JEDNOSTKA WOSKOWA LEGIONOWO

Tu rozmawiamy o miejscach gdzie się strzelamy.

Moderator: Escalon

JEDNOSTKA WOSKOWA LEGIONOWO

Postprzez WOLF82 » 25 sie 2009, o 13:16

Witam Wszystkich

Udało mi się znaleźć jednostkę wojskową tzn stary skład amunicji który został wykupiony przez prywatną firmę i odpowiednio przygotowany do zabaw ASG/Paintball teren ma około 8 ha jest bardzo zróżnicowany jeżeli chodzi o ukształtowanie i roślinność. Na terenie znajdują sie wieżyczki wojskowe okopy, drogi około 10 zamknietych budynków na ktore można się wspinać oraz cały teren jest otoczony podwójną siatką z drutu kolczastego co zapewnie nam i osobą postronnym bezpieczeństwo. W linkach poniżej znjadziecie fotki z mojego rekonesansu oraz dokłądną mapę z dojazdem. Baza znajduje sie około 15 km od warszawy i 5 km od zegrza. Miejsce doskonale nadaje się na imprezę integracyjną która miała odbyć się we wrześniu na terenie omżna robić ogniska grile oraz jest się prąd
cena którą powiedział mi właściciel to 10 zł od osoby przy założeniu 30-100 osób

www.wolf82.fotosik.pl - zdjęcia z miejsca oraz mapa dojazdu

http://www.psi.waw.pl - strona firmy która jest właścicielem obiektu

w razie pytań proszę o kontakt wolf82@o2.pl

[/u][/b]
WOLF82
zielenina

Postprzez piotrszmidt » 25 sie 2009, o 14:21

1) ok - ogloszenie troche jedzie mi reklama ;] ale nie bede sie wtracal 8)

2) szkoda ze na stronie nidzie nie pisze jakie sa koszta. Miejsce moze i fajne ale wiecej niz 10 zl za wejscie osobiscie nie zaplace bo szkoda. Jest masa innych miejsc duzo ciekawszych
Wszelkie PW proszę kierować na nowe forum warrior.pl
Przeprowadziłem się definitywnie.
piotrszmidt
plutonowy

Postprzez habib » 25 sie 2009, o 14:32

Zresztą już chyba było reklamowane (jakieś pół roku temu) tutaj i na WMASG'u. I jakoś tam jeszcze nie pojechaliśmy :wink:
habib
chorąży

Postprzez WOLF82 » 25 sie 2009, o 15:01

Tak sie składa że odkryłem to przez przypadek bo mieszkam 400m od tego miejsca zobaczyłem wielki szyld i na samym dole był napis ASG więc się zainteresowałem. Osobiście nie mam nic wspolnego z tą firmą i też nie zapłacił bym wiecej jak 10 zł ale miejsce jesr naprawde super. Napewno nie jest tak gęste jak N2 i jest bardzo górzyste więc jest wiele możliwości. dodatkowo te wieżyczki obserwacyjne super sprawa.
WOLF82
zielenina

Postprzez lonek » 25 sie 2009, o 19:42

Przejrzałem galerie- co tam jest takiego super zarąbistego?
Mówiąc szczerze to szkoda mi wydać i dychę na to, bo i tak jest daleko od wawy, a wole już n2.
Pozdro
lonek
plutonowy

Postprzez WOLF82 » 25 sie 2009, o 22:03

Zdjęcia mogą nie oddawać tego co znajduje się na tym terenie. Jednak słabe jest to że krytykujesz coś nie widząc tego. Skoro to jest dla ciebie daleko to mam rozumieć że w Twierdzy Janówek się nie pojawisz bo jest daleko? ja mam do Nadarzyna 50km w jedna stronę i nie marudzę.
WOLF82
zielenina

Postprzez DrZeRT » 25 sie 2009, o 22:12

Nie ma tam nic specjalnego. Zrobiony jest tam tor do PB dość duży, jest kilka budynków trochę górek i lasu. Część kompleksu jest dalej użytkowana zgodnie z przeznaczeniem, czyi jako magazyny.

Dla ludzi z tej strony Warszawy, młyn przy płochocińskiej może się okazać ciekawym rozwiązaniem, tyle tylko, że to też komercyjna miejscówka (jednak jeśli będzie dobra nie widzę powodu, żeby nie zapłacić jeśli cena będzie rozsądna).
Przeprowadziłem się na W(eekend)-W(warriors).pl
DrZeRT
st. sierżant sztabowy

Postprzez lonek » 26 sie 2009, o 13:47

Mi to zaczyna walić reklamą i tyle, mam odmiennie zdanie i Ty już nam nie najeżdżasz, ponadto wyrywasz części zdania z kontekstu. Do Legionowa mam tak samo daleko jak do np. n2 i niewiele dalej do innych podobnych miejscówek, ale jest jedno "ale"- skoro mam płacić za wejście na las, w którym są jakieś wieże obserwacyjne z kartonu itp. udziwnienia to chyba podziękuje. Jest wiele fajnych miejscówek, na które wstęp jest bezpłatny i nie widzę sensu płacić za wejście do lasu, przepraszam "ogrodzonego lasu".
Pozdro
lonek
plutonowy

Postprzez DrZeRT » 26 sie 2009, o 16:19

Ja nie widzę sensu, żebyś się wypowiadał w tym wątku jeśli nie masz nic konkretnego do powiedzenia.

Człowiek z dobrej woli daje info a Ty się na niego rzucasz. Idź nabijać posty gdzie indziej.
Przeprowadziłem się na W(eekend)-W(warriors).pl
DrZeRT
st. sierżant sztabowy

Postprzez The Fury » 26 sie 2009, o 16:47

A nawet jeżeli jest to reklama, to cały czas jest miejscówką na Mazowszu, więc nie ma co bić piany :)
Obrazek
The Fury
rekrut

Postprzez WOLF82 » 26 sie 2009, o 17:13

Zgadzam się z tobą i nie jest to żadna reklama po prostu mieszkam koło tego miejsca i przez przypadek zauważyłem ze ludzie graja tam w ASG i PB wszedłem obejrzałem i zrobiłem zdjęcia ...
WOLF82
zielenina

Postprzez Dalej » 26 sie 2009, o 21:31

lonek czy ty przypadkiem nie jesteś weteranem poprzednich tematów na temat płacenia za miejscówki? Bo jakoś cię kojarzę.
Dalej
.....................
.....................

Postprzez Moses » 26 sie 2009, o 21:54

No tak stac nas na zabawki za 1000i szpej za 2gie tyle ale zeby zaplacic 10zl za miejscowke aby moc bezproblemu sie pobawic, bez grzybiazy, problemowych wlascicieli w komfortowych warunkach to juz jest majatek i wogole jak ktos smie udostepniac swoj teren do zabawy odplatnie i wyludzac od nas biednych airsoftowcow pieniadze. TOZ TO SKANDAL I ROZBOJ W BIALY DZIEN
A-Det 1st Platoon; 3rd FoRecon
Airsoft Recon Team

"Naszymi atutami jest szybkość i czas, a nie siła uderzeniowa" - T.E Lawrence
Moses
podporucznik

Postprzez Schwarz » 26 sie 2009, o 21:59

Niech ktoś mnie strzeli po pysku! Ja sie zgadzam z Mosesem! Pewnie grype jakąś złapałem... :lol:
Obrazek
Schwarz
st. sierżant sztabowy

Postprzez Dalej » 26 sie 2009, o 22:12

Raz, dwa razy na rok może się to zdarzyć każdemu. jak się zdarza częściej to niestety, oddajemy takiego do uśpienia - nie ma dla niego ratunku.
Dalej
.....................
.....................

Postprzez WOLF82 » 27 sie 2009, o 09:36

Mam szybie pytanie. Czy w ogóle są organizowane zabawy na takim terenie jak np: ten który podałem bo z tego co obserwuje sondę to jest kilka miejsc i nic sie nie zmiana tzn nie są dodawane żadne inne miejscówki. Rozumiem że jest to po to zeby ludzie sie nie rozjeżdżali ale można by troche urozmaicić lokalizacje na kórych się bawimy w ASG podając np: 5 zupelnie innych i poddać to pod głosowanie
WOLF82
zielenina

Postprzez Moses » 27 sie 2009, o 10:05

Niestety polacy nie lubia zmian i wola zygac N2, janowkiem, monte kalwaria niz pojechac na cos nowego, w szczegolnosci gdy ktos ma podejscie akie jak lonek ;) druga sprawa ze trzeba przyznac racje wczesniejszym przdmowca ze terren nie powala (z tego co widzialem po fotkach bo nie bylem tam), i jest troszke daleko od warszawy, moze temu sa przyczyny. CHodz z drugiiej strony z checia zrobil bym rozpoznanie bojem tej miejscowki
A-Det 1st Platoon; 3rd FoRecon
Airsoft Recon Team

"Naszymi atutami jest szybkość i czas, a nie siła uderzeniowa" - T.E Lawrence
Moses
podporucznik

Postprzez Mały » 27 sie 2009, o 10:15

Poza tym za jakiś czas zostaną nam tylko takie płatne miejsca, bo wcześniej czy później nie będzie możliwe darmowe granie.

