Afgaraq News Nr 1.

Tymczasowe forum poświęcone imprezie Afgaraq 5

Moderatorzy: echelon4, Tato, kałasz

Afgaraq News Nr 1.

Postprzez Mider » 13 maja 2009, o 18:34

Redakcja dziękuje Alphabetowi za niezrównane materiały. Mam nadzieję, że Playgoat ujzy jeszcze światło dzienne jako samodzielny tytuł. Możesz na nas liczyć.

Obrazek
Obrazek
Mider
spamer

Postprzez Ungeziefer » 13 maja 2009, o 19:54

To widac na pierwszy rzut oka, ze gazeta jest podkupiona!
MyPejs!
Stoj, zwrot, marsz... i w tyl na lewo!
Ungeziefer
chorąży

Postprzez Mider » 13 maja 2009, o 20:11

Wszyscy mieli i mają możliwość wykupienia reklam i ogłoszeń płatnych. Nie wszyscy z niej skorzystali. Wolność słowa oznacza także prawo do nie mówienia niczego. Skorzystały z niej liczne ugrupowania i ambasady.
Oczywiście cały czas przyjmujemy zamówienia na reklamy i ogłoszenia.
Adres kontaktowy afgaraq@gmail.com.

Więcej informacji tutaj: http://www.warrior.pl/forum/viewtopic.php?t=20365
Mider
spamer

Postprzez Ovocoffa » 13 maja 2009, o 20:35

Drogi Redaktorze,

Mieliśmy przelać ciężkie pieniądze za umieszczenie płatnej reklamy. Jednak tak się nie stanie, ponieważ:
- to nie Ambasada Brytyjska, a Misja Handlowa EIC prowadzi działalność handlową na terenie Afgaraqu
- flaga EIC została błędnie zastąpiona niewątpliwie piękniejszą, lecz nieadekwatną do zamieszczonej treści, flagą brytyjską

BTW zmieńcie analfabetów na redaktorów, którzy potrafią poprawnie napisać takie trudne słowa jak: konkurencja czy Ambasada Brytyjska.

W związku z powyższym domagamy się wpłaty należności z tytułu kary umownej. Aczkolwiek jesteśmy otwarci na polubowne załatwienie sprawy. Sugeruję spotkanie w najbliższą sobotę.

Z wyrazami szacunku,
Szefowa Działu PR
Lady Victoria Windsor
Obrazek
Ovocoffa
master of jojo

Postprzez Raddar » 13 maja 2009, o 20:54

Drogi Redaktorze, Chyba będziemy musieli zaprosić Pana na krótką rozmowę, bo te informacje nie są zgodne z rzeczywistością i pokazują Tatę w złym Świetle
Raddar
strzelec

Postprzez Wokash » 13 maja 2009, o 21:14

Jak rozumiem chciałeś powiedzieć Szacowne Prochy Al Taty.

Co do gazety... za korektę należy się pała... chciałoby się powiedzieć nieznani sprawcy w drodze... ale to nie nasze metody... co za pech :lol:
Cenzura bywa zabawna... Jakbym chciał napisać, że pewne nowe forum ssie to i tak wyjdzie mi, że http://www.warrior.pl ssie...
Wokash
kapitan

Lokalizacja: TG, MP, MoP, RE, CCS, BN, RG, SG, O3S, RAS, BET, PT, 3rdB HGW

Postprzez Tato » 13 maja 2009, o 21:14

No jak nic ktoś właśnie wypisuje czek na milion dolarów z nazwiskiem Red. Nacz. Midera... I dla Mr Wokasha też, bo przeciez wiadomo, że Tato zyje, więc jakie prochy...

