Fort Szczęśliwice

Tu rozmawiamy o miejscach gdzie się strzelamy.

Moderator: Escalon

Fort Szczęśliwice

Postprzez kotbury » 18 mar 2009, o 23:31

Ponieważ pojawiła się idea strzelanek w starych fortach w obrębie Warszawy, ponizej zapodaję link do zdjęć z fortu Szczęśliwice.

http://picasaweb.google.com/kotburyasg/ ... zesliwice#

Sam fort jest jak większosc podobnych - zamieszkany przez bezdomnych, jedna grupa 3-4 osoby. Ciekawostka: nie ma śladów po kulkach malarzy!
Oczywiście śmiecie, dużo potłuczonego szkła, resztki wojskowych gratów w postaci starych butów i oporządzenia oraz dokumentacji remontowej z lat 90tych :) Byłem tam parę razy i nie spotkałem ani policji ani SM, jeśli nie będzie huku i dymu, to chyba nikt się nie będzie interesować nami.
Do dyspozycji można mieć dwa budynki oddzielone drogą, na tyłach fosa około 8-10m szerokości, sporo garaży, które jednak się do niczego nie nadają.
Teren jest mały, chyba dla 30 osób to max maxymalny, nadaje się do scenariuszy z przewagą CQB.
Jeśli w najbliższym czasie bedzie zainteresowanie małymi terenami w Warszawie, to polecam to miejsce pod rozwagę.
kotbury
rekrut

Postprzez Mider » 18 mar 2009, o 23:33

Znamy ten teren, strzelaliśmy się już na nim. Faktycznie przy większej liczbie ludzi jest kicha.
Mider
spamer

no i kicha

Postprzez kotbury » 8 wrz 2009, o 15:27

Byłem dziś w okolicy, okazuje się, że teren został sprzedany, garaże w których mieszkali bezdomnie, zostały rozwalone. Kolejne miejsce można właściwie już wyłączyć z naszych zasobów lokalowych.
kotbury
rekrut

Powrót do Miejscówki na Mazowszu