Po imprezie

Forum tymczasowe

Moderatorzy: Escalon, Sucha, echelon4, Tato, Szczurz, kałasz

Postprzez CNN » 14 wrz 2008, o 18:57

Było bardzo fajnie dzięki wszystkim za grę . podziękowania dla orgow. Juz czekam na następną edycję WH40.

Pozdrawiam
CNN
strzelec

Postprzez wiewiur » 14 wrz 2008, o 19:00

Wielki szacunek dla Taty, ogrów i Suchej której postać mobilizowała gwardyjskie oddziały do jeszcze większej determinacji a szeregi Chaosu topniały jak lód ;). Bardzo dziękuję, bardzo dawno nie byłem na takiej dobrej strzelance jak ta. Chylę czoła i biję brawo na stojąco.
wiewiur
plutonowy

Postprzez Victhor » 14 wrz 2008, o 19:22

Przyłączę się do gratulacji dla Orgów i Chaosu było pieknie i klimatycznie.
Długo zapamiętam mackę z okna, która zdejmuje dwóch moich ludzi, zarządziłem wtedy odwrót lasem do miejsca, gdzie był jak myślałem był PR. Na miejscu okazało się że stoją tam tylko oparte dwie flagi pokonanych przez nas regimentów chaosytów i nie ma gdzie wtykać naszego sztandaru. Wtedy zabębniły o mnie kulki...
pięknie.
Raz zginąłem od topora, raz miecza, raz Khornita mało co mnie nie zdeptał i pobiegł dalej opętany żądzą mordu.

Next time proponuje przyjąć zasadę, że na taki dystans(5m) tylko broń krótka lub miecz. No i robimy bagnety :D

Specjalne podziękowania dla R.R.T.S. za współpracę w IV Cadiańskim.
Obrazek
A.I.M.
Victhor
sierżant

Postprzez Złoty » 14 wrz 2008, o 19:30

BONSAI DLA IMPERATORA!!!

Panie i panowie! Czuję się zaszczycony, że mogłem uczestniczyć w tej imprezie, w której przygotowanie tyle osób włożyło pasję i serce.
Dziękuję Gwardii za przyjęcie mnie pod swoje imperialne skrzydła w szeregach Trzeciej Cadyjskiej. Krzyki komisarzy będą śniły mi się jeszcze długo. Marsz do bazy w kolumnie, oraz widok powiewających proporcy i sztandaru był wspaniały. Zryw z respa za każdym razem przyprawiał mnie o ciarki na plecach i wrzeszczałem razem z innymi "Za Imperatora!"
Dziękuję Chaosowi za dzielne stawienie czoła i demoniczny błysk w oku. Wasz ryk potępionych dusz przypominał mi za każdym razem rolę komisarzy w naszych szeregach. Niesamowita rola Krawawego Paktu, którzy samą swoją obecnością czynili CHAOS :twisted:
Dziękuję organizatorom za stworzenia najbardziej odjazdowej imprezy o jakiej kiedykolwiek słyszałem!!!

Na koniec dziękuję każdemu z osobna za każdy najmniejszy wkład w swój strój i wkład w "rolę". Miło wiedzieć, że takich wariatów jak MY jest tak dużo.

Co do rozgrywki to rzeczywiście Gwardia bardziej strzelała niż rąbała, no i nie mogłem użyć mojego powerfista, a mój lasegun tak się rozgrzał, że farba odpadła z tłumika płomienia. Można byłoby temu zaradzić wprowadzając trzecią, regulującą frakcję: Tyranidów, których można by było zabić tylko wręcz.

Czekam z niecierpliwością na ciąg dalszy, dodatkowe frakcje, które można "łatwo" przysposobić to Orkowie, Necroni i właśnie Tyrandy.
Orks...orks...orks...orks... Shut up!!!
Złoty
zielenina

Postprzez Jedi » 14 wrz 2008, o 20:37

Postać napisał(a):Haha, wszyscy jak widać napalili się na hand to hand :D - to następna impreza Chaos kontra Orki ;)?
też tak może być :P Więcej zielonej farby maskującej zejdzie.
Victhor napisał(a):Next time proponuje przyjąć zasadę, że na taki dystans(5m) tylko broń krótka lub miecz. No i robimy bagnety :D
przyłączam się do propozycji z powodu nieźle po-obstrzeliwanych nóg :P
Be impossible to spot in ghillie suit.
Jedi
master of jojo

Postprzez Wokash » 14 wrz 2008, o 21:10

Endarius napisał(a):przyłączam się do propozycji z powodu nieźle po-obstrzeliwanych nóg :P

To Ciebie spotkałem na skrzyżowaniu jak kląłeś na czym świat stoi po postrzale w tyłek z metra?
Sorry, że pytam ale cały czas zachodzę w głowę jak można dostać postrzał w tyłek podczas szturmu...
Cenzura bywa zabawna... Jakbym chciał napisać, że pewne nowe forum ssie to i tak wyjdzie mi, że http://www.warrior.pl ssie...
Wokash
kapitan

Lokalizacja: TG, MP, MoP, RE, CCS, BN, RG, SG, O3S, RAS, BET, PT, 3rdB HGW

Postprzez Kamil* » 14 wrz 2008, o 21:14

Wokash napisał(a):
Endarius napisał(a):przyłączam się do propozycji z powodu nieźle po-obstrzeliwanych nóg :P

To Ciebie spotkałem na skrzyżowaniu jak kląłeś na czym świat stoi po postrzale w tyłek z metra?
Sorry, że pytam ale cały czas zachodzę w głowę jak można dostać postrzał w tyłek podczas szturmu...

Jeden już został rozstrzelany za ucieczkę z pola bitwy... :twisted:
Rosyjski dresiarz
www.rus.mil.pl - forum poświęcone siłom zbrojnym ZSRR i FR
www.razwiedka.rus.mil.pl - GRH Razwiedka
www.zaporozec.net - strona domowa Zaporożca
Kamil*
st. sierżant sztabowy

Postprzez Wokash » 14 wrz 2008, o 21:20

No tak ucieczka nie przyszła mi do głowy... :lol:
Cenzura bywa zabawna... Jakbym chciał napisać, że pewne nowe forum ssie to i tak wyjdzie mi, że http://www.warrior.pl ssie...
Wokash
kapitan

Lokalizacja: TG, MP, MoP, RE, CCS, BN, RG, SG, O3S, RAS, BET, PT, 3rdB HGW

Postprzez Ptasiek » 14 wrz 2008, o 22:09

Ostatni szturm z oddzialem Krwawych byl priceless przepraszam ze tam kogos chyba zesmy nieco wdeptali w krzaki i sciolke:D
Impreza Miodzio czekam na kontynuacje:D
Ptasiek
st. sierżant sztabowy

Postprzez Jedi » 14 wrz 2008, o 23:32

ani byłem tym co narzekał na postrzał tyłka ani tym co uciekał :P
Wokash, też bym się dziwił jak można poczuć plastikową kulkę przez kolczugę :P szczególnie przy szarży... bo chyba kiedy atakowałem to nie czułem a słyszałem jak kompozyt odbija się ode mnie w niektórych momentach imprezy :D
Be impossible to spot in ghillie suit.
Jedi
master of jojo

Postprzez peregrine » 15 wrz 2008, o 00:14

Ptasiek napisał(a):Ostatni szturm z oddzialem Krwawych byl priceless przepraszam ze tam kogos chyba zesmy nieco wdeptali w krzaki i sciolke:D

Obie ostatnie szarże były dobre - i ta z górki, i ta z betonu (chodnika). Szczerze mówiąc, to najlepiej zacząłem sie bawić odkąd padła mi batka, odłożyłem luśnię i zacząłem szarżować z pistoletem i mieczem :)
Aaa... i podziękowania dla wojownika chaosu (nawet nie znam nicka...) za pożyczenie miecza
peregrine
sierżant

Postprzez Beltus » 15 wrz 2008, o 00:32

Ptasiek napisał(a):Ostatni szturm z oddzialem Krwawych byl priceless przepraszam ze tam kogos chyba zesmy nieco wdeptali w krzaki i sciolke:D

Ten wdeptany to chyba byłem ja a juz nie wspomnę że dostałem jeszcze pare razy jakims toporem itp. ale warto było tym bardziej że to ja zacząłem tę jatkę jako pierwszy otwierając ogień o ile się nie mylę :D

Fantastyczna impreza, szacun dla orgów. Nie mogę się doczekac następnej odsłony no i oczywiście więcej broni białej i najlepiej ograniczenia ammo.
ObrazekTASK FORCE 5
Beltus
strzelec

Postprzez Cień » 15 wrz 2008, o 02:03

Beltus napisał(a): i najlepiej ograniczenia ammo.

To jest Pomysł :idea:

I dzięki organizatorom za rewelacyjną imprezę!
"Chaos zawsze pokonuje porządek, gdyż jest lepiej zorganizowany." - Terry Pratchett
Cień
kapral

Postprzez Ciężki » 15 wrz 2008, o 07:48

Victhor napisał(a):Next time proponuje przyjąć zasadę, że na taki dystans(5m) tylko broń krótka lub miecz. No i robimy bagnety :D

No to by sporo zmieniło .... bo nie raz się obrywało z mniejszej odległości i ... niestety często były to serie.
Obrazek
... Babes, bullets, bombs dam i love this job ...
Ciężki
podporucznik

Postprzez Dalej » 15 wrz 2008, o 07:51

Z tą waszą walką wręcz problem jest tej natury że ciężko ocenić zwycięzce.
W praktyce, trzeba uznać że giną obie strony bo trafiony z rozpędu trafia i tak,
najwyraźniej wszyscy uważają że uniki są dla słabych :)
Dalej
.....................
.....................

Postprzez Blasted » 15 wrz 2008, o 07:59

Nieporozumień nie było żadnych jeśli chodziło o śmierć z broni białej i to Był Klimat :!:
Who's the more foolish, the fool, or the fool who follows him?
Blasted
sierżant

Postprzez Grey » 15 wrz 2008, o 08:42

Dalej napisał(a):Z tą waszą walką wręcz problem jest tej natury że ciężko ocenić zwycięzce.
W praktyce, trzeba uznać że giną obie strony bo trafiony z rozpędu trafia i tak,
najwyraźniej wszyscy uważają że uniki są dla słabych :)

Nie pamietam, abys kiedykolwiek próbował unikać :D
I my też nie. Gdybyś zszedł, myślę, że byś nie dostał, bo myśmy nie uprawiali szermierki, tylko szarżowali w przód - no matter what.

Edit: Trzeba było zobaczyć, jak nas wycinała Sucha 8)
Obrazek
Grey
st. sierżant sztabowy

Postprzez Dalej » 15 wrz 2008, o 08:49

Nie mówię że były nie porozumienia :)

Gray - to słabą pamięć masz, może w szale bojowym krew oczy ci zalała ;))))

Było fajnie, Tato się nie odezwał jeszcze, pewnie oczadział z radości,
jak dojdzie do siebie zaczniemy myśleć dalej. :)
Dalej
.....................
.....................

Postprzez Ciężki » 15 wrz 2008, o 10:26

Dalej napisał(a):Z tą waszą walką wręcz problem jest tej natury że ciężko ocenić zwycięzce.

Ja tam łatwo oceniałem zwycięzcę... problemu nie zaobserwowałem.
Dalej napisał(a):W praktyce, trzeba uznać że giną obie strony bo trafiony z rozpędu trafia i tak,

Tego nie czaje ... dostałeś "toporem" nie żyjesz... nie dostałeś żyjesz.
Dalej napisał(a):najwyraźniej wszyscy uważają że uniki są dla słabych :)

Nawet karabiny są dla słabych. Khorne gardzi takimi tchórzami.
Obrazek
Ciężki
podporucznik

Postprzez Tato » 15 wrz 2008, o 10:48

Tato nie oczadział ino w weekend zajęty był nieco. :)

Przede wszystkim bardzo dziekuję graczom za stawiennictwo oraz (i przede wszystkim!) za wysiłek włożony w charakteryzację i przygotowania. Wyznam, że z dużą obawą podchodzilismy do tego pomysłu wyjętego kompletnie "z czapy" w porównaniu do zwyczajowych strzelanek. Czy się spodoba? Czy będzie zaintersowanie?

Sami rozumiecie, że taka impreza może odbyć sie tylko wtedy gdy gracze sie "wczują", co wymaga nie lada wysiłku. Wasze "wczucie" :) przeszło nasz najśmielsze oczekiwania. Oczywiście Chaos miał duzo wieksze pole do popisu, gdyż Gwardia jest wojskiem z surowym regulaminem etc. Parę strojów mnie powaliło (szczególnie Świętokrzyska Partyzantka i ich czarno-złote proporce oraz złote czaszki z modeliny, szacun!, no i 'strażacy' z Brygad Śmierci czy 'lasgun' ZeeMike'a) ale generalnie widać było że WSZYSCY zrobili COŚ (naszywki, orzełki, kaski, pasy: miód, malina). Wielki ukłon w waszą stronę!

