Afgaraq 5 - Zapisy

Tymczasowe forum poświęcone imprezie Afgaraq 5

Moderatorzy: echelon4, Tato, kałasz

Afgaraq 5 - Zapisy

Postprzez Tato » 2 kwi 2009, o 09:41

W pierwszej kolejności proszę aby zgłaszały się do nas na PW osoby (teamy) które chcą objąć przywództwo nad jedną z powyższych frakcji. Dalsza rekrutacja będzie prowadzona przez "dowódców" stron.

W nawiasach przy nazwach ugrupowań znajdują się limity osobowe.

Brakuje dowództwo tylko strony LRA!

1. Antypartia Anonimowych Anarchistów Afgarskich Szejk Al Kriss, zgłoszenia przez criss2002, 30 os
Czy anarchiści łączą się w partie? Nie wiadomo, wszak z góry odrzucają każdą formę organizacji społecznej, Afgaraq to jednak dziwny kraj i wszystko jest możliwe. Anarchiści Afgarscy w imie wyższego dobra (czyli anarchii rzecz prosta) postanowili dokonać kompromisu moralnego i zawiązać się w partię. Celem jest obalenie władzy i wszelkich struktur państwowych. Można jedynie domniemywać. że grupa pod duchowym przywództwem Szejka Krissa nie cofnie się przezd niczym i zastosuje każdą formę nacisku czy terroru aby osiagnąć swój cel.

2. Partia Kapitalistycznego Odnowienia Afgaraqu 30 os Wielce szacowny Bla-sted Al' Mua'Mona, zgłoszenia przez Blasted
Istnieją silne podejrzenia, że pod pretekstem demokratycznych przemian władzom KOA chodzi jedynie o przejęcie warty przy żłobie. Jednakże duże zasoby materialne prywatnych przedsiębiorców i znakomity marketing niejednego przekonały do tego, że partia zapewni lepszy byt większej ilości obywateli aniżeli jedynie Jaśnie Panującemu Prezydentowi.

3. Liga Rodzin Afgarskich 30 os,
Choć przez przeciwników zwana pogardliwie partią moherowych turbanów, LRA ma jednak silne zaplecze wśród konserwatywnych obywateli. Partia głosi hasła zwiększenia siły armii afgarskiej i maksymalnego uniezależnienia kraju od sił ościennych, choć zadanie to wydaje się nad wyraz trudne. Zakorzeniona w wartościach rodzinnych i religijnych partia chce wprowadzenia szariatu - surowego prawa koranicznego.

4. Platforma Zjednoczenia Obywateli. 30 os, Don-al-d'Gha-Zel, team Fatah (zgłoszenia przez: Gazel)
Brak wyrazistości PZO i konkretnego programu politycznego, jest paradoksalnie największą siłą partii. Dzieki temu są w stanie wielu przekonac do lansowanej przez nich wizji szczęśliwego Afagaraqu, są też w stanie bez większych problemów nawiązywać sojusze z innymi partiami czy mocarstwami w drodze do przejęcia steru rządów. Partią kieruje Al D'Brzoza, kuzyn Papy Al'Brzozy, niegdyś przywódcy potężnego Afgarackiego klanu, obecnie poznającego za granicą tajniki wydobycia uranu.

5. Ambasada Radziecka 30 os, ambasador tow. Kamil Kamilewicz Kamilowski, teamy Zaporożec i Sztrafbat, (zgłoszenia przez: *Kamil)
Choć kontyngent RIW zmuszony był wycofać swoje wojska to 1 sekretarz i KPZR nie przestała uważać Afgaraqu za swoja strefę wpływów. Rosjanie traktują A. prestiżowo i z cała pewnością chcą mieć realny wpływ na to co się tutaj dzieje.

6. Ambasada USA 30 os ambasador Izzy, team RU i BBlackwater, (zgłoszenia przez FilipvonIzabelin)
Podobnie jak i ZSRR tak i USA poniosła prestiżową klęskę próbując utrzymać wpływy w tym regionie przy pomocy kontyngentów wojskowych. Obecnie przeniesiono swoje starania na grunt dyplomatyczny wychodząc z założenie, że Afgaraq musi pozostać w amerykańskiej strefie interesów.

