Afgaraq 2 - ZASADY

Moderatorzy: Foka, Escalon, Python

Afgaraq 2 - ZASADY

Postprzez Owca » 23 wrz 2006, o 23:37

Ogólne zasady:
- Afgaraq 2 jest bardziej LARPem niż strzelanką. Ważniejsze jest wczucie się w klimat i odgrywanie roli, niż nabijanie „fragów”.
- W namiotach znajdujących się na polu gry nie wolno palić papierosów, fajek, trawki, kolegów itp. Nic nie wolno palić!!!
- Przestrzegać zwyczajowych reguł stosowanych na każdej strzelance – przyznawanie się do trafień, czerwona szmata trupa, nie przeszkadzanie innym uczestnikom po trafieniu, „trupy” nie gadają z żywymi itp.
- Nie przesadzać z alkoholem. Nieletni mają absolutny zakaz picia. Osobnik, który doprowadzi się do stanu utrudniającego zabawę innym zostanie spacyfikowany i do końca zabawy osadzony w areszcie (w krajach islamskich zostałby ukamieniowany…).
- Gra toczy się w systemie punktowym. Za każde działanie, wydarzenie Moderatorzy przyznają lub odejmują punkty. Strona która posiada więcej punktów wygrywa.
- Obowiązuje zakaz palenia ognisk – ewentualne rozpalenie ogniska wymaga zgody jednego z Moderatorów.
- Ponieważ znajdujemy się na prywatnym terenie obowiązuje zakaz demolowania budynków, wybijania szyb, wycinania drzew itp.
- Zachowywać ostrożność z pirotechniką.
- Nie wolno profanować flagi drużyny przeciwnej. Dotyczy to zarówno flag Teamów jak i flag informacyjnych umieszczonych na polu gry. Jeśli scenariusz zakłada zmiany flag w zajętych punktach należy flagę strony przeciwnej złożyć pod masztem! Flagi nie mogą być zabierane z wyznaczonych punktów – nie stanowią elementu przetargowego i nie mogą być w żaden sposób sprzedawane.
- Inwencja twórcza jest mile widziana. Wolno robić wszystko co nie jest zakazane, pamiętając o zasadach bezpieczeństwa. Jednak aby nie przesadzić należy konsultować swoje pomysły z Moderatorami.
- W trakcie gry toczy się konkurs na najbardziej kreatywną osobę w zdobywaniu miejscowej waluty, czyli Afgarów. Osoba która zdobędzie ich najwięcej, wygrywa nagrodę.
- Na polu gry zostanie wyznaczona strefa bezpieczna.
- Niestosowanie się do zasad psuje rozgrywkę wszystkim i może skutkować zmniejszeniem ilości punktów drużyny, a w skrajnych wypadkach nawet zakończeniem rozgrywki przez uczestnika.
- Każdy może być Cywilem! Nawet na jakiś określony czas. Czas ten Talibowie określają dla siebie samodzielnie, natomiast żołnierzy muszą uzyskać przepustkę od swoich zwierzchników.
- Jako Cywil traktowany jest każdy ubrany w galabiję lub podobny strój (Talibowie) albo stroje ewidentnie cywilne (spodnie, koszule, kurtki itp. w wersjach w żadnym wypadku nie kojarzących się z militaryzmem – strona NATO). Każdy kto chce wystąpić w jakimkolwiek fragmencie gry jako Cywil musi się we własnym zakresie zaopatrzyć w wymienione stroje.
- Jeśli Cywil przenosi przy sobie replikę musi mieć ona wyjęty magazynek i być w całości schowana pod ubraniem. Każdy z widoczną bronią lub jej częścią może zostać zastrzelony bez ostrzeżenia.
- Cywile współpracujący z wojskami NATO powinni zostać przez te wojska sowicie nagrodzeni!!
- W przypadku gdy Cywil znajdzie się w strefie walki musi natychmiast uciec z tego terenu z rękami w górze. W przeciwnym wypadku może zostać zastrzelony bez ostrzeżenia.
- Na polu gry rozłożone są środki imitujące narkotyki (mąka – kokaina i kasza - heroina). Podlegają one wymianie towarowej. Zadaniem sił NATO jest ich odnalezień i konfiskata.
- W razie pytań, proszę kierować się do Obserwatorów ONZ lub Dowódców Stron.

