Ministerstwo ds Archeologii i Wykopalisk - Obwieszczenie

Tymczasowe forum poświęcone imprezie Afgaraq 5

Moderatorzy: echelon4, Tato, kałasz

Postprzez arend » 8 maja 2009, o 22:43

Vlad napisał(a): będziemy współpracować z prawowitym rządem agfgarskim celem zapobieżenia zniszczeniu dziedzitwa Afgarów.

Badania trwają.

oj drogo was ta współpraca będzie kosztowała :twisted:

wnoszę o zgodę o Afgarskie wykopaliska w Tower, Pałacu Buckingham i Stonehenge :twisted:
arend
sierżant

Postprzez Jantas » 8 maja 2009, o 23:13

A także o wytłumaczenie w sposób naukowy magii archetypu i podanie nazw serów używanych na zboczach w okolicach Uffington w czasie letniego przesilenia...
"Rzeczywistość dostarcza więcej wrażeń niż fikcja"

Adminie, konta tego nie kasuj :D Od 9 października nie ma mnie do... conajmniej kwietnia 2010 - albo i dłużej ;)
Jantas
strzelec

Postprzez Ungeziefer » 9 maja 2009, o 01:01

Vlad napisał(a):A bez Dupy byłoby ... :wink:

bez dupy nie ma kolaczy
MyPejs!
Stoj, zwrot, marsz... i w tyl na lewo!
Ungeziefer
chorąży

Postprzez Victhor » 9 maja 2009, o 01:09

Znajdę brakującą tablicę, bez obawy. Jakiekolwiek odpisy najprawdopodobniej są apokryficznymi tekstami.
Obrazek
A.I.M.
Victhor
sierżant

Postprzez Vlad » 9 maja 2009, o 23:04

arend napisał(a):
Vlad napisał(a): będziemy współpracować z prawowitym rządem agfgarskim celem zapobieżenia zniszczeniu dziedzitwa Afgarów.

Badania trwają.

oj drogo was ta współpraca będzie kosztowała :twisted:

wnoszę o zgodę o Afgarskie wykopaliska w Tower, Pałacu Buckingham i Stonehenge :twisted:

Tylko jak do tej pory to jesteśmy w Afagarqu a nie w UK
przypominam ż e bez stosaownej wizy wydanej przez ambasadę JKM nikt nie wjedzie na teren UK
Vlad
porucznik

Postprzez Kryzys » 10 maja 2009, o 14:40

Vlad napisał(a):Tylko jak do tej pory to jesteśmy w Afagarqu a nie w UK
przypominam ż e bez stosaownej wizy wydanej przez ambasadę JKM nikt nie wjedzie na teren UK

Nie wpuścicie nawet urzędników? :twisted: to was opodatkujemy! :twisted:
Kryzys
zielenina

Postprzez Wokash » 10 maja 2009, o 21:04

Super...
Jakby Ci to powiedzieć... w podatkach najważniejsza jest ściągalność...
Boję się, że próbując ściągnąć coś z którejkolwiek ambasady można sobie tylko ściągnąć gacie przez głowę... :lol:
Miłej zabawy :wink:
Cenzura bywa zabawna... Jakbym chciał napisać, że pewne nowe forum ssie to i tak wyjdzie mi, że http://www.warrior.pl ssie...
Wokash
kapitan

Lokalizacja: TG, MP, MoP, RE, CCS, BN, RG, SG, O3S, RAS, BET, PT, 3rdB HGW

Postprzez Kryzys » 10 maja 2009, o 22:41

No ja myślę, że zabawa będzie miła ;)
Kryzys
zielenina

Postprzez Vlad » 11 maja 2009, o 00:46

Wokash napisał(a):Super...
Jakby Ci to powiedzieć... w podatkach najważniejsza jest ściągalność...
Boję się, że próbując ściągnąć coś z którejkolwiek ambasady można sobie tylko ściągnąć gacie przez głowę... :lol:
Miłej zabawy :wink:

...po prostu piękne :lol: :lol: :lol:
Vlad
porucznik

Postprzez Tato » 11 maja 2009, o 09:08

Oj Wokash... Zapominasz, że to Afgaraq. Jak ambasada nie zapłaci, bo uważa że to niesprawiedliwe, to może się okazać że ambasador JKM zostanie wydalony, pod pretekstem np noszenia parasola. Lub pod pretekstem nienoszenia parasola. :twisted:
PRZENIOSŁEM SIĘ NA NOWE FORUM - week3nd warriors
Tato
chorąży

Postprzez jackas » 11 maja 2009, o 09:40

Kryzys napisał(a):
Vlad napisał(a): że bez stosaownej wizy wydanej przez ambasadę JKM nikt nie wjedzie na teren UK

Nie wpuścicie nawet urzędników?