7. Ambasada Brytyjska 30 os, ambasador John Kovalsky, Team TG, (zgłoszenia przez Wokash)
W Wielkiej Brytanii sentymenty mocarstwowe nie umierają łatwo. Dotychczasowe sukcesy dyplomatyczne w Afgaraqu okazały się bardzo skuteczne, być może dzieki temu, że Brytyjczycy nigdy w historii nie posiadali w Afgaraqu kontyngentu wojskowego. Dzięki temu też, nie zrazili do siebie ludności i łatwo im zachować pozorną neutralność. Pozorną gdyż jego dostojność John "Koval" Kovalsky a w szczególności tajny agent JLM kapitan Pips, wspomagali tajnie wojska Taty, stąd liczą na jego wdzięczność.

8. Ambasada Polska 30 os, ambasador Wiesław Wieszak, team KNJ, (zgłoszenia przez: Wieszak)
Nazywana przez miejscowy lud Bolanda ma historyczne relacje z Afgaraqiem. Wszak stacjonował tu kiedyś kontyngent Polski. Władze Polski patrzą łakomym okiem na zasoby piachu naturalnego gdyz w ich rodzimym kraju piasek jest notorycznie rozkradany. Mimo, że relacje z ludnością są napiętnowane niezbyt świetlaną przeszłoscią (zrazili do siebie kiedyś ludność jedzeniem kiełbasy z wieprzowiny oraz stawianiem krzyży w meczetach), to jednak Polska ma szanse w wyścigu po "hearts and minds" miejscowych pasterzy uwielbiających dobra wodę ognistą. Sz P W. Wieszak dobrze zna tutejsze uwarunkowania polityczne i społeczne: jako młody porucznik służył tu przed wielu laty we wzmiankowanym kontyngencie.

9. Administracja państwowa 15-20 os Minister Sukkinson, dawny grupa pod wezwaniem 'Szpital', (zgłoszenia przez: Arend)
Nieudolna i skorumpowana, biurokratycznie rozciąga swe macki na cały kraj. Każda działalność w Afgaraqu wymaga koncesji i pozwoleń, każda koncesja wydawana jest przez urzędy. Otrzymanie dokumentów to droga przez mękę i to droga z coraz chudszym portfelem. Inspekcja Sanitarna, Urząd Hodowlany, Biuro Wydobycia czy Urząd Bezpieczeństwa zdają się tylko utrudniać życie prostych ludzi. Z drugiej jednak strony wprowadzono bardzo korzystny Urząd Pośrednictwa Pracy, który wszystkim chętnym zleca dobrze płatne choć niekoniecznie sensowne zajęcia. Ministrowie w znaczącej części bądź pochodzą rodziny Al Taty, bądź dowiedli swojej lojalności wspomagając klan Dul Haras wcześniej, za co teraz odpłacono im dobrze płatnymi synekurami.

10. Milicja Obywatelska 40 os kapitan Bel Tuus Dul Haras, team RPima (zgłoszenia przez: Beltus)
Złożona z paramilitarnych oddziałów, jest narzędziem utrzymywania porządku, jak chcą jedni, lub narzędziem represji, jak utrzymują drudzy. Jakby nie było patrole milicyjne sa obecne w całym Afgaraqu, dbając o porządek, wystawiając mandaty, zaś opornych odstawiając do sądu lub Urzędu Bezpieczeństwa (oczywiście celem zmuszenia do odbioru czeku na milion dolarów).

11. Prezydent Tato-Dul Haras, z ochroną 6-8 os Szef kancelarii: Prezydenta Ape Maupa Dul-haras, szef ochrony: Grhe i'bn Dul-haras, team Snieżnyj Bars (czyli: Ape i Grey, nie ma mozliwości zgłoszeń!)
Wszyscy są zmuszeni do wysłuchiwania przemówień i tyrad tego zakochanego w sobie pazernego tyrana, niegdyś wieszczonego jako objawienia demokratycznego kraju, obecnie otoczonego gromadką profesjonalnych ochroniarzy. Nie ma odważnych, którzy by powiedzieli otwarcie, że Tato jest przebierańcem na co mogłaby wskazywać niedbale przypięta drutami do uszu sztuczna broda czy poduszka udająca obfity brzuch wystająca spod burnusa. Odważni bowiem są zwykle zapraszani do Urzędu Bezpieczeństwa po odbiór wiadomego czeku.