Zasady dotyczące jeńców, rannych i zabitych:
- Trafienie w jakąkolwiek część ciała powoduje „zranienie”.
- Ranny powinien położyć się w miejscu trafienia i odczekać 2 minuty.
- Ranny w czasie tych dwóch minut może zostać uleczony przez dowolnego innego gracza wyposażonego w pakiet medyczny (pakiety będą dostarczone dowódcom oddziałów na miejscu). Ranny nie może leczyć się sam.
- Ranny nie może się przemieszczać ani ostrzeliwać. Może tylko leżeć i wzywać pomocy.
- Jeśli ranny nie zostanie uleczony w ciągu dwóch minut uznawany jest za martwego.
- Ranny nie może popełnić samobójstwa, ale może zostać zastrzelony (drugi postrzał).
- Ranny dotknięty w ciągu dwóch minut od trafienia przez wroga zostaje jeńcem. Musi zostać o tym poinformowany przez biorącego do niewoli.
- Jeniec musi wykonywać polecenia konwojentów.
- Jeniec musi zostać dostarczony na Lotnisko (NATO) lub do bazy polowej (Talibowie).
- Jeniec jest jeńcem przez 60 minut od momentu wzięcia do niewoli.
- Jeniec może zostać odbity przez swoich, ale nie może korzystać ze swojej broni do momentu oswobodzenia (dotknięcia przez jednego ze swoich).
- Jeniec zastrzelony lub złapany przy próbie ucieczki trafia do aresztu na kolejne 60 minut.
- Jeśli Jeńcowi uda się ucieczka może korzystać ze swej broni dopiero po powrocie do swojego respa po „nową” broń.
- Jeniec może próbować przemycić ukrytą broń/granat. Jednak nie może jej użyć w czasie konwojowania aż do czasu przeszukania i skierowania do więzienia!
- Próba użycia ukrytej broni przez jeńca jest traktowana jako próba ucieczki, a jeniec zastrzelony przy takiej okazji zostaje w celi na drugą turę!

Regulamin Wojsk NATO:
- Obowiązuje BEZWZGLĘDNE posłuszeństwo wobec przełożonych i obserwatorów UN. Żołnierze nie wykonujący rozkazów mogą zostać przykładnie ukarani, a w skrajnych przypadkach uznani za dezerterów i wykluczeni z rozgrywki.
- Główny cel to utrzymanie Bazy Bagram oraz Lotniska.
- Pozostałe cele to poszukiwanie ukrytych na terenie skrzyń z bronią i narkotyków.
- W czasie trwania misji dowództwo wojsk NATO może otrzymać kolejne zadania do wykonania – należy je wykonać zgodnie z dostarczonymi wówczas instrukcjami.
- Utrzymywać linię telefoniczną łączącą obie Placówki w nienaruszonym stanie.
- Zachowywać się jak siły pokojowe, nie zaś pacyfikacyjne. Można podejmować zorganizowane akcje przeciw bojownikom Talibańskim, ale nie wolno dręczyć Cywilów.
- Wojska NATO muszą utrzymywać w bazach stałe posterunki w sile co najmniej 5 żołnierzy.
- Zabijać lub brać do niewoli Talibów. W tym celu można każdego Taliba zatrzymać, wylegitymować, obszukać.
- Każdy z żołnierzy powinien zatroszczyć się o swoją przyszłość i zarobić jak najwięcej Afgarów - w dowolny sposób!
- Respawn w dużym hangarze na Lotnisku i za bramą bazy Małocice – na placu apelowym – czas i dokładne zasady respa zostaną ustalone po zamknięciu listy uczestników.
- Aby Zapewnić stały dopływ paliwa dla wojsk NATO należy wybudować i utrzymywać w działaniu Szyb Naftowy.
- Aby zostać na jakiś czas cywilem należy uzyskać przepustkę od swojego przełożonego. Przejście w stan Cywila bez zgody dowódcy jest traktowane jako dezercja. Wszyscy Cywile muszą się poddać kontroli dowolnego Żołnierza. Cywile unikający poddania się kontroli mogą zostać zastrzeleni bez ostrzeżenia.

Prawa Talibańskie:
- Obowiązuje BEZWZGLĘDNE posłuszeństwo wobec przełożonych i obserwatorów UN. Bojownicy i cywile nie wykonujący rozkazów mogą zostać przykładnie ukarani, a w skrajnych przypadkach uznani za zdrajców i wykluczeni z rozgrywki.
- Zabijać lub brać do niewoli niewiernych. Zabicie któregoś z dowódców jest punktowane.
- Respy znajdują się w wyznaczonych punktach – tylko do wiadomości Talibów. Czas respa zostanie ustalony po zamknięciu listy.
- Broń i oporządzenie przechowywać w namiotach. Podczas bycia Cywilem należy wyjąć z broni magazynek i ukryć ją dokładnie i w całości pod ubraniem.
- Zarabiać jak najwięcej Afgarów.
- Jedynie Prorok może powoływać zamachowców samobójców.
- W wypadku ustawienia Szybu Naftowego przez NATO, zniszczenie lub zabicie obsługi szybu jest punktowane.
- Każdy żołnierz NATO może wylegitymować każdego Taliba. Reakcja na zatrzymanie może być dowolna.
- Należy utrudnić łączność między placówkami NATO – wysadzać linię telefoniczną między bazami. Wysadzenie linii może się odbyć raz na turę. Linia może zostać zerwana wyłącznie przez jej przecięcie i zdetonowanie ładunku w miejscu przecięcia. Każde zerwanie łączności jest punktowane. Nie wolno zwijać, szatkować, kraść, ukrywać, zabierać kabla. Kabel nie stanowi fizycznej wartości. Można go tylko i wyłącznie przecinać za każdym razem detonując ładunek w każdym miejscu przecięcia.
- Talibowie muszą nie dopuścić do przejęcia 4 skrzyń z bronią przez wojska NATO.

Zasady funkcjonowania Szpitala Polowego:
- Szpital Polowy i tereny do niego przylegające są według ustaleń międzynarodowych strefą neutralną. Uprasza się o poszanowanie tego ustalenia.
- W Szpitalu Polowym funkcjonuje dodatkowy Resp – dla wszystkich. Resp następuje po 10 minutach od zgłoszenia się do Szpitala.
- O wyjściu ze Szpitala Polowego decyduje jego personel.
- Pacjenci w czasie leczenia muszą bezwzględnie podporządkować się poleceniom Personelu Medycznego, pod groźbą zastrzyku z pawulonu.
- Aby zostać przyjętym do Szpitala Polowego każdy ranny/zabity musi zostać do niego doprowadzony przez żywego towarzysza. Jeden żywy może przyprowadzić do Szpitala tylko jednego rannego/zabitego. Zasada ta nie dotyczy transportu zmotoryzowanego. Przy użyciu tego transportu można dostarczyć do Szpitala dowolną ilość rannych/zabitych.

Niepełnoletni na imprezie!
Uwaga dla niepełnoletnich uczestników (WSZYSCY, KTÓRZY NIE UKOŃCZYLI 18 LAT) - dla wieku między 16-18 lat wystarczy oświadczenie Rodzica na piśmie, z numerem Dowodu Osobistego tegoż Rodzica. Dla młodszych uczestników (poniżej 16-lat) wstęp na imprezę TYLKO I WYŁACZNIE jeśli przyjedziecie z Rodzicem lub opiekunem prawnym na poranną odprawę w sobotę. Jeśli Wasi Rodzice wyrażą zgodę na Waszą obecność na imprezie możecie zostać. W innym przypadku nie zostaniecie dopuszczeni do zabawy.....
Tekst oświadczenia Rodziców dla WSZYSTKICH niepełnoletnich: http://www.warrior.pl/forum/viewtopic.php?t=2468

Wątek na razie pozostanie otwarty - liczymy na Wasze sugestie. Jeśli się pojawią i zostaną uwzględnione, poprawimy sporne kwestie i ustalimy ostateczną wersję zasad gry. Zapraszamy do dyskusji
Ostatnio edytowano 25 wrz 2006, o 19:08 przez Owca, łącznie edytowano 1 raz
Nigdy więcej!
Ojciec Terrorysty...
Codziennie wzrasta ilość rzeczy i osób, które mam w dupie...
Obrazek
Avatar użytkownika
Owca
porucznik
 
Posty: 2899
Dołączył(a): 21 maja 2005, o 00:12
Lokalizacja: SGW

Postprzez Devil » 24 wrz 2006, o 12:57

Talibowie musza się bezwzględnie podporzadkować UN? Ale jak to? Owca wybacz, ale do mnie to nie trafia, bo nie ma to uzasadnienia...
Proszę mnie szukać na W2.
Devil
wredny malkontent
 
Posty: 1780
Dołączył(a): 24 kwi 2005, o 13:17
Lokalizacja: weekend-warriors.pl

Postprzez apollyon » 24 wrz 2006, o 13:18

chodzi Devil o to, że jak organizatorzy powiedzą- nie skakać na drut kolczasty podłączony do prądu, to macie tego nie robić...
akurat ten punkt był też w poprzednim Afgaraqu i nie wzbudzał oporów...
Obrazek
...we are APE's
Avatar użytkownika
apollyon
spamer
 
Posty: 1427
Dołączył(a): 21 lis 2005, o 19:27
Lokalizacja: z PKS

Postprzez Devil » 24 wrz 2006, o 15:07

No dobra, naszła mnie myśl, że mamy robić co nam każą, a tu chodzi o to, żeby nie robić tego czego zabronią... :P
Proszę mnie szukać na W2.
Devil
wredny malkontent
 
Posty: 1780
Dołączył(a): 24 kwi 2005, o 13:17
Lokalizacja: weekend-warriors.pl

Postprzez dzeq » 24 wrz 2006, o 19:46

nie zostal poruszony watek parfiranu?
Jak nalezy go traktowac w tej edycji?
always outnumbered, never outgunned
dzeq
strzelec
 
Posty: 210
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 08:55
Lokalizacja: Pruszkowskie okolice

Postprzez Owca » 24 wrz 2006, o 20:47

Nie ma Pafiranu. Gra cały teren
Nigdy więcej!
Ojciec Terrorysty...
Codziennie wzrasta ilość rzeczy i osób, które mam w dupie...
Obrazek
Avatar użytkownika
Owca
porucznik
 
Posty: 2899
Dołączył(a): 21 maja 2005, o 00:12
Lokalizacja: SGW

Postprzez Isengrim » 25 wrz 2006, o 10:02

Jesli chodzi o role - mam pomysl na postac, ale z natury rzeczy wymyslona przeze mnie postac moze byc jedna - dwie wsrod Talibow, a z drugiej strony pomysl na taka postac jest dosc oczywisty. Nie chcialbym dublowac czyjegos pomyslu ani klocic sie "kto byl pierwszy". Od kiedy i do kogo mozna zglaszac pomysly na postacie? I ewentualnie czy jest mozliwosc otworzenia tymczasowych forow prywatnych dla Talibow i NATO, zeby kazda strona mogla sobie wlasnie takie rzeczy juz ustalac?

Czy Talibowie moga napasc na szpital polowy? Te pielegniarki bez czadorow to przeciez profanacja naszej swietej Afgarackiej ziemi i praw Ałłacha.

A tak nawiasem mowiac:
Należy utrudnić łączność między placówkami Gorgonii


:P
Avatar użytkownika
Isengrim
strzelec
 
Posty: 179
Dołączył(a): 11 paź 2005, o 11:45
Lokalizacja: Warszawa - Sluzew

Postprzez Tadeusz » 25 wrz 2006, o 11:01

Co z sasadą iz nalezy nosić maskę lub być ubezpieczonym?
nadal ona obowiązuje?
tel: 501 52 52 05
gg: 5068966
Avatar użytkownika
Tadeusz
Szi-Fu
 
Posty: 2837
Dołączył(a): 16 gru 2004, o 16:44
Lokalizacja: BRT 101

Postprzez jabollo » 25 wrz 2006, o 11:11

Czy Talibłarriors mają maskowanie takie jak na poprzednim Afgaraqu (galabija)? Czy kombinują je we własnym zkaresie (jeśli tak to jakie zasady - kolor itp).
Jeśli galabije to po co dyscyplina mundurowa - flecki/ruskie ?
Quidquid latine dictum sit, altum viditur
Avatar użytkownika
jabollo
rekrut
 