Urzędnicy chcą wizy do UK? I grożą jakimś sankcjami jak nie dostaną?
Robal
Obrazek
jackas
strzelec

Postprzez Wokash » 11 maja 2009, o 10:15

Tato napisał(a):Oj Wokash... Zapominasz, że to Afgaraq. Jak ambasada nie zapłaci, bo uważa że to niesprawiedliwe, to może się okazać że ambasador JKM zostanie wydalony, pod pretekstem np noszenia parasola. Lub pod pretekstem nienoszenia parasola. :twisted:

Oj Tato... w takim przypadku zamieścimy ogłoszenie w miejscowej gazecie... pod tytułem Afgarski Kryzys wygnał Ambadadora UK z Afgaraqu"... wiesz jak wtedy runą ceny Afgarskich kóz i piachu... :lol:

Żeby było jasne... wcale nie odmiawiam płacenia jakichkolwiek podatków... ba nawet nie wiem, żeby się ktoś o nie zwrócił... :lol:
Cenzura bywa zabawna... Jakbym chciał napisać, że pewne nowe forum ssie to i tak wyjdzie mi, że http://www.warrior.pl ssie...
Wokash
kapitan

Postprzez Księżniczka » 11 maja 2009, o 11:34

No ja nie mogę.... ale wy lubicie się na siebie czaić z grabiami.
Spokojniutko, wszystko przeciez da się omówić, ustalić, dogadać....

Zastanawiam się czemu w ogóle aż tyle mają do powiedzenia osoby, które do wykopalisk się maja jak.... no własnie 8)

Żeby nie było: ja przybnajmniej mam zdjęcie zaginionej tablicy :)
Obrazek Panzertape już nie potrzebna
Księżniczka
sierżant

Postprzez Jantas » 11 maja 2009, o 12:05

A mi się zaginiona tablica odcisnęła na... no właśnie :D

Ech, ten deszcz... Ludzie tylko o podatkach by debatowali... I o wydalaniu ;)
"Rzeczywistość dostarcza więcej wrażeń niż fikcja"

Adminie, konta tego nie kasuj :D Od 9 października nie ma mnie do... conajmniej kwietnia 2010 - albo i dłużej ;)
Jantas
strzelec

Postprzez Tato » 11 maja 2009, o 12:49

Oj Wokash... Wtedy może się okazać że cały personel ambasady UK zostaje odstawiony do granicy... A pod drodze konwój z dyplomatami jadącymi w luksusowych warunkach zostaje napadnięty przez piratów z Somalii... I wszyscy giną... I Jescze RMC bedzie musiało odwetowo wysyłać żołnierzy do Somalii.... Na co to komu ja sie pytam?

Dogadać się można, a jakże. Czy ja mówię że urzednik który przyjdzie sprawdzić pozwolenie na wywieszanie flagi nie weżmie nieco mniejszej kwoty mandatu? I przy okazji zapomni o wypisaniu pokwitowania? Wszyscy jestesmy ludźmi i musimy sobie pomagać. :lol:
Tato
chorąży

Postprzez Wokash » 11 maja 2009, o 13:23

Tato Już się bałem że zagrozisz że wszyscy czeki dostaną...:) Ale taką postawę bardziej rozumiem. Chociaż grożenie wydaleniem żeby rozpocząć rozmowę o braku faktury uważam za niegodziwą praktykę marketingową. Nawet jeśli uwzględnić rynek. Zwłaszcza biorąc pod uwagę target :)
Wokash
kapitan

Postprzez Tato » 11 maja 2009, o 14:15

Chcecie być targetem? No problem, mister. :lol: Pamiętaj jednak, że Afgarowie wiele wyrażeń pojmują dosłownie.
Tato
chorąży

Postprzez arend » 11 maja 2009, o 16:12

jackas napisał(a):
Kryzys napisał(a):
Vlad napisał(a): że bez stosaownej wizy wydanej przez ambasadę JKM nikt nie wjedzie na teren UK

Nie wpuścicie nawet urzędników?

Urzędnicy chcą wizy do UK? I grożą jakimś sankcjami jak nie dostaną?

no
na zasadzie pełnej wzajemności
czyli jak Bóg Kubie tak Fidel Bogu :twisted:
arend
sierżant

Postprzez Wokash » 11 maja 2009, o 16:45

Tato napisał(a):Chcecie być targetem? No problem, mister. :lol: Pamiętaj jednak, że Afgarowie wiele wyrażeń pojmują dosłownie.

