INFORMACJA DOTYCZĄCA SZPITAL PSYCHIATRYCZNY OTWOCK

Tu rozmawiamy o miejscach gdzie się strzelamy.

Moderator: Escalon

INFORMACJA DOTYCZĄCA SZPITAL PSYCHIATRYCZNY OTWOCK

Postprzez Dziki_Bill_Szwarz » 9 wrz 2009, o 11:06

Witam,
pozwalam sobie zamieścić zwięzłą informację na temat PSYCHIATRYKA w OTWOCKU nieruchomości przy ul. Kochanowskiego 10

Firma, która dzierżawi ten teren to:
"BOAR" Marcin Kałudow.
www.boar.pl

Pan Michał Antolak zrezygnował z dzierżawy terenu i nie ma prawa pobierać od was jakichkolwiek opłat za korzystanie z terenu.

Pan Antolak posiada starą kopię umowy i bezprawnie ją wykorzystuje, jeśli pobiera od was opłaty za korzystanie z obiektu prosze mnie o tym poinformować.

Umowę dzierżawy zamieścimy na naszym serwerze wraz z uaktualnieniem, iż w miejsce dwóch dzierżawców wchodzi jeden tj. BOAR.PL

Telefon do mnie to:
604156774 Marcin Kałudow

OSOBY, które chcą brać udział w grach ASG w psychiatryku- zaznaczam, że robią to nielegalnie wbrew logice i przepisom et etc.

Prosiłem wielokrotnie osoby , które chcą się strzelać w Otwocku by podpisały oświadczenie i przesłały listę do mnie na maila: boar@boar.pl

Widać zbyt duże wymagania.

Pozdrawiam
Marcin Kałudow
604156774
www.boar.pl
boar@boar.pl
KILL KILL MADAFAKAS
Dziki_Bill_Szwarz
zielenina

Postprzez Dziki_Bill_Szwarz » 9 wrz 2009, o 12:17

W PSYCHIATRYKU MOŻNA SIĘ STRZELAĆ PO OTRZYMANIU

PEŁNEJ LISTY GRACZY WRAZ Z:

IMIĘ NAZWISKO
PESEL
OSOBY NIEPEŁNOLETNIE - MAJĄ DOSTARCZYĆ PISEMNĄ ZGODĘ RODZICA LUB OPIEKUNA PRAWNEGO .

podpisanym oświadczeniu jak na stronie www.boar.pl
dostosowanym do potrzeb ASG

Jeśli nie otrzymamy kompletne listy graczy lub stwierdzimy, iz jest więcej osób niż na podesłanej liście, osoby nie wpisane zostanę usunięte z pola gry.
KILL KILL MADAFAKAS
Dziki_Bill_Szwarz
zielenina

Postprzez zielonyelf » 9 wrz 2009, o 13:29

Jestem za tym, żeby to były tylko ksywy/nicki. Nic ponad to :twisted: , nie chcę żeby ktoś obracał moimi danymi.....
I wtedy na twarzy Jakuba pojawił się szczery słowiański uśmiech......
zielonyelf
zielenina

Postprzez Dziki_Bill_Szwarz » 9 wrz 2009, o 13:29

Moses napisał(a):Ok wszystko ladnie pieknie tylko skad ja mam wiedziec do czego posluza moje dane osobowe? Nie mam zamiaru podawac takich informacji pierwszej lepszej osobie

PRIMO. Nie jestem pierwszą lepszą osobą tylko obecnym dzierżawcą terenu a Ty Szanowny Panie bywasz tam nielegalnie i bezprawnie. Ja nie wchodzę to twojego domu postrzelać z paintballa bo mi się podoba. Uszanuj to. Twoje dane osobowe nie sa mi potrzebne.

SECUNDO. Imię i nazwisko oraz PESEL ma znaleźć się na regulaminie służy zabezpieczeniu dzierżawcy terenu w razie nieszczęsliwych wypadków.

TERTIO. Osoba, która nie podpisze takiego oświadczenia NIE MA PRAWA PRZEBYWAC NA TERENIE NIERUCHOMOŚCI przy ul Kochanowskiego 10.

Ustalana ma byc godzina przyjazdu do psychiatryka. Lista 30 minut przed planowana impreza.
KILL KILL MADAFAKAS
Dziki_Bill_Szwarz
zielenina

Postprzez WichuR » 9 wrz 2009, o 13:36

Po pierwsze - ludzie spokojnie... I tak PESELE, NIPy, REGONY, nr dowodów, telefonów, paszportów i wszystkiego są dla chcącego do załatwienia prawie od ręki. Więc to, że dla odmiany, ktoś ich użyje w normalnym celu nikogo nie skrzywdzi.

Dodatkowo podajecie swoje dane 1000 razy rocznie i jakoś nikomu nie przychodzi 1000 kredytów na samochód do spłacenia. A opcje szwindlu, czy kradzieży ma się równą podając dane wielkiej korporacji i małej firemce - dane i tak w końcu wylądują w excelu do przerobienia przez panią Zosię.

Po drugie, to bycie za tym, czy za tamtym nie ma znaczenia, bo zasady ustala organizator i można go GRZECZNIE zapytać o przyczyny i równie GRZECZNIE zaproponować swój punkt widzenia.

A po trzecie, to właściciel nawet nie prosi o kasę, a jedynie o zabezpieczenie go przed ewentualnymi roszczeniami powstałymi na skutek łażenia w nocy, po rozwalającym się budynku...

Same bariery nie do przeskoczenia, no tak. :/
.:: The root word for a gunfight is not 'gun'. It's 'fight' ::.
We were short of food, supplies, warm clothes, but we had confidence...
WichuR
plutonowy

Postprzez Dalej » 9 wrz 2009, o 13:38

Temat przenoszę i zamykam do wyjaśnienia.
Dalej
.....................
.....................

Postprzez Dalej » 9 wrz 2009, o 14:23

Otwieram temat, sprawa została wyjaśniona.

W temacie mogą się wypowiadać tylko Dziki_Bill_Szwarz, Brzoza, ewentualnie inna osoba przez naz wyznaczona.

Wszystkie inne teksty będą kasowane a użytkownicy ukarani.
Dalej
.....................
.....................

Powrót do Miejscówki na Mazowszu