Powyższe grupy są "scenariuszowe" czyli ich istnienie jest niezbędne dla celów prowadzenia mechaniki gry. Oczywiście w niczym to nie przeszkadza aby jak zwykle powstawały indywidualne pomysły i zgłoszenia na postacie cywilne, prywatna inicjatywę, turystów, szpiegów czy awanturników najrozmaitszego autoramentu.


Dowódców prosimy o pilnowanie swoich limitów osobowych. Kiedy ogarniecie wstępnie swoje strony, będziemy prosić was o przysyłanie pełnych list uczestników.
Ostatnio edytowano 18 maja 2009, o 17:05 przez Tato, łącznie edytowano 17 razy
PRZENIOSŁEM SIĘ NA NOWE FORUM - week3nd warriors
Avatar użytkownika
Tato
chorąży
 
Posty: 1715
Dołączył(a): 10 wrz 2006, o 10:51
Lokalizacja: PI/Blackwater

Postprzez Tato » 2 kwi 2009, o 13:12

Grupy "luźne", nie scenariuszowe


1. Wielce Awanturnicza Ekspedycja Profesora Wiktora. team A.I.M, szefuje Victhor.

Coś na pograniczu Tomb Raidera, Indiego i Wyprawy Pana Kleksa

- Bierzemy wykrywacze metali.
- Zakładamy obóz.
- Rabujemy skarby Afgarackiej kultury.
- Przekupujemy kogo się da.
- Gramy w szachy i karty.
- Robimy mapę Afgaraku.
- Grillujemy

..Reszta zadań utajniona.

2. Grupa najemnicza Farma Cleaners. Team 500+, szefuje Tomcior

Chcyba wiadomo o co chodzi. Chcesz wyczyscic sobie farmę bo masz na niej guano, karaluchy, brudne świnie, złych pasterzy, obce wojska? FC bez różnicy: wyczyszczą wszystko i wszystkich. Twój portfel też.

3. Niezależny fotoreporter John Fenrir.

Pojawia się wszędzie tam gdzie zło, nędza i wojna zbierają swoje krwawe żniwo. Żerując na ludzkim nieszczesciu tworzy przejmujące fotoreportaże, które poźniej sprzedaje temu kto zapłaci najwiecej: TASS, CNN, CIA, KGB - Johnowi bez różnicy. Kilkukrotny zdobywca World Press Photo i zarozumiały kabotyn.

4. Głos Afgaraqu - dziennik, szefuje Mider

Niezależny dziennik jak twierdzi wydawca, gadzinówka i szmatławiec jak twierdzą inni. Jakby nie było na stronach tego pisemka nie braknie ani zajadłych politycznych pamfletów, ani paszkwili pisanych na zamówienie, reportazy z miejsc zdarzeń żerujących na niesczesciu uczestników, ogłoszeń krzyżowek i soczystych zdjęc kóz z obnażonymi wymionami.

5. Załoga zestrzelonego śmigłowca, d-ca nieznany
Ostatnio edytowano 20 kwi 2009, o 13:01 przez Tato, łącznie edytowano 5 razy
PRZENIOSŁEM SIĘ NA NOWE FORUM - week3nd warriors
Avatar użytkownika
Tato
chorąży
 
