Dul - haras. Prośba o kontakt!

Moderatorzy: Foka, Escalon, Python

Dul - haras. Prośba o kontakt!

Postprzez Tato » 21 maja 2007, o 12:38

Proszę moda o nie kasowanie posta przez 2-3 dni. Niestety chyba nie wszyscy czytają ogłoszenia drobne.

Proszę dowódców teamów i niezaleznych Afgarów z klanu Dul-Haras o kontakt na mail milut60(at)wp.pl. W temacie prosze podać A3, w treści swój nick i nazwę ekipy.
PRZENIOSŁEM SIĘ NA NOWE FORUM - week3nd warriors
Tato
chorąży

Postprzez Owca » 21 maja 2007, o 13:35

Ja zgodnie z obietnicą nie będę kasował nic co ma jakikolwiek związek z tematem i/lub nie zawiera słownictwa niecenzuralnego i gróźb karalnych.
Nigdy więcej!
Ojciec Terrorysty...
Codziennie wzrasta ilość rzeczy i osób, które mam w dupie...
Obrazek
Owca
porucznik

Postprzez Tato » 23 maja 2007, o 13:41

Nadal nie od wszystkich otrzymałem kontakt.

Zatem kilka kwestii organizacyjnych (reszta na odprawie przed grą)

1. Proszę o punktualne przybycie w sobotę. Po ogólnej odprawie orgów ok 9.00 odprawa w bazie Dul-haras
2. Można przyjechac z własną aprowizacją (woda + papu) lub zrobić zrzutkę 25 zyli (platne na miejscu) na wode w baniakach, mięcho na grill oraz kuskus z curry. Wybór należy do was. Jeżeli ktos chce robić zrzute proszę o info do czwartku 10.00.
Na razie zrzucaja się: całe PI + Bobry + Pesus.
3. Na terenie Afgaraqu obowiązuje Ustawa o Wychowaniu w Trzeźwości. Można przywieźć sobie niewielkie ilości alkoholu, jego ilości pozostawiam rozsądkowi grających. Dla jednego kontrola oznacza 1/2 piwa, dla innego 4. Napoje wysooktanowe są niewskazane (wyjątki - rozgrzewające nalewki w piersiówkah czy żoładkowa na zimne godziny nocnych wart). Tak czy owak: do swojej subiektywnej oceny pozostawiam czy ktoś przesadził z napojami wyskokowymi. Jeżeli przesadzi, kary są od zabrania guna, przez izolację w klanowym więzieniu po brutalne wyjebanie z imprezy. Kropka. Osobom nieletnim nie wolno spożywac alkoholu WOGÓLE.
4. Powołuję na zastepców swoich najstarzych synów:
Minister ds Kałaszy - Abdullach al Szczur (PI). Sczurowi podlegają operacje wojenne, dowodzenie w boju, organizacja oddziałów milicji, umocnienia obronne bazy, etc. Skończył West Point, lubi strzelać do zajęcy z bazooki. Sadysta.
Minister ds Bakszyszu - Abdullach al Echelon (PI). Podlegają mu kwestie organizacyjno handlowe, organizacja bazy, warty, kontrola handlu i podatków, dojenie kóz. Ukończył MBA na uniwesytecie w Richmond, dobry chłopiec, choć woli mężczyzn niż kobiety.
Minister ds Kuskusu - Abdullach al Hubie (PI). Podlegają mu kwestie aprowizacyjne i kuchenne, wyznacza wachty kuchenne, handluje pokątnie baraniną. Nic nie skończył bo jest trochę cofniety w rozwoju ale za to pod okiem kobiet świetnie sie wprawił w gotowaniu. (uwaga - wziąć węgiel i rapacholin)
Jak widzicie wszyscy moi synowie nosza imiona Abdullach - to taka rodzinna tradycja.
5. Pamietajcie o czerwonej latarce - gra toczy sie też w nocy.

Allach akbar!
Tato Afgaras al Abdullach al Paga
PRZENIOSŁEM SIĘ NA NOWE FORUM - week3nd warriors
Tato
chorąży

Powrót do Imprezy LARPowe