem czy bedzie Wrr czy 2Wrr nic to nie zmieni bo .......... najwazniejsi sa ludzie ktorzy tu sa i ktorzy z tego korzystaja i koniec - czy to czy inne miejsce. A co do konfliktowania ludzi - hehehe na to jest juz za puzno o jakies 2 lata ;)
كافِر
+ infidel +
tytus_5
st. sierżant sztabowy

Postprzez brzoza » 7 lis 2009, o 00:10

Cóż... co racja, to racja. Na szczęście przynajmniej wiemy kogo winić za ten cały bałagan....
brzoza
st. sierżant sztabowy

Postprzez Mider » 7 lis 2009, o 00:10

Mały test na faktyczne pobudki - przekazać domenę do administracji np mashowi (lub innemu tworowi) z jednej strony a z drugiej formu Daleja.
Dalej będzie istniał Warrior i nie będzie należał do żadnej pojedyńczej osoby a do stowarzyszenia.
Wcześniej Dalej mówił mi, że właściciel domeny Warrior nie chce o tym słyszeć.
Prawdę powiedziawszy WW ma dużo lepszy silnik, tyle, że znowu całość jest własnością jednej osoby a jedna osoba to zawsze problem z czasem, czy choćby problem (odpukać) w przypadku nieszczęśliwego wypadku.

Tak czy siak ja też chciałbym się dowiedzieć kim jest tajemniczy administrator anonim.

GRD napisał(a):Martwi mnie tylko to, że społeczeństwo ASG może podzielić się na dwa obozy, które będą przeciwko sobie walczyć (pomijam fakt że już w tym momencie mamy dwa - Wrr i qrde.asg) :? A do tego właśnie ta cała sytuacja zmierza.

Chyba jesteś mocno do tyłu. Tylko nieliczne zmurszałe opieńki widzą walkę asg Warszawa (czyli qurde) i Warriora. Część teamów znakomicie daje sobie radę w obu środowiskach.
Mider
spamer

Postprzez Lolo » 7 lis 2009, o 00:19

Tytus- moje podejście jest takie, że lubię latać po lesie i strzelać. Forum mnie jara mniej. Tak jest zdrowiej.

Obie strony budzą moje umiarkowane wątpliwości, bo:

-Inkryminowany mail Daleja nie zawierał informacji, czy jest to przeprowadzka, czy secesja, a powody zostały wyjaśnione nad wyraz mgliście...

-Informacja od administracji forum wrr nie była podpisana, zawierała więcej konkretów ale mało dla mnie ,,weryfikowalnych", tam jest napisane, że już wyłoniono administratorów, tu że w przyszłym tygodniu się wyłoni itd..

Dalej mógł konkretnie i na temat. Wrr mógł się przedstawić i wtedy obie strony byłyby wiarygodniejsze i skuteczniejsze w przekazie. Ja pozwolę sobie mieć to wszystko w dupie.....do wyjaśnienia, które obawiam się że nie nastąpi :)
Ostatnio edytowano 7 lis 2009, o 00:22 przez Lolo, łącznie edytowano 2 razy
War. War never changes....
Lolo
strzelec

Postprzez tytus_5 » 7 lis 2009, o 00:20

Mider co Ty za przeproszeniem*&^($%^$#^&$%lisz?? Przecież MASH i jego członkowie chyba tez popierali ta incjatywę?
Strzał w kolano -
Poza tym nie wiem czy wiesz ale domena jest zawsze czyjąś własnością - odstąpienie domeny to tak jak byś oddał mi swój samochód. Lecz Administrowanie domeny... no cóż kilka postów wyżej Właściciel domeny WR powiedział wprost ADMINISTRATORZY (liczba mnoga a nie administrator jak na 2Wr w jednej tylko słusznej osobie) zostaną ogłoszeni w Poniedziałek. Chyba już wiecej wymysleć nie trzeba no i najważniejsze Admini będą ze srodowiska

Lolo - hehehe - bratnia dusza - tez mam to wszystko w dupie ale ............. :twisted: nie lubie tak niejasnych sytuacji
كافِر
+ infidel +
tytus_5
st. sierżant sztabowy

Postprzez GRD » 7 lis 2009, o 00:21

Nie chodziło mi o walkę pomiędzy Wrr i qrde, tylko o samo istnienie dwóch środowisk :roll: Wielka szkoda że tak jest, no ale cóż.

A teraz mamy do czynienia z rozłamem środowiska Wrr na "chcących zmian" oraz "stare jest dobre i koniec". Tym oto sposobem, jeśli nie zostanie to dobrze rozegrane, będziemy mieć aż 3 środowiska ASG w jednym województwie, z czego 2 będą w stanie wojny.

I to mnie martwi.
GRD
st. sierżant sztabowy

Postprzez xxxFENCExxx » 7 lis 2009, o 00:27

Koronnym dowodem na to, że administracji/ załaożycielom forum chodzi jedynie o dobro środowiska będzie usunięcie jakichkolwiek reklam.
Skoro to forum to "misja" a nie biznes...

