Rozliczenie imprezy, ankieta i ksiega wniosków i zażaleń

Forum tymczasowe

Moderatorzy: Escalon, Sucha, echelon4, Tato, Szczurz, kałasz

Co zrobić z kasą i przyszłością WH40K?

Było gitesik, zachować kasę na przyszłą edycję!
66
94%
Mogło być, ale co za dużo to niezdrowo, kupta se więc Lambo bo nie chcę WH
2
3%
Iiii, do luftu, WH40K ssie, oddajcie kasę na cel dobroczynny
2
3%

Liczba głosów : 70

Postprzez Blasted » 15 wrz 2008, o 19:31

Może bardziej wyspecjalizować poszczególne regimenty, z przydzielonymi zadaniami?
oraz dodanie trzeciej strony, ale w taki sposób żeby interesy wszystkich stron były sprzeczne (brak możliwości zawarcia sojuszu)
Np:
Orki dostawały by punkty do Waaagh! za ilość zabitych przeciwników
Chaos za zajęty i splugawiony teren
a gwardia za punkty Rekwizycji
Who's the more foolish, the fool, or the fool who follows him?
Blasted
sierżant

Postprzez SOBI » 15 wrz 2008, o 19:55

dokładnie flaszeczka za prace

zdrowie :D :) :wink:
Masz problemy z repliką ?... napisz :)

One shot ... one zwłok.
Mam 620 fps i się nie chwale :D
Obrazek
SOBI
st. sierżant sztabowy

Postprzez Grey » 15 wrz 2008, o 21:11

goorock napisał(a):Brakuje łączności pomiędzy oddziałami i centrum. Często nie wiemy co sie dzieje, czy punkt jest zajęty czy nie i przez kogo. Czy potrzebują posiłków.

A to juz nie do orgów jako takich, a organizatorów stron. Mam wrażenie, że kontrola nad sytuacją była dobra po stronie Gwardii.
Po stronbie Chaosu - postawiono na Chaos w imię klimatu, i tyle.
Obrazek
Grey
st. sierżant sztabowy

Postprzez Wokash » 15 wrz 2008, o 21:58

Koordynacja Gwardii była niezła wiadomo było gdzie i po co idziemy... Kordynacja wewnątrz oddziałowa pewnie zależała od ludzi wewnątrz... łączność? nie wiem... na strzelanki zwykle nie biorę radia bo za mało osób żeby to miało sens...
Cenzura bywa zabawna... Jakbym chciał napisać, że pewne nowe forum ssie to i tak wyjdzie mi, że http://www.warrior.pl ssie...
Wokash
kapitan

Lokalizacja: TG, MP, MoP, RE, CCS, BN, RG, SG, O3S, RAS, BET, PT, 3rdB HGW

Postprzez Yasiek » 15 wrz 2008, o 23:03

sonsi napisał(a):Wnioski - w przypadku imprez, gdzie część uczestników dysponuje i używa różnego rodzaju broni białej powinno być wprowadzone ograniczenie ilości fpsów.
Często "strażacy" szrżowali z taką niesamowitą prędkością, że moje kulki spotykały się z Nimi na dystansie mniejszym niż wynikający z zasad Warriorowych.

I wtedy wlasnie, nadal stosujac sie do zasad warriorowych przechodzisz na boczna, CO DODATKOWO DODAJE KLIMATU poniewaz jak sie zblizaja i koncza ci sie naboje to prawie jak VASKEZ W OBCYM konczysz granatem... i jest pieknie i klimatycznie.

czyli proponuje jak ruszaja na cie/zblizaja sie "manualni/bialo-weaponowi" przechodzisz na boczna, jak nie masz giniesz smiercia bohatera, to jest LARP wiec wczuwajcie sie a nie lapcie fragi za wszelka cene. Niech druga strona tez ma radoche i rozszarpie twoje cialo i zbeszczesci resztki.
Poszedlem sobie stad...
Obrazek
Yasiek
st. sierżant sztabowy

Postprzez Ciężki » 16 wrz 2008, o 15:35

Yasiek napisał(a):I wtedy wlasnie, nadal stosujac sie do zasad warriorowych przechodzisz na boczna, CO DODATKOWO DODAJE KLIMATU poniewaz jak sie zblizaja i koncza ci sie naboje to prawie jak VASKEZ W OBCYM konczysz granatem... i jest pieknie i klimatycznie.

