Milsimowe Teamy

MILSIMowy Hyde Park

Moderatorzy: Python, Grey

Postprzez Szpargał » 25 sie 2008, o 08:45

Sucha napisał(a): [...] im więcej baretek, tym dłuższy staż- tym gracz bardziej zaawansowany [...]

A teamy spoza kręgu warrior.pl, ludzie którzy wogóle nie wiedzą o istnieniu baretek? :roll:
Szpargał
st. sierżant sztabowy

Postprzez Wokash » 25 sie 2008, o 08:46

Sucha spokojnie... Moses chciałby być Speszjalforsem ale przy obecnym systemie musiałby się najeździć na milsimy i jeszcze udusić na każdej imprezie wodza naczelnego strony przeciwnej (baretkę POZ) i się przy tym jeszcze połamać (baretka Za Rany) bo i taka inni mają więcej baretek i chcą być Speszjalforsami.
Jak rozumiem Mosesa zniechęca jeżdżenie jako zwykła piechota (nie wiem czemu ale widać tak) i w związku z tym, że nie chce ciułać punktów to zaczął dyskusję o rozwaleniu dotychczasowego systemu.
To tylko takie rewolucyjne myślenie nie ma co się stresować :lol: ... a prawda jest taka, że przy tym jak działamy to i tak wszyscy są SyFy tylko bez nazwy UltraMarines... bo działamy na poziomie skradających się drużyn a nie choć plutonu...

Edit:
Szpargał doświadczenie uczy, że i jak kogoś znasz to starasz się mu dopasować zadania do profilu. A jak nie znasz to robisz z niego piechotę za co jest strasznie wściekły bo przecież jest oddziałem zwiadu... jak prawie wszyscy. :lol:
Cenzura bywa zabawna... Jakbym chciał napisać, że pewne nowe forum ssie to i tak wyjdzie mi, że http://www.warrior.pl ssie...
Wokash
kapitan

Lokalizacja: TG, MP, MoP, RE, CCS, BN, RG, SG, O3S, RAS, BET, PT, 3rdB HGW

Postprzez Sucha » 25 sie 2008, o 08:55

Kurcze... ustaliliśmy sobie system baretkowy na NASZYM forum.
Nie mamy obowiązku znać wszystkich teamów- nikomu niczego nie bronimy- dadzą nam się poznać - to będą dostawali takie zadania jakie będą chcieli.
No ludzie, na Boga Ojca...

Czy jak się zapisujesz na jakąś sieciową grę -to żądasz wysokiej lokaty w rankingu bo się szkoliłeś i ćwiczyłeś w domu? Nie- udowadniasz że jesteś dobry i sam osiągasz tą lokatę. Tu jest tak samo. Nie rozumiem w czym problem :?

DAJ POZNAĆ SWOJE UMIEJĘTNOŚCI INNYM LUDZIOM.

EDIT: Ja nie mam nic naprzeciwko byciu "zwykłą piechotą" ja już sie naczołgałam za swoje po krzakach... :lol:
Obrazek
Sucha
porucznik

Postprzez Yarlan » 25 sie 2008, o 09:08

Moses napisał(a):
eMAGie napisał(a):Może zostańmy przy systemie baretkowym (jaki jest taki jest mi też w nim nie pasuje kilka rzeczy), który chyba na początku miał pokazać kto w jakim milsimie brał udział i czy jego strona wygrała czy nie,

Jezeli nie jest doskonaly to moze nalezy wlasnie zmienic cos poprawaic? Nie masz lepszego pomyslu to siedz cicho

Przeczytaj do końca:
eMAGie napisał(a): Zrób milsima obstaw sobie SF a my z przyjemnością Cię złapiemy.

to jest barzo fajna zmiana dla tych co chcą być SFami :idea:
Obrazek
Yarlan
chorąży

Postprzez Python » 25 sie 2008, o 09:17

"No po prostu litość i trwoga..."

zamykam.
Python
kapitan

Poprzednia strona

Powrót do MILSIM - luźne dyskusje