Posty: 1715
Dołączył(a): 10 wrz 2006, o 10:51
Lokalizacja: PI/Blackwater

Postprzez Tato » 20 kwi 2009, o 13:29

"+" oznacza wpłyneło na konto

1. Antypartia Anonimowych Anarchistów Afgarskich 30 os, zapisanych 20 os, wolnych 10, zapisy przez criss2002.
1. Przywódca duchowy Szejk Al Criss +
2. Punk77 +
3. ZielonyMisiek
4. Nowitzka
5. Nachos
6. kronor
7. Lord Kukis +
8. Czyngis-Chan +
9. tosiek20_id
10. mareckims
11. Bastek
12 Zuber
13 Tomek +
14 Krynio +
15. nehmo
16 Mg +
17. BlazakoV +
18. Walter +
19. Mormag +
20. Wiercin +
21. norek
22.Ghandżi,
23. Jaryś
24. Pelikan
2. Partia Kapitalistycznego Odnowienia Afgaraqu
Wielce szacowny Bla-sted Al Ma'a Mona, zgłoszenia przez Blasted, zapisanych 21 os, wolnych 9 miejsc
1 Blasted ( szefu) +
2 Tress Neskey
3 Hubi
4 Bazalt (Radio operator) +
5 Struzik ( łapiduch)
6 Sobi
7 cwaniak6969
8 Ahmed
9 Julian
10 Złoty ( CIA) +
11 Jufus
12 Rizuroka
13 Kun +
14 Nesquik
15 Ufos
16 Garfield +
17 Squarek +
18 Mamut ( skarbnik) +
19 R
20 R
21 R3. Liga Rodzin Afgarskich 30 os, WYCOFANA Z GRY!

4. Platforma Zjednoczenia Obywateli. 30 os, Don-al-d'Gha-Zel, team Fatah (zgłoszenia przez: Gazel)
Zapisanych: 15 os, wolnych 15 miejsc

5. Ambasada Radziecka 30 os, ambasador tow. Kamil Kamilewicz Kamilowski, teamy Zaporożec i Sztrafbat, (zgłoszenia przez: *Kamil)
Zapisanych: 31 os, brak wolnych miejsc

1. Kamil +
2. Pesus +
3. Edax
4. Indianin +
5. GRD
6. Kryst
7. Voncish
8. Htp
9. Unge +
10. Paulina +
11. HateMe +
12. Goorock
13. Sponcz +
14. Shaybus
15. Król
16. Klaudia +
17. Osa
18. Gała
19. Ryfa
20. Yavor
21. Cukier
22. Krou
23. Don perez
24. Piciu
25. Oberst
26. AR2R
27. Wayne
28. KamiN
29. Montana +
30. Arek
31. Gazownik
32. Maciek
33. George6. Ambasada USA 30 os ambasador Mr. Peter Izzy (zgłoszenia przez FilipvonIzabelin)
Zapisanych 36 os, brak wolnych miejsc

1. Izzy - Sz. P. Ambasador +
2. Kuba
3. Smirnof
4. Pasta
5. Ralphi - czasami robi foty +
6. SAS
7. Sake +
8. 1911 +
9. Siup +
10. Jey
11. Jachos
12. Szpaku
13. Madlen
15. Gun man
16. Xas +
17. Filip +
18. Matti +
19. Wolf
20. Sanchez
21. Domin
22. V1nter
23. Rico
24. Sonsi
25. Wnuk
26. Dj
27. Cross
28. Dudi
29. Krzych
30. Piachu
31. Mać
32. EmptyMedal
33. Kaja
34. kkris
35. Dyger
36. Wolf


7. Ambasada Brytyjska 30 os, ambasador John Kovalsky, Team TG, (zgłoszenia przez Wokash)
Zapisanych 34 os, brak wolnych miejsc

1. PIP +
2. Koval
3. Wokash +
4. Vlad +
5. Sasza +
6. Agnieszka +
7. Mackoff
8. Bronek +
9. Jurgen +
10. Orzech +
11. Pantokrator +
12. Karolis +
13. Mentos +
14. Eyrack +
15. Fiszer +
16. Sparhawk +
17. Sidi FT IC
18. Yacenty FT +
19. Smookie
20. Manfred
21. Ovocoffa +
22. Robal +
23. Daffi +
24. zawadek
25. Kajet (chyba raczej Kajak... możliwe, że i tak) +
26. Cezar
27. Jabiry +
28. Doktorre +
29. Furbo +
30. Fenris
31. RIR rezerwacja

8. Ambasada Polska 30 os, ambasador Sz. P. Albin Rekin, team AWGAT, (zgłoszenia przez: Czarny)
Zapisanych 29 os, wolnych 1 miejsc
1 Wieszak - KNJ +
2 Kutron - KNJ
3 Fiodor - KNJ
4 Anto - KNJ
5 Wytrych - KNJ
6 Koman - KNJ
7 Czarny - AWGAT +
8 Wyblakły - AWGAT +
9 Rekin - AWGAT +
10 GuluseR - SFORA
11 Banan - SFORA
12 Szczepan - SFORA
13 Hunta - Muggers Squadron
14 Jogurt Waniliowy - Muggers Squadron +
15 Bayer - Muggers Squadron
16 Zygi - Muggers Squadron
17 Qbon-? - SFORA
18 Picia - SFORA
19 SanMateo
20 Olo - AWGAT
21 Mikołaj Marcinowski
22 Stanisław Kozielski
23 Mariusz Adamczyk
24 Karolcia - KNJ
25 Karol - KNJ
26 Skoczek
27 Alienzo - SFORA
28 Szwed - KNJ
29 Rezerwacja