Gdyby to tak działało to ... by wystarczyło. Moim zdanie wystarczy lepsze wczucie się w klimat. Ale że to była tylko rozgrzewka to można liczyć na coraz lepsze akcje.
Obrazek
... Babes, bullets, bombs dam i love this job ...
Ciężki
podporucznik

Postprzez gumka » 16 wrz 2008, o 16:43

ZlyMiś napisał(a):Zdarzenia losowe byłyby dobrym pomysłem
np upadek spaczonego meteoru w konkretnym punkcie oznaczonym np czerwonymi flarami. (...) .

całkiem nie głupi pomysł, można nawet wyznaczyć punkty terenowe które mają wpływ na rozwój lub zmiany scenariuszowe - lecz to by wymagało stałego moderowania gry - jestem za !
ZERO TOLERANCJI DLA POSPOLITEGO RUSZENIA !
Rzeczypospolita Szlachecka to ... historia a nie teraźniejszość !
gumka
sierżant

Postprzez Ciężki » 16 wrz 2008, o 17:34

Panowie i Panie.. może nie wszystko na raz. Zróbmy ograniczenie do 350 fps + zakaz strzelania na odległości mniejszej niż ... i to na początek wystarczy. Pomysł trafi, zrobi się inne modyfikacje. Co za dużo to nie zdrowo.
Obrazek
Ciężki
podporucznik

Postprzez Vlad » 16 wrz 2008, o 17:41

Kontynuacja WH :?: jak najbardziej :D Orgowie chyba wiedza co się udało i jak chcieliby zmienić grę.
Po mojemu? Dodatkowe zadania np wybudowanie strategicznej lokacji skracajacej przez to czas respa etc.
Amunicji raczej bym nie ograniczał. Gra musi byc bardzo dynamiczna bo to jest ideą WH.
Vlad
porucznik

Postprzez waupszas » 16 wrz 2008, o 19:43

W sobotę miał miejsce tzw. wypas :]
Dziękuję orgom i wszystkim, którzy choć na chwile byli myślami gdzieś na zadupiu kosmosu...

Jesli ktos poczul sie urazony jak wymachując toporem krzyczalem do niego "wypie...lac!!" to przepraszam :) to okrzyk bojowy Krwawego Paktu...

Chce podziekowac i pozdrowic tych, ktorzy mimo tego ze w takim momencie we mnie celowali z 20-30 m to i tak brali nogi za pas i wskakiwali w krzaki...

Nastepnym razem wiecej broni bialej!
Sarmacki Mistrz Jedi, Browarowy Komandos Ninja, w skrócie - Śnieżna Pantera...
waupszas
strzelec

Postprzez CNN » 16 wrz 2008, o 21:18

Jestem za kontynuacją WH. Rzeczywiście przydało by się więcej innych zadań do wykonania. Mam pomysł na walkę wręcz, jeżeli dało by się wprowadzić szarżę z bronia białą. Uczestnik krzyczy "szarża" i liczy do dziesięciu biegając i zabijając wroga .Po 10 lub więcej sekundach automatycznie umiera. Można go zabić tylko broną białą lub uciekać. Oczywiście sposób liczenia czasu szarży można jeszce dopracować. Taką umiejętnośc miały by tylko nieliczne jednostki chaosu.

Pozdrawaim
CNN
strzelec

Postprzez Ciężki » 16 wrz 2008, o 21:42

waupszas napisał(a):Jesli ktos poczul sie urazony jak wymachując toporem krzyczalem do niego "wypie...lac!!" to przepraszam :) to okrzyk bojowy Krwawego Paktu...

:lol: :lol: PADŁEM

Vlad napisał(a):Amunicji raczej bym nie ograniczał. Gra musi byc bardzo dynamiczna bo to jest ideą WH.

Nie jesteśmy za ograniczeniem amunicji a za ograniczeniem ilości magazynków na jedno życie.