Kolejna sprawa. Za pracę nalezy się zapłata. Osoby administrujące/doglądające forum działające na rzecz podmiotów gospodarczych bez umowy o pracę/zlecenia innej czy o wlontariat pracują na czarno. Konsekwencje grożą i firmie i wykonującemu pracę. Jeśli podmiot gospodarczy uzyskuje przychód z rekalm a forum działa w oparciu o darmową (i bez umowy) pracę to nie wygląda to najlepiej... również z punktu widzenia karno-skarbowego.
xxxFENCExxx
kapral

Postprzez Królik » 7 lis 2009, o 00:32

xxxFENCExxx napisał(a):Koronnym dowodem na to, że administracji/ załaożycielom forum chodzi jedynie o dobro środowiska będzie usunięcie jakichkolwiek reklam.

A domenę i transfer opłacisz szklanymi paciorkami i perkalem.
It scares the shit out of the slopes.
Królik
Moderator

Postprzez brzoza » 7 lis 2009, o 00:37

xxxFENCExxx napisał(a):Koronnym dowodem na to, że administracji/ załaożycielom forum chodzi jedynie o dobro środowiska będzie usunięcie jakichkolwiek reklam.

Kolejna sprawa. Za pracę nalezy się zapłata. Osoby administrujące/doglądające forum działające na rzecz podmiotów gospodarczych bez umowy o pracę/zlecenia innej czy o wlontariat pracują na czarno. Konsekwencje grożą i firmie i wykonującemu pracę. Jeśli podmiot gospodarczy uzyskuje przychód z rekalm a forum działa w oparciu o darmową (i bez umowy) pracę to nie wygląda to najlepiej... również z punktu widzenia karno-skarbowego.

Ale administrowanie forum w tym przypadku to funkcja społeczna(tak działa 95% forów) i Dalej nie dostawał za to żadnych pieniędzy, więc jakie na czarno????

P.S. Wczoraj wieczorem zarejestrowałem sie z ciekawości na Dalejowym forum - chyba mu nie odpowiada moja obecność bo juz mnie zbanował na zawsze :lol:
brzoza
st. sierżant sztabowy

Postprzez tytus_5 » 7 lis 2009, o 00:38

Królik zapomniałeś że jesteś dzieckiem Neostrady i masz 13 lat?? Tak wiem mam się zamknąć i skł&^%^&$
كافِر
+ infidel +
tytus_5
st. sierżant sztabowy

Postprzez Tomcior » 7 lis 2009, o 00:39

Dziwi mnie jedna rzecz, że właściciele Warriora obudzili się dopiero teraz. Jestem zarejestrowany tutaj od 2005 roku. Nie zauważyłem żadnej zmiany w podejściu do forum kolejnych moderatorów i adminów. Na rejestrację zawsze czekało się w ch.. czasu a strona tytułowa to zaścian. Pier....lenie o skupianiu środowiska ASG to kpina, nazywanie drodzy Panowie a może PAnie, bo nie wiem kto tu jest tym gronem "ojców założycieli", do tego bezinteresownym działaniem jest kiepskim synonimem :-bo do tej pory mieliśmy to w du..pie co się tutaj dzieje. Typowe bo polskie, wam się nie chciało to teraz jebiecie Daleja. Nigdy nie byłem zwolennikiem Daleja i nie jestem nim do tej pory, ale potrafię docenić ludzi , którym się chce. Polemika na zasadzie bo on będzie miał z tego to czy tamto jest dobra dla leszczy, którzy nie potrafią zadbać o swoje interesy.
Założycielom mówimy zdecydowanie NIE!!!
Tomcior
st. sierżant sztabowy

Postprzez Schwarz » 7 lis 2009, o 00:39

Rok stażu więc nowym. Konfliktów starych nie znam. Powiem jak to wygląda z boku:

Kłopoty z rejestracją, strona wręcz straszydło, forum archaiczne - nic z tym się nie poprawiło przez rok odkąd jestem. ROK. Nowe forum jest lepsze i nie ma co się spierać, to jest fakt.

Jeżeli przez tyle czasu właściciel domeny nie interesuje się forum gdzie wciąż sie trąbiło o kłopotach, to jak to świadczy o podejściu do tematu? Dalej jakoś wszystkim gęby zatykał? Nikt nie mógł się do tych mitycznych założycieli zgłosić że kaszanka jest? Bądźmy poważni.

Finanse finansami, motywacja jest różna, ale nie ma wpływu na prędkość jazdy jak to innymi słowy Lolo powiedział. Komuś z założycieli żal dupę ściska tylko szkoda że się obudzili z ręką w nocniku.

Co do rozłamu - starzy sie kłócą.
Obrazek
Schwarz
st. sierżant sztabowy

Postprzez Królik » 7 lis 2009, o 00:40

tytus_5 napisał(a):Królik zapomniałeś że jesteś dzieckiem Neostrady i masz 13 lat?? Tak wiem mam się zamknąć i skł&^%^&$

Wystarczy, jak sprawdzisz maila. Potem się zamknij i składaj, co masz składać. ;)
It scares the shit out of the slopes.
Królik
Moderator

Postprzez tytus_5 » 7 lis 2009, o 00:41

Tomcior a wiesz kto projektował i wykonywał stronę startowa Wr? Poszukaj w archu :twisted:

Sprawdziłem - :oops: rano ok
i nie - nie zamknę się
كافِر
+ infidel +
tytus_5
st. sierżant sztabowy

Następna strona

Powrót do O stronie i forum