9. Administracja państwowa 15-20 os Szef Bezpieki Arendbrak wolnych miejsc


1. Arend w roli szefa bezpieki +
2. Rollnik minister zdrowia i wszelkiej szczęśliwości
3. Wojas ochrona ministerstwa
4. ZeeMike Ministerstwo Infrastruktury I Kopania Rowów +
5. Kryzys Urząd Koncesjonowania Walki Wszelakiej. +
6. Ironbro (Sanepid przewodniczacy) +
7. Burn (Sanepid dr jakiś tam nie pamiętam :p)
8. Ironqeen (pilengniarka ostatniej szansy ) +
9. Puchal Ministra zdzierstwa i braku wypłacalności
10.SvS jako minister kultury i wszystkiego co w ziemi siedzi +
11. Britisz jako sekretarz ministerialny +
12.Jantas dokumentalista
13 Kala minister Handlu Produkcji i VATu
14 Kenmi Pełnomocniki i główny specjalista do spraw zbiórki pieniędzy na Pomnik-
Mauzoleum el-Taty Dul-Harasa
15 Slimak Ministerstwo Niesprawiedliwości
16 Fredzia - minister propagandy i oświecenia publicznego pełniący funkcję niedorzecznika prasowego
17 Duny - minister edukacji
18 Hubie Minister ds Przepływów Gotówkowych i Szef Centralny Banku Centralnego
19. Yasiek Komendant Straży Miejskiej
20. Kasia10. Milicja Obywatelska 40 os kapitan Bel Tuus Dul Haras, team RPima (zgłoszenia przez: Beltus)
Zapisanych 47 os, brak wolnych miejsc
1.Beltus
2.Hubertus
3.Adam
4.Lewik
5.KprMike
6.Semko
7.Harpun
8.LoboJack
9.Olka
10.Adrian (from England)
11. Luk
12.Fragles +
13.Ela +
14. Kuleciak,
15.Strzemiu +
16.Kukiz
17.Fas +
18.Młody
19.Chudi
20.Snajper
21.Łoś
22.Ptasiek
23.Ziółek
24.Grabson +
25.Jacek +
26. Leśny Władek,
27.Kamil +
28.Ender +
29.Skubi +
30.Kubanin +
31.Gniadek +
32.Bury +
33.German +
34.Mukes +
35.Błachy +
36.Sebastian +
37.Anakin +
38.Klap +
39.Nalilian +
40.Machnik +
41.Frechto +
42.Kruk +
43.Włodek Śmigiełko
44.Yossarian +
45.Pusching
46.Jerry
47.Bsk
48.Sputnik


11. Prezydent Tato-Dul Haras, z ochroną 6-8 os
Zapisanych 10 os, wolnych 0 miejsc.

Wyprawa Prof Wiktora: 9 os
1.Victor - Victor Jeriho Shackleton - archeolog kierownik ekspedycji
2. Kosu - Misshed im Akshyn- przewodnik
3. Rzeczek - Maćko de Kwiczoł - zbój i tombraider
4. Chiba - Badaczka/ antropolog.
5. Luxc - najemnik/ ochrona
6. Kamyk - Serbski bojownik/ochrona
7. Lexid - Archibald Gleb - przedstawiciel uniwersytetu w Kijowie
8. Olo - pomocnik/kopacz
9. Maciek - pomocnik/ kopaczFarma Cleaners: 9 os
1. Michcior
2. Wiewiur
3. Jasiek
4. UglyKidJoe
5. Krynia
6. Robal
7. Kreska
8. Tomcior
9. Vitek

Reporter: 1 os
1. Fenrir +

Gazeta: 15 os

1. Mider
2. Chaota
3. Moron +
4. Sendywigius
5. Pork
6. !marysia!
7. Przemas
8. Wrogi +
9. Ochrona
10. Adams +
11. Pioter +
12. Magda +
13. Grzesiek +

