FAQ

Forum tymczasowe

Moderatorzy: Escalon, Sucha, echelon4, Tato, Szczurz, kałasz

FAQ

Postprzez Tato » 4 wrz 2008, o 14:20

1. Czy mozna używać broni białej?
Jak najbardziej tak, pod warunkiem że bedzie utrzymana w klimacie WH40K. Oczywiscie jej uzywanie MUSI byc zgodne z zsadami bezpieczeństwa, czyli jeżeli chcemy kogoś zabić bronią biała, to musi byc ona "bezpieczna" (z pianki, tektury, czy innej nie morderczej materii), zaś prawdziwa 'ostra' broń może byc używana tylko celem dodania +10 do lansu (tak jak noże przy oporządzeniu airsoftowym).

2. O co chodzi z kaskami i pokrowcami?
O nic. Nie ma juz koncepcji pokrowców na kaski.

3. Czy można używac piro?
Nie tylko można ale i trzeba!
Spal heretyka! Usmaż gwardzistę!*
* Wybierz właściwe dla swojej strony.
PRZENIOSŁEM SIĘ NA NOWE FORUM - week3nd warriors
Tato
chorąży

Postprzez Tato » 8 wrz 2008, o 17:10

Poprawiłem listy zapisanych i porobiłem ostateczne przydziały do regimentów.

Jeżeli ktos ma uwagi, chce zmienic regiment, zgłosic wniosek o rozstrzelanie d-cy, itd itp, niech zrobi to jak najszybciej!

Pamietajcie, że struktura i d-cy sa głównie by robić klimat. Oczywiście, jako komisarz na przykład, będę wysyłał do boju konkretne regimenty, ale nie spodziewajcie się struktury dowodzenia a la D-Day. Nie ma takiej potrzeby: WH40K jest jebanką z klimatem i tyle.

Koszty udziału wbrew pierwotnym zapowiedziom o 0 15-20 zł udało nam sie zmieścić poniżej 10 zł na osobę. Dokładne rozliczenie przedstawimy po imprezie (jeszcze bedzie pare wydatków). Nadwyżkę (o ile taka bedzie ha, ha!) przeznaczymy wg waszej decyzji na cel charytatywny lub dalsze edycje WH40k (lub Lambo dla Orgów).

Prosze o wpłatę 10 zł na konto:
Tomasz Siedlecki
Czołowa 32V
Warszawa
Raiffeisen Bank:
59 1750 0012 0000 0000 0197 3185

lub w gotówce przed imprezą (i na litość Imperatora, miejscie drobne!).
Tato
chorąży

Postprzez Tato » 12 wrz 2008, o 14:21

Uwaga, uwaga!
Dzięki dobrej woli życzliwych ludzi udało się załatwić klucze od tereny N2. W związku z tym wjazd na imprę jest od frontu, od ulicy Klonowej, czyli tej wyłożonej płytami, którą dojeżdża sie do bazy.
Nie ma konieczności objeżdżania terenu bazy i wjeżdżania od południa. Brama będzie otwarta ca od 8.30 i wtedy zaczniemy wpuszczac graczy do środka.
Tato
chorąży

Powrót do Warhammer 40K - 13.09.2008