Posty: 146
Dołączył(a): 4 maja 2005, o 12:37
Lokalizacja: Szwadron C, SASka Kępa

Postprzez aileen » 25 wrz 2006, o 11:13

[quote]
Ostatnio edytowano 26 wrz 2006, o 09:22 przez aileen, łącznie edytowano 1 raz
PKB - Pelno Koz Bedzie
Obrazek
Avatar użytkownika
aileen
zielenina
 
Posty: 20
Dołączył(a): 20 wrz 2006, o 10:03
Lokalizacja: Kebabistan

ZAPYTANKO??

Postprzez GALA » 25 wrz 2006, o 12:39

A czy jakiś oddany sprawie obrony jedynej słusznej Wiary, miłujący Allacha bojownik może w celach pozoracyjnych udawać cywila (mając ukrytą SPRAWNĄ I GOTOWĄ DO UŻYCIA REPLKIKĘ) do momentu odkrycia jego fortelu przez piekielne zastępy niewiernych??
Avatar użytkownika
GALA
mądraliński
 
Posty: 35
Dołączył(a): 25 maja 2005, o 20:24
Lokalizacja: YELNET-Warszawa

Postprzez Vlad » 25 wrz 2006, o 16:35

Jesteś cywilem i nie masz broni ---patrz tak jak jest w zasadach. Złapany przez patrol z bronią gotową do strzału jesteś bojownikiem( nawet pod galabiją).

Insegrim każda postać jest ważna zgłoś to do Owcy. Mamy nie tylko się nap....... ale przede wszytskim grać. W innym przypadku robienie szpitala i innych pomysłów byłoby nie potrzebne bo powstaje jebanka z małymi przerwami na odpoczynek i kombinowanie skąd by tu uderzyć.

Proponowalbym dla strony Talibskiej zrobienie Tragu Towarów Wszelakich TTW, gdzie strony obie w atmosferze wzajemnego targowania wymieniają swoje produkty i idee a Prorok czuwa nad poprawnością zasad islamu.
Avatar użytkownika
Vlad
porucznik
 
Posty: 3064
Dołączył(a): 4 maja 2006, o 13:17
Lokalizacja: TG - Praga Forever MASH R.A.S. DPM

Re: ZAPYTANKO??

Postprzez Owca » 25 wrz 2006, o 19:11

GAŁA napisał(a):A czy jakiś oddany sprawie obrony jedynej słusznej Wiary, miłujący Allacha bojownik może w celach pozoracyjnych udawać cywila (mając ukrytą SPRAWNĄ I GOTOWĄ DO UŻYCIA REPLKIKĘ) do momentu odkrycia jego fortelu przez piekielne zastępy niewiernych??

Możesz, ale musisz liczyś się z tym, że jeśli zostaniesz zatrzymany i NATO znajdzie przy Tobie tą broń to zostaniesz zastrzelony lub trafisz do aresztu!
Tadeusz napisał(a):Co z sasadą iz nalezy nosić maskę lub być ubezpieczonym?
nadal ona obowiązuje?

A jesto to gdzieś napisane? Najwyżej jak ktoś dostanie po buni i będzie płakał to go dobijemy i zakopiemy gdzieś na terenie, żeby nie było kwaszenia i płaczy. Ja nie uznaję jęczenia, że ktoś oberwał po twarzy jeśli nie miał zabezpieczenia. Dostał na własną prośbę!
jabollo napisał(a):Czy Talibłarriors mają maskowanie takie jak na poprzednim Afgaraqu (galabija)? Czy kombinują je we własnym zkaresie (jeśli tak to jakie zasady - kolor itp).
Jeśli galabije to po co dyscyplina mundurowa - flecki/ruskie ?

Wszyscy bojownicy muszą mieć na głowie ARAFATKI (do zdobycia we własnym zakresie). Ponadto dostaną Zielone Opaski Ałłacha (od modów). Galabije są opcjonalne - dla cywiłow. Oczywiście nikt nie zabrania walczyć w galabijach!
Isengrim napisał(a):Czy Talibowie moga napasc na szpital polowy? Te pielegniarki bez czadorow to przeciez profanacja naszej swietej Afgarackiej ziemi i praw Ałłacha.