Załoga śmigłowca 7 os
1 Mazur - dowódca
2 Nianio
3 Sikorsky
4 Byku
5 The Fury +
6 Belmms
7 piotrek

Hotel/Kasyno/Warzywniak 4 os
1 Sucha - Dyerktor i Własciciel
2. MałeWredne - kierownik sklepu
3. Krzychu - szef kuchni
4. Sartin - wykidajło
5. Schackal - szef sali

Tajemniczy przedsiębiorcy 2 os
1. Pirx
2. Zwierzak

Szwedzka Królewska Misja Handlowa
4 osoby


Łącznie
Zapisanych: 314 osób
Wolnych: 35 miejsc
Ostatnio edytowano 14 maja 2009, o 16:21 przez Tato, łącznie edytowano 60 razy
PRZENIOSŁEM SIĘ NA NOWE FORUM - week3nd warriors
Avatar użytkownika
Tato
chorąży
 
Posty: 1715
Dołączył(a): 10 wrz 2006, o 10:51
Lokalizacja: PI/Blackwater

Postprzez Tato » 20 kwi 2009, o 13:36

Ludzie, pisze wolno i wyraźnie: nie piszcie do mnie czy do innych orgów jeżeli chcecie sie dopisać do któregoś z istniejących ugrupowań!Zgłoszenia przyjmuja dowódcy.

Do orgów zgłaszają sie TYLKO dowódcy stron, kandydaci na dówódców oraz chetni do złożenia nowej strony w grze!

PRZENIOSŁEM SIĘ NA NOWE FORUM - week3nd warriors
Avatar użytkownika
Tato
chorąży
 
Posty: 1715
Dołączył(a): 10 wrz 2006, o 10:51
Lokalizacja: PI/Blackwater

Postprzez Tato » 5 maja 2009, o 12:51

Ze względu na problem wielu osób nie mających konta na Warriorze i w związku z długą procedurą aktywizacji tegożże, osoby te moga wpisywać swoje dane w tym wątku jako Gość (niezalogowany) podając nick, stronę i kontakt do siebie.
PRZENIOSŁEM SIĘ NA NOWE FORUM - week3nd warriors
Avatar użytkownika
Tato
chorąży
 
Posty: 1715
Dołączył(a): 10 wrz 2006, o 10:51
Lokalizacja: PI/Blackwater

Postprzez Tato » 7 maja 2009, o 13:54

Dzieki uprzejmości adminów został uruchomiony tryb przyspieszony rejestracji na Wrr z okazji Afgaraqu! Jezeli chcesz się zapisac i nie masz konta w celu aktywacji piszcie na mail do Escalona, bedzie rozpatrywał sprawy w trybie superpilnym!!!
PRZENIOSŁEM SIĘ NA NOWE FORUM - week3nd warriors
Avatar użytkownika
Tato
chorąży
 
Posty: 1715
Dołączył(a): 10 wrz 2006, o 10:51
Lokalizacja: PI/Blackwater

Postprzez Tato » 7 maja 2009, o 14:22

dzięki, aktualizacje przelewów bede wklejał na bieżąco. Przypomnę ze termin ostateczny wpłat to poniedziałek 11 maja. Po tym terminie nie bedzu już miał mozliwości weryfikacji wpłat i trza bedzie kase wieżć ze sobą na A5 w wysokości 60 zł.
Ostatnio edytowano 7 maja 2009, o 15:41 przez Tato, łącznie edytowano 1 raz
PRZENIOSŁEM SIĘ NA NOWE FORUM - week3nd warriors
Avatar użytkownika
Tato
chorąży
 
Posty: 1715
Dołączył(a): 10 wrz 2006, o 10:51
Lokalizacja: PI/Blackwater

Postprzez Tato » 8 maja 2009, o 12:58

Proszę was, czytajcie tez to co juz jest napisame, nie tylko piszcie od siebie:
Tato napisał(a):Jakby mozna te listy kopiowac juz moimi "plusikami" znacząco osczedza i to roboty ponownej weryfikacji.