Jesteśmy na razie w tej komfortowej sytuacji w przeciwieństwie do naszych zachodnich sąsiadów że jeszcze możemy się postrzelać za free.

Dla mnie nie jest problemem zapłacić za wejście oczywiście jeśli jest za co zapłacić.

Miejmy tylko nadzieję że właściciele terenów będą je odpowiednio uatrakcyjniać pod ASG również a nie tylko PB.
GG: 7678522
Mały
kapral

Postprzez Szpargał » 27 sie 2009, o 11:21

Takie zamknięte tereny dają możliwości jakich nie ma w "otwartych" lasach. Można wprowadzić parę atrakcji, np. pojeździć samochodem na noktowizji, bez obaw, że jakiś inny lokales wpadnie na nas podczas nocnej przejażdżki z laską w krzaki :wink:

Z tego co widzę teren prowadzi niejaki Słodki - pamiętam kolegę z czasów paintballa, bardzo w porządku gość.
Szpargał
st. sierżant sztabowy

Postprzez Khalid » 27 sie 2009, o 22:59

Moses'a popieram. 10 zł to nie majątek a teren może mieć potencjał.

Koło Legionowa to jest ludzie - odległość taka sama jak na Janówki może nawet bliżej.

O ile dobrze pamiętam za SD też wnosi się opłaty (i to chyba nawet majątkowe 10 zł) i nikt nie pyskuje. Frekwencja dopisuje i wszyscy ładnie się bawią.

Schwarz Twoja grypa wydaje się być bardzo zaraźliwa ;)
Obrazek
Khalid
master of jojo

Postprzez HUBI72 » 28 sie 2009, o 00:02

A mi się bardzo podoba ta nowa miejscówka i jestem w stanie płacić bez gadania za bezpieczne strzelanie bez ciągłego zwracania uwagi na cywili :!: Jestem nawet gotowy aby podjechać i zobaczyć to miejsce na własne oczy 8)
Obrazek
=FAB= FRIENDSHIP AND BROTHERHOOD
HUBI72
st. sierżant sztabowy

Postprzez WOLF82 » 28 sie 2009, o 07:41

to miejsce jest o jakies 10 km bliżej od Twierdzy Janówek. Jak ktoś zna objazd przez ul. Płochocimską tak jak się jedzie na nieporęt to jest jeszcze bliżej z Warszawy. Co wy na to żeby spróbować sie umówić i zagrać raz na tym terenie? Na pewno teren daje możliwość postrzelania a nie siedzenia po krzakach i czekania na ofiarę. Z tego co widziałem wychodząc stamtąd właściciele naprawde wkładają energię w dopieszczanie tego terenu. Budki strażnicze ,okopy nawet pokazywał mi miejsce gdzie chcą wybudować makietę czołgu :) Co do wieżyczek to nie kartonowe imitacje tylko prawdziwe 4 albo 5 m metalowe wiezyczki obserwacyjne Ciężko to wszytko ocenić po zdjęciach.
WOLF82
zielenina

Postprzez mat99 » 4 wrz 2009, o 16:54

Popieram. Uważam, że 10pln to niewielka kwota za spokój i brak grzybiarzy. Zdecydowanie warto spróbowac nowe miejsce.
mat99
kapral

Postprzez POLL » 15 wrz 2009, o 17:20

dodam że jednostka jeszcze niedawno była na służbie {3 lata temu}
ładny zadbany teren
Ostatnio edytowano 15 wrz 2009, o 17:24 przez POLL, łącznie edytowano 1 raz
POLL
zielenina

Postprzez Dalej » 15 wrz 2009, o 17:23

Dzięki Poll, wiemy gdzie jest Legionowo :)
Dalej
.....................
.....................

Następna strona

Powrót do Miejscówki na Mazowszu