Impreza skończyła się stosunkowo wcześnie ale przewaga liczebna i wyszkolenie wojskowe Gwardii zapewniło jej duża przewagę (tu gratulacje dla Chaosu, który mimo zepchnięcia utrzymał charakter działań wojennych chrakterystyczny dla swojej strony, taki no... dość chaotyczny :) . Ataki Chaosu "wrzeszczącym rojem" na pozycje GI - priceless!) Dlatego wolelismy klimatycznie zmierzać ku zakończeniu niż zostawić was z przesytem. Na przyszłość pomyślimy o lepszym lub bardziej elastycznym zbilansowaniu stron.

Poza tym, bardzo dziękujemy za śladową ilośc nieporozumień i kwasów, o co również było trudno przy tak nietypowych zasadach, właściwosciach specjalnych, broni białej itd.

Klimat każdej imprezy robią gracze biorący w niej udział. Klimat tej zrobiliście WY. Na najwyższym poziomie. SZACUN! Obrazek

Teraz ode mnie, podziekowania dla orgów:
Dla Echelona i Kałasza: za pomysł "flagowy" i jego realizację i za szraa rolę "mechaników" których mało kto widzi ale bez których nic by nie pojechało,
Dla Suchej: za projekty graficzne i koncepcyjne,
Dla Szczura: za ogarnianie tego i tamtego we właściwych momentach,
Dla Picia: za cieżką pracę przy maszynie szwalniczej,
Dla Ape'a: za wprowadzanie chaosu :),
Dla Daleja: za pomoc w ostatniej chwili i doświadczenia organizatorskie z innych imprez,
Dla nieobecnego Hubiego: za pomysły i kreacje i za stroje komisarzy.
PRZENIOSŁEM SIĘ NA NOWE FORUM - week3nd warriors
Tato
chorąży

Postprzez echelon4 » 15 wrz 2008, o 11:17

Może następnym może rozwiniemy siły świętej inkwizycji 8) .

http://pl.youtube.com/watch?v=lcijo-CE- ... re=related
Ostatnio edytowano 15 wrz 2008, o 16:34 przez echelon4, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
echelon4
Zły Człowiek

Postprzez ZlyMiś » 15 wrz 2008, o 13:11

BONSAI

Wielkie dzieki ogrom za wyszykowanie imprezy,
Dla Chaosu za super klimat i wrzaski przy ataku

Końcowe starcie przy tylu ekranach dymnych po prostu oddawało klimat 40k.

Aby było wiecej zajawki można wprowadzić 3-cia strone np Eldarów, Tau etc aby było jescze bardzej chaotycznie :D

Pozdrawiam
Biblia każe kochać ludzi, Kamasutra uczy jak to robić...
ZlyMiś
mądraliński

Postprzez Ciężki » 15 wrz 2008, o 14:22

ZlyMiś napisał(a):Aby było wiecej zajawki można wprowadzić 3-cia strone np Eldarów, Tau etc aby było jescze bardzej chaotycznie :D

Nie uważam, że potrzeba wprowadzać trzecią stronę ... wystarczy podobne zaangażowanie obu stron w tworzenie klimatu. Podstawą jest aby uczestnicy takiej imprezy nie przyjeżdżali w stroju w którym normalnie biorą udział w strzelankach - powód jest prosty, będą czuli, że są na strzelance a nie na czymś klimatycznym. Jak słusznie zauważył Grey w rozmowie po imprezie; jeżeli masz na sobie mundur, który zakładasz co sobotę, masz replikę z której strzelasz co sobotę... to będziesz się zachowywał jak "co sobotę". Tego jednak się nie da przeskoczyć.
Obrazek
Ciężki
podporucznik

Postprzez Złoty » 15 wrz 2008, o 16:12

Dlatego można wprowadzić inne nacje np. Tyranidów, tutaj munduru już nie założysz :lol: Wprawdzie oni nie strzelają, tylko czasem plują i nie będzie możliwości ASGowej konwersji, ale jakby zamiast tego rzucać piłkami tenisowymi jako śliną? :twisted: Orkowie to przede wszystkim śmieszne buraki i tępaki (już słyszę te okrzyki i rozkazy orczych bossów 8) ). Jako ork ubrałbym się w stare spodnie, gumiaki, mordkę na zielono, a na łeb papachę :lol:
Orks...orks...orks...orks... Shut up!!!
Złoty
zielenina

Postprzez Grey » 15 wrz 2008, o 16:17

Strażacy (Śnieżny Bars) już się przygotowuje do roli Da Orc Boys :D
Obrazek
Grey
st. sierżant sztabowy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Warhammer 40K - 13.09.2008