Miejscówka komercyjna - Legionowo

Tu rozmawiamy o miejscach gdzie się strzelamy.

Moderator: Escalon

Miejscówka komercyjna - Legionowo

Postprzez woland_83 » 7 paź 2008, o 10:25

Witam!

Przeglądając forum Wmasg natrafiłem na ogłoszenie człowieka, który jest właścicielem sporego terenu powojskowego w okolicach Legionowa. Udostępnia odpłatnie malarzom, ale teraz chce również dać możliwość zabawy na terenie środowisku Airsoftowemu. Myślę, że w dobie zanikania miejscówke to może być dobra alternatywa.

Tutaj cały wpis z forum:

Składy Amunicyjne "POCISK' 25km od Centrum Warszawy

Witam serdecznie, na forum jestem nowy dlatego proszę o wyrozumiałość gdy pisze w niewłaściwym miejscu i odesłanie do odpowiedniego działu.

Składy Amunicyjne "POCISK" w Legionowie 25km od centrum Warszawy to teren po byłej jednostce wojskowej (skladach amunicyjnych). Teren jest w pełni ogrodzony łącznie o powierzchni 15ha jednakże do celów dzialalności firmy 'PSI' - Paintball Sport Integracja wydzieliliśmy 8ha najciekawszego terenu. Teren ten posiada górki dołki, okopy, budynki po magazynach przeszkody z worków i gałęzi. Teren ten został przygotowany pod rozgrywki paintballowe. Ze wzgledu na to iż często spotykamy się z grupami ASG postanowiliśmy udostepniać ten teren także braci sympatyków ASG. Staraliśmy się nie zaburzać zbytnio naturalnego charakteru terenu.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia zdjęć.
http://www.galeria.psi.waw.pl/index.php ... md=noslide

http://www.galeria.psi.waw.pl/index.php ... md=noslide

Będziemy organizować dni otwarte: Nie posiadamy doświadczenia w ASG posiadamy tylko swietny i bezpieczny teren.
Zapraszamy serdecznie drużyny do treningów na naszym terenie.

Najblizszy dzień otwarty 12.10.2008r Niedziela

wstęp 15pln/os

Rezerwacje terenu dla drużyn:
502 713 177 Słodki
504-708-108 Bogdan

a tu link

http://wmasg.pl/forum/index.php?showtopic=54449
woland_83
master of jojo

Postprzez apollyon » 7 paź 2008, o 10:56

Teren obejrzany jakieś dwa lata temu... Las sosnowy, rzadki, taki na przestrzał jak w Dziurze Kalwarii, Bodajże 4 duże mało urozamaicone budynki magazynowe. Jeśli są dostępne to nieco lepiej. Teren nie za wielki, bez tak przydatnych dróg na terenie.

Ale z dala od siedzib ludzkich, z dobrym parkingiem...

pewnie już niedługo będziecie naszą przymusową przyszłością...
Obrazek
...we are APE's
apollyon
spamer

Postprzez woland_83 » 7 paź 2008, o 11:02

15 hektarów to chyba dość spory teren. Co do samej miejscówki nie byłem tam, ale po zdjęciach wnioskuję, że nie jest tam tragicznie. Jeśli chodzi o opłatę to myślę, że 15 złotych od osoby to nie jest duży wydatek, a dzięki temu mamy kawałek terenu na wyłączoność, z dobrym i niedługim dojazdem i pewność, że nikt nas nie wyrzuci.
woland_83
master of jojo

Postprzez Dalej » 7 paź 2008, o 12:17

Przenoszę do właściwego działu.

Jesteś właścicielem że tak ten teren reklamujesz?
Dalej
.....................
.....................

Postprzez woland_83 » 7 paź 2008, o 12:27

Nie,nie jestem właścicielem. Nie nazwałbym tego reklamą. Sam znalazłem tą informację czytając forum. Niemniej jednak myślę, że rozpowszechnienie tego dałoby nam alternatywe jeśli chodzi o wybór miejscówek na strzelanki.
woland_83
master of jojo

Postprzez Dalej » 7 paź 2008, o 12:38

To na pewno. I prędzej czy później będą tylko takie miejscówki.
Dalej
.....................
.....................

Postprzez Ciężki » 7 paź 2008, o 12:48

Dalej napisał(a):To na pewno. I prędzej czy później będą tylko takie miejscówki.

Lepiej później... :evil:
Obrazek
... Babes, bullets, bombs dam i love this job ...
Ciężki
podporucznik

Postprzez Miko » 7 paź 2008, o 13:23

Moim zdaniem to nie głupia sprawa. Szczerze mówiąc, myślę, że dzięki temu udało by się robić dużo bardziej widowiskowe i efektowne imprezy (np. z mega pirotechniką):) Poza tym, jak się płaci to się wymaga, tak? Więc może lepiej wymagać niż zrzędzić?
Miko
st. sierżant sztabowy

Postprzez habib » 7 paź 2008, o 13:36

To już chyba lepiej by było, jak by lokalne firmy, parające się ASG, promowały się przez organizację imprez na tych terenach.
Na miejscu serwis + kulki + wypożyczalnia + ładowanie baterii :) + zagrycha :) i od razu by się zwróciło, a nie od razu tak ludziom do kiesy sięgać :? (od tego mam nasz kochany sejm)
habib
chorąży

Postprzez ryuzok » 7 paź 2008, o 15:54

Miko napisał(a):Moim zdaniem to nie głupia sprawa. Szczerze mówiąc, myślę, że dzięki temu udało by się robić dużo bardziej widowiskowe i efektowne imprezy (np. z mega pirotechniką):) Poza tym, jak się płaci to się wymaga, tak? Więc może lepiej wymagać niż zrzędzić?

jak znajdziesz taką miejscówkę wielkości poligonu to się da, wtedy zmontowanie 2-3m rakiety którą pod koniec milsimu się odpali nie jest problemem, ale zrób to na dzikim terenie=przylecą chłopcy co mają za dużo FPsów, a na małym terenie rozwalisz chatę sąsiada...

w sumie taki mały off-top, ale jak wygląda sprawa dogadania się z wojskiem, w celu wynajęcia na milsim poligonu na jakieś 2 dni? jest to wogóle wykonalne i opłacalne?
ryuzok
chorąży

Postprzez Cień » 7 paź 2008, o 16:33

To nie z wojskiem a MON'em trzeba gadać.
"Chaos zawsze pokonuje porządek, gdyż jest lepiej zorganizowany." - Terry Pratchett
Cień
kapral

Postprzez Vlad » 7 paź 2008, o 16:46

Teren prywatny zawsze ma wielką zaletę, nikt nas nie wyrzuci. Warto by sie skontaktować i pogadać Co z tego wyjdzie zobaczymy.

...ale jak wygląda sprawa dogadania się z wojskiem, w celu wynajęcia na milsim poligonu na jakieś 2 dni? jest to wogóle wykonalne i opłacalne?

Temat nam znany i raczej kiepsko to wyglada bo podjecie konstruktywnej decyzji napotyka na biurokrację.
Vlad
porucznik

Postprzez gumka » 7 paź 2008, o 18:21

ryuzok napisał(a):... ale jak wygląda sprawa dogadania się z wojskiem, w celu wynajęcia na milsim poligonu na jakieś 2 dni? jest to wogóle wykonalne i opłacalne?
To nie z wojskiem a MON'em trzeba gadać.

MON , nie na wszystkie tereny ma wpływ, nie zapominajcie, iż w Armii obowiązuje droga służbowa i mogą wtedy powstać "złośliwe kwasy dla zasady" - Najlepiej od razu rozmawiać z D-dcą jednoski któremu ten teren jest bezpośrednio podległy a nie z dołem ni z gorą. Jak odpowiednio zreferuje się Gościowi o co chodzi, dopiero On jest władny skierować do odpowiedniego czlowieka by obgadać szczegóły ! W każdej jednosce Wojskowej są określone dni w których D-dca przyjmuje osobiście lub jego z-ca interesantów !
ZERO TOLERANCJI DLA POSPOLITEGO RUSZENIA !
Rzeczypospolita Szlachecka to ... historia a nie teraźniejszość !
gumka
sierżant

Postprzez darecki » 24 paź 2008, o 20:36

Z bezpiecznymi terenami jest coraz bardziej krucho.. N2 od czasu do czasu okupują malarze.. może warto by kiedyś zrobić wypad na Legionowo! 15zł to nie tak dużo. Obadać sprawę, zobaczyć czego wart jest ten teren, może można podsunąć "właścicielowi" kilka pomysłów na dostosowanie go do zabaw ASG..
darecki
kapral

Postprzez Dalej » 24 paź 2008, o 20:58

Nie ma czegoś takiego jak OKUPUJĄ.

Od X lat dogadywaliśmy się z malarzami odnośnie używania N2, i tak będzie.
Jeśli u nich jest ten sam problem niezorganizowanych band, to trudno, bandy się nauczą dogadywać z resztą użytkowników "wolnych terenów", albo gówno będą się bawić.
Dalej
.....................
.....................

Powrót do Miejscówki na Mazowszu