Dziekuję z góry.
PRZENIOSŁEM SIĘ NA NOWE FORUM - week3nd warriors
Avatar użytkownika
Tato
chorąży
 
Posty: 1715
Dołączył(a): 10 wrz 2006, o 10:51
Lokalizacja: PI/Blackwater

Postprzez Tato » 13 maja 2009, o 09:59

Wpłaty na konto już zamknięte, aktualizacje naniosłem (+). Serdecznie dziekuję za zastosowanie się do moich próśb o klarowny opis wpłat, bardzo ułatwiło mi to życie.

Reszta osób płaci na miejscu przy rejestracji opłatę w wysokości 60 zł.Jeżeli ktoś chce coś wyjasniać: wpłaty nie doszły, nie odnotowane czy coś w tem deseń to prosze o pilną informację.
PRZENIOSŁEM SIĘ NA NOWE FORUM - week3nd warriors
Avatar użytkownika
Tato
chorąży
 
Posty: 1715
Dołączył(a): 10 wrz 2006, o 10:51
Lokalizacja: PI/Blackwater

Postprzez Czarny » 14 maja 2009, o 18:16

Wykreśl proszę 5 Wytrych - KNJ z Ambasady RP.

Dzieki
Czarny
master of jojo
 
Posty: 60
Dołączył(a): 18 maja 2006, o 13:18
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez arend » 14 maja 2009, o 21:11

widzę że uczyniono już uaktualnienie
ale zgłaszam jeszcze jedną osobę
Kasię pod numerem 20
i oczywiście zamykam listę
arend
sierżant
 
Posty: 650
Dołączył(a): 16 mar 2007, o 11:16

Postprzez Beltus » 14 maja 2009, o 22:42

Proszę o wypisanie z Milicji: Chudi i Snajper a na ich miejsce wpisanie: Voices i Rastin
ObrazekTASK FORCE 5
Avatar użytkownika
Beltus
strzelec
 
Posty: 188
Dołączył(a): 3 sty 2007, o 14:45
Lokalizacja: 1RPIMA/TASK FORCE 5

Postprzez ryuzok » 15 maja 2009, o 08:54

proszę o wypisanie z Partii kapitalistycznego odnowienia Afgraq:
12 Rizuroka , bo jednak mnie nie będzie:/
(tak to ja, tylko ktoś tak cudnie dyktował kogo wpisać:P )
Avatar użytkownika
ryuzok
chorąży
 
Posty: 1536
Dołączył(a): 18 wrz 2007, o 11:39
Lokalizacja: FAB-WARSZAWA

Postprzez criss2002 » 15 maja 2009, o 09:25

U mnei trzeba wywalić 4 osoby bo z ważnych przyczyn rodzinnych jednak odpadają z imprezy
Obrazek

gg:3843157
Avatar użytkownika
criss2002
st. sierżant sztabowy
 
Posty: 694
Dołączył(a): 20 wrz 2006, o 00:02
Lokalizacja: K.A.O.S. / Warszawa - Bielany

Postprzez Kamil* » 15 maja 2009, o 12:58

Nikt już wam raczej nic nie zmieni, orgowie od rana są już na SD.
Rosyjski dresiarz
www.rus.mil.pl - forum poświęcone siłom zbrojnym ZSRR i FR
www.razwiedka.rus.mil.pl - GRH Razwiedka
www.zaporozec.net - strona domowa Zaporożca
Avatar użytkownika
Kamil*
st. sierżant sztabowy
 
Posty: 693
Dołączył(a): 21 lis 2006, o 18:52
Lokalizacja: GRH Razwiedka / Sztrafbat / Zaporożec

Postprzez Mider » 15 maja 2009, o 13:39

U mnie dzisiaj rewolucja w składzie. Grrrrr.

Aktualna lista:
1. Mider
2. Chaota
3. Moron +
4. Sendywigius
5. Werewolf
6. Wrogi +
7. Adams +
8. Pioter +
9. Alphabet
10. Grzesiek +
11.
12.
13.
14.
15.

Wypadła Magda +. Płatność będziemy relokować na miejscu.
Avatar użytkownika
Mider
spamer
 
Posty: 2126
Dołączył(a): 5 gru 2007, o 01:20
Lokalizacja: CSAR CG-1


Powrót do Afgaraq 5

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość