Rozliczenie imprezy, ankieta i ksiega wniosków i zażaleń

Forum tymczasowe

Moderatorzy: Escalon, Sucha, echelon4, Tato, Szczurz, kałasz

Co zrobić z kasą i przyszłością WH40K?

Było gitesik, zachować kasę na przyszłą edycję!
66
94%
Mogło być, ale co za dużo to niezdrowo, kupta se więc Lambo bo nie chcę WH
2
3%
Iiii, do luftu, WH40K ssie, oddajcie kasę na cel dobroczynny
2
3%

Liczba głosów : 70

Rozliczenie imprezy, ankieta i ksiega wniosków i zażaleń

Postprzez Tato » 15 wrz 2008, o 11:22

Czas się rozliczyć z imprezy i dac zdjęcie Lambo, którego mamy zamiar kupić. :D

Wpłaty
Otrzymałem 1270 zł. To nie znaczy, że było 127 graczy niektórzy, którzy mi zapłacili chyba nie przyszłi bo ich nie widziałem. Możecie odzyskać swoja kasę (zgłoście się na Priv, lub jezeli gracze zdecydują o kolejnej edycji, uznać że wasze wpisowe jest już uiszczone).

Koszty:
Flagi i proporce, wydruk - 500,39 zł
Pirotechnika (zostało na kolejna imprezę) - 108 zł
Castorama (rurki pcv na drzewca, farby, kleje, taśmy) - 363,75 zł
Cześci elektroniczne do zbudowania systemu PR (brak rachunków) - ok 200 zł
EDIT: Pardon, nie doliczyłem oszałamiającej kwoty 10,50 za piłeczki pingpongowe... 8)
RAZEM: 1182,64 zł

ZOSTAŁO: 87,36

Teraz w ankiecie możecie zdecydować co z ta kasą mamy zrobić. Jakby coś, to tak wygląda Lambo na które nam zostało kaski:
Obrazek

choc osobiście wolałbym takie 8) :

Obrazek

Ponadto to jest właściwy wątek aby wpisywac pomysły i wnioski racjonalizatorskie. Co można poprawić, co było słabe i trzeba zmienić, co byście chcieli widziec na nastepnych edycjach (o ile chcecie następnej edycji). Mozna tez oczywiście powiedziec , że tak jak było było dobrze tylko rewanż zrobić i już.
Ostatnio edytowano 15 wrz 2008, o 12:23 przez Tato, łącznie edytowano 1 raz
PRZENIOSŁEM SIĘ NA NOWE FORUM - week3nd warriors
Tato
chorąży

Postprzez Ciężki » 15 wrz 2008, o 11:27

Zagłosowałem za pierwszą opcją ... ale szkoda, że nie ma takiej:
"Było gites, chcemy więcej, kupcie sobie Lambo" - na taką bym zagłosował chętniej.
Obrazek
... Babes, bullets, bombs dam i love this job ...
Ciężki
podporucznik

Postprzez Wokash » 15 wrz 2008, o 11:36

Najchętniej zagłosowałbym tak jak Ciężki.
Z wniosków.
Troszkę brakowało mi jakiś zadań pobocznych. Bo pomysł z utrzymwaniem punktów kluczowych było ok (zwłaszcza z ustalaniem jak długo kto go utrzmał) ale jakbyły były jakieś zadania dodatkowe na zasadzie trzeba coś znaleźć, przenieść, odkopać, zakopać ... uratować Księżniczkę Gwiezdnej Republiki :lol: mogłbyć ciekawiej choć i tak było fajnie i nawet przy obecnej formule będę się starął być na następnej edycji:D
Cenzura bywa zabawna... Jakbym chciał napisać, że pewne nowe forum ssie to i tak wyjdzie mi, że http://www.warrior.pl ssie...
Wokash
kapitan

Lokalizacja: TG, MP, MoP, RE, CCS, BN, RG, SG, O3S, RAS, BET, PT, 3rdB HGW

Postprzez Robakh » 15 wrz 2008, o 11:39

to chyba oczywiste, ze Pi nie spocznie na laurach, i wykombinuje na nastepny raz, cos bardziej wypasionego :)
if you try to follow me, you better learn to fly...
Robakh
rekrut

Postprzez ZeeMike » 15 wrz 2008, o 11:40

Zdecydowanie pierwsza opcja :).

Co do imprezy - warto zastanowić nad jakimś systemem walki wręcz, żeby nie było sytuacji gdy Khorniści stoją na granicy wyjścia z budynku i cały oddział Gwardii celuje w nich i strzela gdy tylko wystawią stopę poza mur. W sumie Gwardia praktycznie nie miała broni białej a Khorniści za wielkich szans przy takiej akcji - na przyszłość warto nad tym pomyśleć.

No i można pomyśleć o tym Lambo z 'dodatkami', tak na zakończenie drugiej edycji. Kolejka będzie dłuuuuga... żeby się przejechać. 8)
Obrazek
GG: 1870225
ZeeMike
kapral

Postprzez Wokash » 15 wrz 2008, o 11:47

O tym też trzeba pomyśleć bo raz brałem udział w takiej akcji (przy Alamo/Więzieniu) kiedy "strażacy" stali w środku i próbowali dziabnąć każdego kto zbliżył się do flagi. Na zasadzie że ich broń wyszła, a do nich nie można strzelać bo oni nie wyszli...
Na szczęście chyba wszyscy złapali absurdalność sytuacji i obie strony się wycofały z miejsca zdarzenia zaczynając na przeciwnych krawędziach placu.
Cenzura bywa zabawna... Jakbym chciał napisać, że pewne nowe forum ssie to i tak wyjdzie mi, że http://www.warrior.pl ssie...
Wokash
kapitan

Postprzez Cień » 15 wrz 2008, o 11:56

Może ograniczenie amunicji? Inaczej to będzie Camper Diem.
"Chaos zawsze pokonuje porządek, gdyż jest lepiej zorganizowany." - Terry Pratchett
Cień
kapral

Postprzez Ciężki » 15 wrz 2008, o 12:00

Wokash napisał(a):O tym też trzeba pomyśleć bo raz brałem udział w takiej akcji (przy Alamo/Więzieniu) kiedy "strażacy" stali w środku i próbowali dziabnąć każdego kto zbliżył się do flagi. Na zasadzie że ich broń wyszła, a do nich nie można strzelać bo oni nie wyszli...
Na szczęście chyba wszyscy złapali absurdalność sytuacji i obie strony się wycofały z miejsca zdarzenia zaczynając na przeciwnych krawędziach placu.

Wokash byłem tam ... nikogo nie "dziabnęliśmy" stojąc w środku ... raz Ross wyskoczył na zewnątrz z pistoletem ... zaraz po tym udaliśmy się do innego lokum :D
Obrazek
Ciężki
podporucznik

Postprzez Wokash » 15 wrz 2008, o 12:29

Ciężki też tam byłem bo sam flagę zdejmowałem nie będę się spierał że nikt nie dostał ale jeden ze "strażaków" sorry nie wiem kto (raczej nie ty) wymachiwał gazrurką na zewnątrz i mówił coś o tym, że takie są zasady i że będzie nam ciężko :lol:
Udało się to załatwić bez pretensji z obu stron :)
Wokash
kapitan

Postprzez Tato » 15 wrz 2008, o 12:36

Uuuch. zaraz was obu wytne z ta dyskusją. :evil: Skoro nie było kwasów tylko żarty, to po ki grzyb przywoływac to tu i teraz? Jak widac dobrzy gracze mają swój rozsądek i używaja go tam gdzie brak opisanych zasad.
Tato
chorąży

Postprzez Wokash » 15 wrz 2008, o 12:41

Właśnie po to to przywołujemy Tato... jako przykład pozytywny ale wymagający pewnego zastanowienia ze strony ogrów :D
Wokash
kapitan

Postprzez Swierzy » 15 wrz 2008, o 12:41

Nie zapisalem sie, nie pouczalem, nie zaplacilem, nie bylem na imprezie.
Domagam sie zwrotu kasy.
Obrazek
'Cause napalm sticks to kids..
Decima division de infanteria de montana
Swierzy
sierżant

Postprzez Tato » 15 wrz 2008, o 13:02

Freszu, wiem że masz parcie na medale ale ci się nie należy, bo zapisał cie Templar. Czyli: byłes zapisany, nie udzielałeś się, nie pouczałeś, nie pojechałeś, nie zapłaciłeś, nie dostaniesz zwrotu kasy. A za to nie dają nawet orderu z kartofla, nie mówiąc o Żelaznym Krzyżu. :P

EDIT: Ale może dostać po krzyżu... :lol:
Sushi.
Tato
chorąży

Postprzez ZeeMike » 15 wrz 2008, o 13:05

Swierzy napisał(a):Nie zapisalem sie, nie pouczalem, nie zaplacilem, nie bylem na imprezie.
Domagam sie zwrotu kasy.

Nie czaję komentarza, ale wydaje się być złośliwy :).
Obrazek
GG: 1870225
ZeeMike
kapral

Postprzez Wokash » 15 wrz 2008, o 13:09

Jak to ludzie nic nie czają... :lol:
http://warrior.pl/forum/viewtopic.php?t=16180

To wyjaśnienie Wokasha do tekstu Świerzego, który wcale złośliwy nie był. Tato
Wokash
kapitan

Postprzez sonsi » 15 wrz 2008, o 13:20

Było bardzo fajnie, chętnie wezmę udział w następnej edycji.

Wnioski - w przypadku imprez, gdzie część uczestników dysponuje i używa różnego rodzaju broni białej powinno być wprowadzone ograniczenie ilości fpsów.
Często "strażacy" szrżowali z taką niesamowitą prędkością, że moje kulki spotykały się z Nimi na dystansie mniejszym niż wynikający z zasad Warriorowych. Na takich imprezach łatwiej o wypadek.
Swoją drogą "strażacy" byli jedną z bardziej skutecznych formacji. Zabili mnie przy użyciu broni białej dwukrotnie a od kulek zginąłem raz.
BLACKWATER OPERATOR SONSI
Obrazek
sonsi
kapral

Postprzez Sobieski_waw » 15 wrz 2008, o 14:23

Mam mały pomysł, coby kolejną edycje zrobić trochę jak ta strzelanka z plemionami.
Mianowicie było by ze 4-5 stron: Chaos, Gwardia, Orkowie, Eldarzy, Tyranidzi itp. według upodobań. Tak samo mogły by być flagi plus jakieś dodatkowe pkt. z dodatkowych zadań. Mile widziane sojusze itd.
Co o tym sądzicie?
Pozdrawiam.
Obrazek
Sobieski_waw
master of jojo

Postprzez Kamil* » 15 wrz 2008, o 14:28

sonsi napisał(a):
Wnioski - w przypadku imprez, gdzie część uczestników dysponuje i używa różnego rodzaju broni białej powinno być wprowadzone ograniczenie ilości fpsów.
Często "strażacy" szrżowali z taką niesamowitą prędkością, że moje kulki spotykały się z Nimi na dystansie mniejszym niż wynikający z zasad Warriorowych. Na takich imprezach łatwiej o wypadek.
Swoją drogą "strażacy" byli jedną z bardziej skutecznych formacji. Zabili mnie przy użyciu broni białej dwukrotnie a od kulek zginąłem raz.

Proponowałbym pomysł zaczerpnięty z "Wiecznej wojny". Obydwie strony dysponują emiterami specjalnego pola, w obrębie którego nie działa żadna elektronika, broń laserowa, palna etc. blabla. W środku pola można walczyć jedynie bronią białą. Tak samo żaden pocisk wystrzelony z zewnątrz nie może przeniknąć do wnętrza pola. Wchodząc na taki teren, odrzucamy karabiny i wyciągamy pałasze :P
Rosyjski dresiarz
www.rus.mil.pl - forum poświęcone siłom zbrojnym ZSRR i FR
www.razwiedka.rus.mil.pl - GRH Razwiedka
www.zaporozec.net - strona domowa Zaporożca
Kamil*
st. sierżant sztabowy

Postprzez Ciężki » 15 wrz 2008, o 14:29

sonsi napisał(a):Wnioski - w przypadku imprez, gdzie część uczestników dysponuje i używa różnego rodzaju broni białej powinno być wprowadzone ograniczenie ilości fpsów.

Cieszę się, że takie słowa padły z ust osoby, która strzelała... daje to nadzieje, że będzie jeszcze lepiej.
sonsi napisał(a):Swoją drogą "strażacy" byli jedną z bardziej skutecznych formacji. Zabili mnie przy użyciu broni białej dwukrotnie a od kulek zginąłem raz.

Miło się czyta taki tekst. "Strażacy" również pojedynki z Kasrkinami uważają za udane. Nie zapomnę akcji gdy po zadaniu śmierci jednemu z Karskinów ruszyłem dalej aby przelewać krew za Khorne'a i dopadłem drugiego Karskina w chwili gdy zmieniał właśnie magazynek.... To było coś :twisted:

Dlatego ograniczenie fps'ów i obowiązek posiadania low capów świetnie rozwiązał by sprawę.
Obrazek
Ciężki
podporucznik

Postprzez sonsi » 15 wrz 2008, o 15:04

Ciężki napisał(a):Nie zapomnę akcji gdy po zadaniu śmierci jednemu z Karskinów ruszyłem dalej aby przelewać krew za Khorne'a i dopadłem drugiego Karskina w chwili gdy zmieniał właśnie magazynek.... To było coś :twisted:

Zmieniającym magazynek byłem ja :lol:
Pozdrawiam
BLACKWATER OPERATOR SONSI
Obrazek
sonsi
kapral

Postprzez Grey » 15 wrz 2008, o 15:28

Opcja 1 z tym, ze te 87 to wydajcie na jakies piwo dla siebie, za wlozona prace. SERIO.
Obrazek
Grey
st. sierżant sztabowy

Postprzez Złoty » 15 wrz 2008, o 16:39

Orgom należy się porządna flacha a nie piwo!!!

Moje spostrzeżenia raczej powielę z wątku "Po", gwardii było więcej i lepiej uzbrojonej, co zmniejszyło możliwości regularnej rzezi mieczami. Bardziej toporowo-mieczowi od Gwardii są Orkowie i to ich proponowałbym na IIed.

Proponuję też wprowadzenie trzeciej strony w celu regulacji przewagi. Na przykład kilkuosobowy oddział Tyranidów niech będzie 6 osób z kłami z PCV i blaszką na klatce piersiowej. Zabić można ich strzałem w blaszkę (po to blaszka aby słychać było gong :lol: ), albo wręcz ciosem gdziekolwiek. W przypadku przewagi którejś ze stron, orgowie wydają rozkaz rajdu po Punktach Rekwizycji. Wiadomo, że przegrywająca strona nie będzie wtedy strzelała do "sprzymierzeńców", a w szeregach przeciwników powstanie zamęt.
Orks...orks...orks...orks... Shut up!!!
Złoty
zielenina

Postprzez nom4k » 15 wrz 2008, o 18:10

a moim zdaniem było dobrze i nie tzreba nic zmieniac. wielu ludzi z GI zdeklarowało że zrobi sobie broń białą. co do podziału stron to raczej nie bawiłbym się w robienie więcej niż 2-3 bo to bez sensu, :wink: ludzie usłyszą z opowiadań jak zajebiście było na wh40k i będą chceli pojawićsie na następnej edycji-takie jest moje zdanie. ja bym tylko dodał jakieś ubermega bitwy, cos sie dzieje na polu walki że PR tracą znaczenie i dowódcy rzucają swoje siły w jeden konkretny punkt, webraźcie sobie po lewej naparza sie siostra inkwizycji z lordem chaosu po prawej GI walczy na miecze z ekipą Khorne'a a pośrodku wy :twisted:
Obrazek
nom4k
st. sierżant sztabowy

Postprzez ZlyMiś » 15 wrz 2008, o 19:15

Zdarzenia losowe byłyby dobrym pomysłem
np upadek spaczonego meteoru w konkretnym punkcie oznaczonym np czerwonymi flarami.

Czy eskortowanie oficera/ komisarza / medyka z punktu do punktu
Eskorta tylko broń biała i mało fps-ów odział przechwytujacy to samo.

Kreuje nam sie zabawa praktycznie bez końca z mnóstwem zabawy.
Biblia każe kochać ludzi, Kamasutra uczy jak to robić...
ZlyMiś
mądraliński

Postprzez goorock » 15 wrz 2008, o 19:30

Brakuje łączności pomiędzy oddziałami i centrum. Często nie wiemy co sie dzieje, czy punkt jest zajęty czy nie i przez kogo. Czy potrzebują posiłków.
Obrazek
goorock
st. sierżant sztabowy

Następna strona

Powrót do Warhammer 40K - 13.09.2008