Sytuacja następująca; dwa oddziały ostrzeliwują się wzajemnie z bezpiecznej warriorowej odległości (w przypadku gdy mają np. po 2 magazynki) kończy się im amunicja (albo jednemu z oddziałów) i dowódca daje sygnał do szarży. Oddział chwyta za broń białą i szarżuje na przeciwnika - niech mi ktoś powie, że tu jest mało dynamiki ..... ja wam powiem szczerze, że jako "strażak" miałem najbardziej dynamiczną strzelankę ever, a Ci co mnie znają, wiedzą, że raczej nie siedzę na dupie.
Obrazek
Ciężki
podporucznik

Postprzez Vlad » 17 wrz 2008, o 13:40

Nie jesteśmy za ograniczeniem amunicji a za ograniczeniem ilości magazynków na jedno życie.

a to zupełnie co inego to może być dobrym pomysłem. np 3 * mid :idea:
Vlad
porucznik

Postprzez Ciężki » 17 wrz 2008, o 17:09

Vlad napisał(a):

a to zupełnie co inego to może być dobrym pomysłem. np 3 * mid :idea:

Dla mnie to mógłby by nawet dwa razy real cap - ale nie wolna przesadzać; przynajmniej na początku :twisted:
Obrazek
Ciężki
podporucznik

Postprzez Blasted » 17 wrz 2008, o 18:32

Ciężki napisał(a):Panowie i Panie.. może nie wszystko na raz. Zróbmy ograniczenie do 350 fps + zakaz strzelania na odległości mniejszej niż ... i to na początek wystarczy. Pomysł trafi, zrobi się inne modyfikacje. Co za dużo to nie zdrowo.

Może być problem.....
Blasted
sierżant

Postprzez Piciu » 17 wrz 2008, o 20:09

Nie ma problemu.
Jeżeli stać cię na upgrade, stać cię również na czasowy downgrade.
Jeżeli oczywiście taka była natura twojego problemu.
Regulamin ASG:
• Jeżeli zbyt blisko ciebie pojawi się gracz, wycofaj się, użyj dodatkowej (słabszej) broni jeśli ją posiadasz. W ostateczności - daj się zastrzelić.
Piciu
plutonowy

Postprzez Blasted » 17 wrz 2008, o 21:03

Natura problemu była inna, Duuużo ludzi odpadnie
Ale przy okazji są repliki które bez przeróbek maja po 380.
Blasted
sierżant

Postprzez Sucha » 18 wrz 2008, o 08:01

dyskutować o tym będziemy jak przyjdzie co do czego. Teraz nie ma co na darmo strzępić klawiatury.
Obrazek
Sucha
porucznik

Postprzez Ciężki » 18 wrz 2008, o 09:23

Blasted napisał(a):
Ciężki napisał(a):Panowie i Panie.. może nie wszystko na raz. Zróbmy ograniczenie do 350 fps + zakaz strzelania na odległości mniejszej niż ... i to na początek wystarczy. Pomysł trafi, zrobi się inne modyfikacje. Co za dużo to nie zdrowo.

Może być problem.....

Czy ja wiem ... sporo ludzi ma więcej niż jedną replikę i nie wierzę, że każda ma powyżej 350.
Blasted napisał(a):Natura problemu była inna, Duuużo ludzi odpadnie
Ale przy okazji są repliki które bez przeróbek maja po 380.

Przecież każdy z tych co nie mają repliki słabszej niż 350 ani kasy na downgrade może pojawić się na imprezie z bezpieczną bronią białą albo z klamką - ja biegałem z dwoma toporami i bawiłem się świetnie. Moim zdaniem w tego typu imprezach chodzi jedynie o klimat i dobrą zabawę, a nie zbijanie fragów. Jadąc na WK40k wiedziałem, że moje "kill ratio" nie będzie dodatnie :D ale nie zmieniło to faktu, że uważam tą imprezę na jedną z najbardziej udanych. Wszystko kwestia nastawienia przed imprezą.
Obrazek
Ciężki
podporucznik

Postprzez Złoty » 18 wrz 2008, o 10:45

Moja giwerka ma 330-340fps, ale jeśli będzie kolejna edycja będę strzelał na singlu na real cupach :wink: A jak przyjdzie co do czego to Helga na plecy i na topory w imię Gorka i Morka!
Orks...orks...orks...orks... Shut up!!!
Złoty
zielenina

Postprzez criss2002 » 23 wrz 2008, o 00:36

Jak dla mnie było super i nawet jak by zostało wam więcej kaski to i tak by sie wam ona należała za taką imprezkę. Niestety nie uczestniczyłem do końca bo mi się broń rozsypała :( Pomysł z zliczaniem punktów rewelacja :) można go wykorzystać do innych strzelanek. :).
Obrazek

gg:3843157
criss2002
st. sierżant sztabowy

Poprzednia strona

Powrót do Warhammer 40K - 13.09.2008