No i na marginesie dodam, że palona kukła a la Miś tyle że w niebieskim turbanie i z członkiem Św Ni-Hujaka w dłoni to mistrzostwo świata.
PRZENIOSŁEM SIĘ NA NOWE FORUM - week3nd warriors
Tato
chorąży

Postprzez Wokash » 13 maja 2009, o 21:28

Ja tylko cytuje wypowiedzi członków Ministerstwa... :lol:
Szczerze powiedziawszy wolałbym jakąś bardziej cywilizowaną walutę mogą być Gwinee naturalnie w złocie... bo nie ma inaczej :lol:
Cenzura bywa zabawna... Jakbym chciał napisać, że pewne nowe forum ssie to i tak wyjdzie mi, że http://www.warrior.pl ssie...
Wokash
kapitan

Lokalizacja: TG, MP, MoP, RE, CCS, BN, RG, SG, O3S, RAS, BET, PT, 3rdB HGW

Postprzez arend » 13 maja 2009, o 21:37

hmmmmmmmmmmmmm Tato :?: :?:
hmmmmmmmmmmm prochy :?:

:idea:

coś mi tu pachnie komisją śledczą
arend
sierżant

Postprzez PIP » 13 maja 2009, o 21:48

komentarz mojej żony:
"czy to jakiś facet pisał?"
"widać, że poprawne pisanie jest trudne"

ale poza tym fajne
PRZENIOSŁEM SIĘ NA NOWE FORUM
WW2
PIP
porucznik

Postprzez Mider » 13 maja 2009, o 21:54

Ovocoffa napisał(a):Drogi Redaktorze,

Mieliśmy przelać ciężkie pieniądze za umieszczenie płatnej reklamy. Jednak tak się nie stanie, ponieważ:
- to nie Ambasada Brytyjska, a Misja Handlowa EIC prowadzi działalność handlową na terenie Afgaraqu
- flaga EIC została błędnie zastąpiona niewątpliwie piękniejszą, lecz nieadekwatną do zamieszczonej treści, flagą brytyjską

BTW zmieńcie analfabetów na redaktorów, którzy potrafią poprawnie napisać takie trudne słowa jak: konkurencja czy Ambasada Brytyjska.

W związku z powyższym domagamy się wpłaty należności z tytułu kary umownej. Aczkolwiek jesteśmy otwarci na polubowne załatwienie sprawy. Sugeruję spotkanie w najbliższą sobotę.

Z wyrazami szacunku,
Szefowa Działu PR
Lady Victoria Windsor

Niezły bałagan macie w tej ambasadzie :)
Materiał, który został umieszczony w pierwszym numerze został dostarczony przez pracownika Waszej ambasady. Nie poprawiamy reklam i ogłoszeń płatnych, drukujemy jak jest. Wszelkie uwagi dotyczące formy i treści tego materiału skierowane do redakcji są kierowane pod niewłaściwy adres. Życzę miłego dnia i sukcesów w porządkowaniu bałaganu.
Dodam tylko, że dostaliśmy też reklamę do drugiego numeru. Jeśli mamy wstrzymać edycję proszę o oficjalne pismo na adres redakcji.

Z poważaniem
dyrektor zarządzający
Ahmed McMider

Tato napisał(a):No i na marginesie dodam, że palona kukła a la Miś tyle że w niebieskim turbanie i z członkiem Św Ni-Hujaka w dłoni to mistrzostwo świata.

Nam też się podobało, tak na marginesie.
Ostatnio edytowano 13 maja 2009, o 22:07 przez Mider, łącznie edytowano 1 raz
Mider
spamer

Postprzez Owca » 13 maja 2009, o 22:06

Mider napisał(a):Niezły bałagan macie w tej ambasadzie :)
Materiał, który został umieszczony w pierwszym numerze został dostarczony przez pracownika Waszej ambasady. Nie poprawiamy reklam i ogłoszeń płatnych, drukujemy jak jest. Wszelkie uwagi dotyczące formy i treści tego materiału skierowane do redakcji są kierowane pod niewłaściwy adres. Życzę miłego dnia i sukcesów w porządkowaniu bałaganu.