Jak już napisała Aileen - spróbuj :lol: Zwłaszcza, że UN też się może wtedy zdenerwować.... Odpowiedź na pierwszą część pytania dostałeś na PW. "Gorgonię" już poprawiłem. Ups....
Nigdy więcej!
Ojciec Terrorysty...
Codziennie wzrasta ilość rzeczy i osób, które mam w dupie...
Obrazek
Avatar użytkownika
Owca
porucznik
 
Posty: 2899
Dołączył(a): 21 maja 2005, o 00:12
Lokalizacja: SGW

Postprzez dzeq » 25 wrz 2006, o 19:55

1. Gała - milo walczyc reka w reke z gorącymi wyznawcami allacha :]
2. Praktyka z poprzedniego : lubia nas poki im nie robimy kuku wiec giwera pod galabije i jestes kryty. Podstawowym atutem arabow jest nieodroznialnosc bojownika od cywila. Galabije zapewnialy spora dozę anonimowosci. Nikt nie mogl "na czuja" powiedziec " o ten do nas prul to jest bojownikiem". Rotacja i identyczne stroje pozwalaly na wiele ciekawych rzeczy. Bez tej przewagi to po prostu walka jak na normalnej strzelance...............
always outnumbered, never outgunned
dzeq
strzelec
 
Posty: 210
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 08:55
Lokalizacja: Pruszkowskie okolice

Postprzez Ari » 25 wrz 2006, o 22:23

A ja mam takie pewne pytanie. otoz mam prawie 16 lat ukonczone (w listopadzie skoncze 16)
Niestety niebardzo na reke jest aby moj ojciec ze mna jechal tam na miejsce :/
Oczywiscie moi rodzice jak najbardziej sa na TAK abym pojechal na ta impreze wraz z ekipa 0W.
Coz w zwiazku z tym? Nie da rady sam podpis rodzica ?
Ostatnio edytowano 25 wrz 2006, o 23:10 przez Ari, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Ari
strzelec
 
Posty: 199
Dołączył(a): 16 cze 2006, o 17:44
Lokalizacja: H.S.B // Sochaczew

Postprzez Owca » 25 wrz 2006, o 22:34

Ari napisał(a):A ja mam takie pewne pytanie. otoz mam prawie 16 lat ukonczone (w listopadzie skoncze 16)
Niestety niebardzo na reke jest aby moj ojciec ze mna jechal tam na miejsce :/
Oczywiscie moi rodzice jak najbardziej sa na TAK abym pojechal na ta impreze.
Coz w zwiazku z tym? Nie da rady sam podpis rodzica ?

Musisz przyjechać z pełnoletnim opiekunem. Starszy brat? Siostra???
Nigdy więcej!
Ojciec Terrorysty...
Codziennie wzrasta ilość rzeczy i osób, które mam w dupie...
Obrazek
Avatar użytkownika
Owca
porucznik
 
Posty: 2899
Dołączył(a): 21 maja 2005, o 00:12
Lokalizacja: SGW

Postprzez Ari » 25 wrz 2006, o 22:46

Niebardzo :/ jedynie co to pojawimy sie z cala lub czescia ekipy Zero Wing (wszyscy powyzej 18lat procz mnie i Hate :P , nawet 30-tka jest :D )
Avatar użytkownika
Ari
strzelec
 
Posty: 199
Dołączył(a): 16 cze 2006, o 17:44
Lokalizacja: H.S.B // Sochaczew

Postprzez Owca » 25 wrz 2006, o 23:10

Jeśli wezmą za Ciebie odpowiedzialność i będziesz miał oświadczenie od rodziców, o którym oni stwierdzą, że jest oryginalne, to taka opcja jest do zaakceptowania!
Nigdy więcej!
Ojciec Terrorysty...
Codziennie wzrasta ilość rzeczy i osób, które mam w dupie...
Obrazek
Avatar użytkownika
Owca
porucznik
 
Posty: 2899
Dołączył(a): 21 maja 2005, o 00:12
Lokalizacja: SGW

Postprzez Ari » 25 wrz 2006, o 23:11

Owca napisał(a):Jeśli wezmą za Ciebie odpowiedzialność i będziesz miał oświadczenie od rodziców, o którym oni stwierdzą, że jest oryginalne, to taka opcja jest do zaakceptowania!