Szanowny Panie
Jako wybitny specjalista od historii Afgaraqu (zwłaszcza najnowszej) zapewne zauważył Pan, które z Państw i organizacji międzynarodowych uznały jako pierwsze dążenia Afgarów do własnego państwa. Były to oczywiście Liga Arabska i Zjednoczone Królestwo.
Proszę mi więc wierzyć, że mamy świadomość wyzwań, które niesie ze sobą praca w Afgaraqu :D.
Z obserwacji wiem, że Ci co chcą za wszelką cenę nie zostać targetem ściągają na siebie największy ogień :lol:.
Wokash
kapitan

Postprzez Wieszak » 11 maja 2009, o 17:52

Wokash napisał(a):Szanowny Panie
Jako wybitny specjalista od historii Afgaraqu (zwłaszcza najnowszej) zapewne zauważył Pan, które z Państw i organizacji międzynarodowych uznały jako pierwsze dążenia Afgarów do własnego państwa. Były to oczywiście Liga Arabska i Zjednoczone Królestwo.
Dupa!

Jako Pasjonat i z zamiłowania wieloletni badacz Afgarskiej Historii i Tradycji muszę zaprotestować! To Polacy w czasie "Misji Bagram" jako pierwsi zagraniczni żołnierze walczyli w obronie Wolnego Afgaraq. To my ryzykując życiem, uratowaliśmy Afgaraq Przed Katastrofą Chemiczną na Masową Skalę, to polscy żołnierze heroicznym szturmem zdobyli i utrzymali kluczowe dla celów strategicznych Wzgórza. Niczym Pod Monte Cassino, Polacy przelewali swoją krew, by ratować bezbronnych, spod Talibskiej Niewoli.
Liga Arabska wtedy nie miała swojego przedstawicielstwa w Afgaraq, Amerykanie masowo dezerterowali, wasi ludzie również, a nieliczne pozostałe na terytorium Afgaraq Wojska Sojusznicze, bez naszego wsparcia nie zdziałały by za wiele.

Są na to dowody, opisy historyczne i zapisy w Kronikach!!! Dlatego proszę nie opowiadać kocopołów i mnie nie wpieniać przeinaczając fakty!!!
Obrazek
Wieszak
chorąży

Postprzez Owca » 11 maja 2009, o 18:04

I tak oto po raz kolejny Wieszak zdemaskował kolejne kłamstwa i matactwa herbaciarzy :)
Nigdy więcej!
Ojciec Terrorysty...
Codziennie wzrasta ilość rzeczy i osób, które mam w dupie...
Obrazek
Owca
porucznik

Postprzez Wieszak » 11 maja 2009, o 22:20

Wieszak napisał(a):Apropos relikwii, przypomniało mi się coś:

Nie dalej jak rok temu, Woźny Kazik Palimnieruralski sprzątając piwnice pod siedzibą Ambasady RP w pięknym i bogatym w tradycje Afgaraq, szukał po ciemku słynnych Afgarskich leżakujących alkoholi, kiedy swoją wyćwiczoną w szukaniu butelek ręką, wymacał szkatułę z doskonale zachowaną częścią ciała Wielkiego Proroka Ni-Hu-Jah'a (przed Wielką Przemianą, był znany jako Twardy Dil-Dong).

Kazik sprzedał ją za flaszkę samogonu Heńkowi Wujwalimetylowskiemu, który z kolei stracił wzrok pijąc z wujem i zgubił szkatułę na schodach Ambasady.

Szkatułę podniosła Pani Wanda Tumnieswędzirska i ponoć bardzo długo trzymała ją w sypialni, aż wreszcie po paru miesiącach zabrała ją do pracy i niechcący wypadła jej z torebki w damskiej toalecie. Szkatuła wraz ze swoją zawartością potoczyła się pod drzwi kabiny, za którymi Ambasador dyktował coś swojej sekretarce. Zdziwiona sekretarka aż podskoczyła z radości a zmieszany ambasador zaśpiewał jej "Sto Lat..."

Rozczarowany brakiem zainteresowania, jaki od tej chwili okazywała mu sekretarka, Ambasador odebrał jej Szkatułę, pod jakimś na poczekaniu zmyślonym, ale nie trudnym do zaakceptowania przez głupią, cycatą, blondynkę, nimfomankę, pretekstem.

