Po imprezie

Dział poświęcony imprezie inspirowanej światem WH40k

Moderatorzy: echelon4, Tato, kałasz

Postprzez Kev » 28 wrz 2009, o 12:34

Takowa propozycja już padła dla obu stron :)
Kev
rekrut

Postprzez Jedi » 28 wrz 2009, o 20:35

To teraz czekać tylko III edycji... orgowie na pewno wezmą pod uwagę wszystkie spostrzeżenia na temat 1. i 2. edycji Młotka. W końcu to już dwuletnie doświadczenie ^^

ZeeMike napisał(a):Że tak zazdrośnie zapytam: jakie materiały zostały użyte do budowy tej mocarnej zbroi?
thorien napisał(a):Karimata:)
Mocarna zbroja a dokładnie power armor powstała z karimaty, trzech rolek taśmy, sprejów, farbek do figurek i linki. A wszystko powstało tymi ręCYMA ^^ <pokazuje ręce> :P

Może ktoś chce kupić? Świetna baza na power armor za rok ;) Ja się przerzucam na terminator armor :twisted:
http://www.dakkadakka.com/dakkaforum/po ... 33750.page
Co prawda te figurki są strasznie pomalowane ale widać różnicę pomiędzy power armor a terminator armor ^^
Be impossible to spot in ghillie suit.
Jedi
master of jojo

Postprzez thorien » 28 wrz 2009, o 22:24

Jakbyś chciał nawiązać współpracę przy tworzeniu pancerzy to jesteśmy otwarci na propozycje. Do następnej edycji wystarczy czasu na dopracowane w 100% armory:)
Obrazek
thorien
rekrut

Postprzez Jedi » 28 wrz 2009, o 23:09

Jakbyście chcieli to wy się zgłoście ^^ - nie no żartuję. Do następnej edycji trochę czasu, zobaczymy jak będzie ;) Ale dzięki :)

Ale tylko do chaosu ^^
For Nurgle!
Be impossible to spot in ghillie suit.
Jedi
master of jojo

Postprzez thorien » 29 wrz 2009, o 18:24

Zbroje są bardzo podobne więc spoko:)
Obrazek
thorien
rekrut

Postprzez arrow » 30 wrz 2009, o 12:53

Późno ale ja również chciałbym podziękować za udaną imprezę, byłem pod wrażeniem organizacji, miejsca oraz zaangażowanie wszystkich w budowanie klimatu WH40k. To było jak wspaniałe Ravioli podane zamiast cotygodniowej zupy pomidorowej :-)
Osobiście nie starczyło mi inwencji (a może przez lenistwo ?) na "odrobienie lekcji" z przygotowaniem kreacji ale w przyszłym roku postaram się na mur-beton ku chwale i potędze Chaosu :P
Świetnym pomysłem na kolejną edycję wydaje się sygnał do walki białej, wtedy choć na kilkanaście minut można by zrobić drugi Grunwald...
Sytuacji zabawnych nie brakowało, a bodaj najzabawniejszy był widok załamywania się natarcia Chaosu w postaci "Piekielnego Żółwia" który rozkładał się na części pierwsze które umykały na widok jednej białogłowy ... nawet Lord Chaosu też gdzieś wsiąkał, przypominając sobie o włączonym żelazku ;-)
arrow
mądraliński

Postprzez Hulki » 6 paź 2009, o 18:57

Też późno piszę, ale miałam pewne problemy z rejestracją... ;)

Szczerze mogę powiedzieć, że chyba nigdy się tak dobrze na zlocie nie bawiłam. Klimat był świetny przez co latanie z samym mieczem sprawiało mi mnóstwo radości. Wielkie dzięki dla wszystkich którzy zdecydowali się na ten dzień zamienić w demony, potwory, napakowanych marines... ;), oraz dzięki tym niewielu którym udało mi się szczęśliwie ubić... nawet nie wiecie ile miałam z tego radochy :twisted:
Jednego tylko żałuję... że tak krótko to trwało!
Na następnej edycji na pewno zasilę szeregi Śląsk... ekhm, Świętokrzyskiej Partyzantki, po stronie odwiecznie panującego Chaosu!!:D
Hulki
zielenina

Poprzednia strona

Powrót do WH40k Edycja II 26.09.2009