To nie bałagan, to po prostu tyle mataczenia, że herbaciarze sami się już gubią w tym co, komu, gdzie i za ile nakłamali... Sugeruję zakup w radzieckiej ambasadzie dwóch niezawodnych urządzeń znanych jako "ołówek" i "notes". Dzięki ich użyciu będą mogli trzymać chociaż stałą linię mataczenia :twisted:
Nigdy więcej!
Ojciec Terrorysty...
Codziennie wzrasta ilość rzeczy i osób, które mam w dupie...
Obrazek
Owca
porucznik

Postprzez PIP » 13 maja 2009, o 22:09

A macie więcej ołówków i notesów?
PRZENIOSŁEM SIĘ NA NOWE FORUM
WW2
PIP
porucznik

Postprzez Mider » 13 maja 2009, o 22:16

No i muszę posypać głowę popiołem. Faktycznie błąd został popełniony w naszej redakcji. To nie ambasada ma bałagan tylko my.
Poszła wersja, która miała zostać wysłana do zatwierdzenia do ambasady.
Ostatnio edytowano 13 maja 2009, o 22:20 przez Mider, łącznie edytowano 1 raz
Mider
spamer

Postprzez Owca » 13 maja 2009, o 22:18

Mider napisał(a):No i muszę posypać głowę popiołem. Faktycznie błąd został popełniony w naszej redakcji. To nie ambasada ma bałagan tylko my.

Tchórz. Postraszyli go trochę i zmienił zeznania... Herbaciana wolość słowa dała o sobie znać....
Nigdy więcej!
Ojciec Terrorysty...
Codziennie wzrasta ilość rzeczy i osób, które mam w dupie...
Obrazek
Owca
porucznik

Postprzez Ovocoffa » 13 maja 2009, o 22:21

Mider napisał(a):No i muszę posypać głowę popiołem. Faktycznie błąd został popełniony w naszej redakcji. To nie ambasada ma bałagan tylko my.

Bywa... Jednak za błędy się płaci. Podtrzymuję propozycję spotkania przy sobotniej herbatce.

Z wyrazami szacunku,
Szefowa Działu PR
Lady Victoria Windsor
Obrazek
Ovocoffa
master of jojo

Postprzez jackas » 13 maja 2009, o 22:28

Szanowny Panie McMider

Misja EIC korzysta z gościnności Ambasady Jej Królewskiej Mości, ale żaden z pracowników EIC nie jest pracownikiem Ambasady.

Z wyrazami szacunku
Edmunth Worm
Robal
Obrazek
jackas
strzelec

Postprzez Mider » 13 maja 2009, o 22:43

Szanowny Panie Worm
tak długo, jak długo znajduje się Pan na oficjalnej liście pracowników ambasady jest Pan dla mnie pracownikiem ambasady. Jeśli tylko otrzymamy oficjalną listę firm, agend, agencji etc., które jak widać w chwili obecnej znajdują się w jednym koszyku o ogólnej nazwie ambasada, będziemy się mogli zwracać się do Pana w sposób właściwy i prawidłowy.

Pozdrawiam
dyrektor zarządzający
Ahmed McMider
Mider
spamer

Postprzez Fredzia » 14 maja 2009, o 14:46

Szanowny Panie Redaktorze.

Pragnę przypomnieć, iż nadal nie otrzymał Pan koncesji na wydawanie dziennika na terytorium Republiki Afgarskiej. Termin wejścia Pana gazety na medialny rynek coraz bardziej się zbliża, a nasze ministerstwo nadal nie otrzymało od Pana Redaktora konspektu zagadnień, jakimi Pana dziennik zamierza się zajmować edukując obywateli Afgaraqu.
Pojawienie się pierwszego numeru Afgaraq News w formie elektronicznej traktujemy jako poważną zapowiedź Pana ekspansji na rynek mediów afgarskich, dlatego przypominamy, iż działalność taka nie jest możliwa bez wcześniejszego uzyskania koncesji wydanej przez Radę Ministrów Afgaraqu, To zaś nie będzie możliwe bez dostarczenia przez Pana Redaktora stosownych dokumentów.
Dopiero po uzupełnieniu tych braków, podanie Szanownego Pana zostanie przekazane do zaopiniowania przez Minister Kultury i Wszystkiego Co w Ziemi Siedzi oraz Ministra Edukacji, a następnie poddane pod głosowanie na najbliższym posiedzeniu Rady Ministrów.
Równocześnie informujemy, że podjęcie przez Pana Redakcję działalności na terenie Afgaraqu nie będzie możliwe bez uprzedniej kontroli SUKA, czyli Sanepidarnego Urzędu Kontroli Administracji.

Z poważaniem

Minister Propagandy i Oświecenia Publicznego
Fredzia
Fredzia
mądraliński

Powrót do Afgaraq 5