Ambasador próbował sprzedać szkatułe na eBay, ale przegrała z modą na Tamagothi.

Tak oto Święta Relikwia Ludu Afgarskiego jest do nabycia w Ambasadzie Polskiej, cena wywoławcza - jedna flaszka wódki.

Czy są chętni?

Tak nieśmiało wrzuciłem ponownie, bo ani Ministerstwo, ani Wyprawa prof. Victhora się nie zainteresowała. Póki co tylko Ambasada UK, wyraziła chęć obejrzenia tej relikwii.
Czy Minister i/lub prof. Victhor wyrażają chęć oddania stosownej czci, tej wspaniałej relikwii?
Obrazek
Wieszak
chorąży

Postprzez Wokash » 11 maja 2009, o 22:31

Owca napisał(a):I tak oto po raz kolejny Wieszak zdemaskował kolejne kłamstwa i matactwa herbaciarzy :)

No tak... Wy panowie tylko armia i interwencja oraz walka... a my jednak o działaniach pokojowych i dyplomatycznych, nie o okupacji, kupowaniu Meczetów i przerabianiu na kościoły... tylko o interesach korzystnych dla wszystkich zainteresowanych :)
Wokash
kapitan

Postprzez Wieszak » 11 maja 2009, o 23:04

Szanowny Panie!

Sranie w banie, mowa trawa i gadanie typowe dla dyplomatów! Zero kontr argumentów, demagogia i slogany!

Pokojowo, to w Afgaraq można malować ściany, albo mecz oglądać, a nie walczyć z okupantem! Wtedy w Afgaraq była wojna i to między innymi dzięki naszemu wsparciu nastał pokój. Wy żeście się w bazie USA schowali, własną zabili na cztery spusty, połowa ludzi spierniczyła aż się kurzyło, a my walczyliśmy z Talibami, wypleniliśmy ich handel narkotykami, wypędziliśmy ich z Afgaraq, uratowaliśmy kraj przed skażeniem chemicznym. Za co otrzymaliśmy oficjalne podziękowania od Organizacji Narodów Zjednoczonych, ba ja nawet osobiste wyróżnienie dostałem! Trochę szacunku! A wy co? Wysadziliście trzy skrzynki z bronią i dzięki naszej ofiarnej walce zatknęliście flagi na zdobytych przez polaków Wzgórzach, by inspekcja ONZ widziała, że i jednak coś robicie.

Meczet nie został przerobiony na kościół i nie doszło do jego sprofanowania. Na symboliczne umieszczenie krzyża, jako znak pojednania zgodziły się wszystkie trzy Klany! Nieznajomość historii nie usprawiedliwia rzucania oszczerstw!

Okupacja? To raczej domena waszych kumpli z USA, to z nimi się chowaliście po nocach i z nimi pryskaliście w czasie "Misji Bagram".
My od lat jesteśmy przyjaciółmi ludu Afgarskiego i nigdy nie występowaliśmy z ofensywą zbrojną przeciw rdzennym Afgarom. Żaden kraj nie jest związany większą przyjaźnią, z Afgarakiem niż Polska. Żaden inny kraj nie poświęcił tylu żołnierzy w walce o Wolny i Bezpieczny Afgaraq, oraz żaden nie ma na koncie tylu bohaterskich historycznych czynów, które miały wpływ na obecny rozkwit Afgaraq. To my pomogliśmy Afgarom odbudować instalacje roponośne, to my pomogliśmy sfinalizować dialog Trzech Głów Klanów, który zakończył Wielką Wojnę Domową, w czasie "Wielkiej Odbudowy", to my wspieraliśmy finansowo i szkoleniowo, obalenie satrapy Dul-Hurasa, który zaprzedał dusze diabłu, to wreszcie my aktualnie
wyjeżdżamy do Afgaraq, by po raz kolejny bronić wolności i niepodległości, tej wspaniałej ziemi, wspierając Wielką Rewolucję! Za wolność naszą i Braci Afgarów! To hasło nam przyświeca!
Obrazek
Wieszak
chorąży

Postprzez Wokash » 12 maja 2009, o 11:07

Rozumiem i radzę na przyszłość czytać historię trzynając książkę normalnie a nie do góry nogami bo później takie dziwactwa wychodzą... z historą, a historią Afgaraqu w szczególności Pańska wypowiedź na ma wiele wspólnego.
Naturalnie rozumiem Pańskie podenerwowanie i współczuję... 8)
Wokash
kapitan

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Afgaraq 5