PILNIE SZUKAM PRACY

szukam pracownika / oferuję swoją pracę

PILNIE SZUKAM PRACY

Postprzez TBKing » 26 maja 2009, o 15:24

Czołem koledzy. Tak jak w temacie szukam pracy, a ciężko jest coś sensownego znaleźć w dobie kryzysu. Dlatego postanowiłem poszukać wśród Was, może ktoś kogoś szuka, albo wie kto potrzebuje ludzi do pracy (ciekawie byłoby tworzyć team nie tylko na polu bitwy.)
Najlepiej w okolicach Targówka ponieważ tam mieszkam, ale to nie jest warunek.

Jestem po technikum samochodowym, właśnie kończę studia.
Posiadam prawo jazdy.
Pracuję od 1999r. Pracowałem w hurtowni sanitarno-budowlanej oraz w sieci sklepów Go-Sport, gdzie byłem odpowiedzialny za sprzedaż i serwis sprzętu sportowego. Następnie podjąłem pracę w salonie samochodowym Volkswagena jako doradca klienta. Byłem przedstawicielem Banku oferując klientom produkty finansowe. Często reprezentowałem firmę na targach i pokazach. Nadzorowałem prawidłową opiekę nad samochodami. Ponadto uczestniczyłem w wielu cyklicznych szkoleniach z zakresu efektywnej sprzedaży, negocjacji biznesowych, produktowych oraz finansowania.

Posiadam łatwości nawiązywania kontaktów, dzięki szybkiemu dostosowaniu się do zmian oraz pracowitości, stawiane przede mną zadania nigdy nie stanowiły dla mnie problemu. Doświadczenie które nabyłem w poprzednich firmach znacznie ułatwią mi pracę.

Lubię pracę zespołową, ale sprawdzam się również w pracy indywidualnej. Jestem otwarty na nowe doświadczenia oraz konsekwentny w działaniu, dzięki czemu nie mam problemów z adaptacją w nowym środowisku.

Gdyby ktoś był zainteresowany chętnie udzielę dodatkowych informacji.
kontakt: tel. 509502530, lub mail. tomasz443@wp.pl

Pozdrawiam i dzięki za pomoc.
TBKing
mądraliński

Re: PILNIE SZUKAM PRACY

Postprzez Trigger » 26 maja 2009, o 21:05

Zapomniałeś o służbie w 1psk w Lublińcu - doświadczenie i umiejętności cenione w niektórych branżach :mrgreen:
Trigger
strzelec

Postprzez TBKing » 27 maja 2009, o 09:25

Takie informacje są chyba niejawne 8) Ehh, stare dzieje...
TBKing
mądraliński

Powrót do Praca