To brzmi juz sensownie i pewnie wykonalnie :)
Avatar użytkownika
Ari
strzelec
 
Posty: 199
Dołączył(a): 16 cze 2006, o 17:44
Lokalizacja: H.S.B // Sochaczew

Postprzez Długi » 26 wrz 2006, o 10:36

Mam taką małą sugestię: czas respawnu proponuję ustalić na co najmniej godzinę od zgonu. A to dlatego, że warto wtedy korzystać ze szpitala - przy krótszym respie nie ma on sensu. Proponuję także odpuszczenie respowania o określonych godzinach - regularne respy powodowały ostatnio tendencje do "falowych natarć".
Rewards of tolerance are treachery and betrayal.
Avatar użytkownika
Długi
plutonowy
 
Posty: 408
Dołączył(a): 4 paź 2005, o 16:27
Lokalizacja: Szwadron C

Postprzez Ptasiek » 26 wrz 2006, o 12:38

D³ugi napisał(a): regularne respy powodowa³y ostatnio tendencje do "falowych nataræ".


i moim zdaniem to bylo wlasnie calkiem fajne, jak na froncie kolejne oddzialy uderzaly do ataku 8)
Ptasiek
st. sierżant sztabowy
 
Posty: 1175
Dołączył(a): 21 cze 2005, o 16:31

Postprzez Długi » 26 wrz 2006, o 13:21

Chyba na froncie wschodnim... :lol:
Rewards of tolerance are treachery and betrayal.
Avatar użytkownika
Długi
plutonowy
 
Posty: 408
Dołączył(a): 4 paź 2005, o 16:27
Lokalizacja: Szwadron C

Postprzez Ciężki » 26 wrz 2006, o 13:23

Długi napisał(a):Chyba na froncie wschodnim... :lol:

No raczej..... to przecież Katanga (przepraszam turbanogłowi) atakowała ;-)
Obrazek
... Babes, bullets, bombs dam i love this job ...
Avatar użytkownika
Ciężki
podporucznik
 
Posty: 2057
Dołączył(a): 29 kwi 2005, o 11:25
Lokalizacja: Snieżnyj Bars - Pruszków

Postprzez Owca » 26 wrz 2006, o 13:43

Długi napisał(a):Mam taką małą sugestię: czas respawnu proponuję ustalić na co najmniej godzinę od zgonu. A to dlatego, że warto wtedy korzystać ze szpitala - przy krótszym respie nie ma on sensu. Proponuję także odpuszczenie respowania o określonych godzinach - regularne respy powodowały ostatnio tendencje do "falowych natarć".

Najprawdopodobniej dokladnie tak bedzie!!!!!!!!
Standardowy resp po 60 minutach od dotarcia do bazy lub po 10-15 po dostarczeniu do Szpitala Polowego. Ale ostateczna wersja bedzie w weekend!!
Nigdy więcej!
Ojciec Terrorysty...
Codziennie wzrasta ilość rzeczy i osób, które mam w dupie...
Obrazek
Avatar użytkownika
Owca
porucznik
 
Posty: 2899
Dołączył(a): 21 maja 2005, o 00:12
Lokalizacja: SGW

Postprzez Vlad » 26 wrz 2006, o 19:17

:idea: To w takim razie musimy ustalić na respie osobę odpowiedzialną za czas wejśćia do gry gracza W szpitalu jest to jego personel a w pozastałych :?: Mod, HQ, Czy ktoś inny :?: :idea: Ewentualnością jest tzw Karta Respa każdy kto wchodzi do respa wpisuje swój Nick i godzinę wpisu przy wyjsciu wpisuje godzinę wyjścia. :?: :?: :idea:
Avatar użytkownika
Vlad
porucznik
 
Posty: 3064
Dołączył(a): 4 maja 2006, o 13:17
Lokalizacja: TG - Praga Forever MASH R.A.S. DPM

Następna strona

Powrót do Imprezy LARPowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość