"WESTERPLATTE" - gadu/gadu

Forum tymczasowe

Moderatorzy: gumka, Xasistis

Postprzez Mider » 14 sie 2008, o 10:34

W związku z zaistniałą sytuacją jestem zmuszony zrezygnować z udziału w imprezie a co za tym idzie zrzec się dowództwa. Wszystkich zawiedzionych moją decyzją przepraszam. Mam nadzieję, że jeszcze się spotkamy.
Mider
spamer

Postprzez !marysia! » 14 sie 2008, o 12:18

Nie ma SFORY i Midera, nie ma RDS-u.
RDS dziękuje. Nie jedziemy.
Dobranoc.
Pozdrawiam.
!marysia!
!marysia!
master of jojo

Postprzez GRD » 14 sie 2008, o 12:43

Hmm szkoda... a chciałem pojechać.
GRD
st. sierżant sztabowy

Postprzez gumka » 14 sie 2008, o 12:57

UWAGA
W związku z rozpadem połaczonej KOMPANI SF SFORA ( PŁOCK-WARSZAWA-KUTNO-BIELSK ) która była organizatorem Imprezy pod nazwą "WESTERPLATTE/ PŁOCK 2008", spowodowanym wycofaniem się z czynnego organizowania imprezy plutonu 1 SFORA PŁOCK, jako GŁÓWNY pomysłodawca i organizator, ogłaszam z przykrością, iż jestem zmuszony ODWOŁAĆ powyzszą imprezę ASG !

PRZEPRASZAM WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH ZA ZAISTNIAŁĄ SYTUACJĘ ![/b]

Czciałbym równiez PODZIĘKOWAĆ za bezgraniczna pomoc i za czynnę zaangazowanie przy pracy nad organizowaniem WESTERPLATTE, ludziom i grupom którzy nie zwarzając na przeciwności losu i nie patrząc na wymiar finansowy - słuzyli pomocą przy tworzeniu idei zorganizowania nietypowej i imprezy ASG na wzór "gry wojennej i manewrów wojskowych - jako symulacji pola walki "

Xasistis / Ranger Unit - za twórczą pomoc przy tworzeniu zasad, regulaminu i scenariusza Imprezy oraz za wsparcie logistyczne
Sylwester / Łódż - za twórczą i zaangazowaną pomoc przy tworzeniu scenariusza rozgrywki i atrakcji militarnych
Byłemu plutonowi 2 Sfora W-wa - za czas i oddanie w pracach pomocniczych
Byłemu plutonowi 3 Sfora Kutno - za czas i oddanie w sprawach organizacyjno-budowlanych oraz wsparcia logistyczno-finansowego.
i wielu innym z pozostałych byłych plutonów SF SFORA, których nie wymienię z powodu ewentualnych reperkusji ze strony części byłych Organizatorów Imprezy.

Dziękuje i Przepraszam, To dla Mnie zaszczyt, iż miałem możliwość z Wami Współpracować !

Jednocześnie informuje innych sensownych Organizatorów róznych imprez ASG, iż wszelkie kontakty które nawiązałem na potrzeby Westerplatte ( Transport, MON i inne ) są do Waszej dyspozycji. Materiały jak i pomysły na atrakcje pola walki również - szkoda by , wytężona dwumieszięczna praca twórcza duzej liczby zaangażowanych pasjonatów wojska i ASg poszła na Marne !

Główny pomysłodawca i organizator WESTERPLATTE / PŁOCK 2008. D-dca byłego 2go plut. SFORA W-wa
GUMKA[/size]

gumka
sierżant

Postprzez Sylwester » 14 sie 2008, o 16:49

Przykra sprawa, współczuje wszystkim bezpośrednio zamieszanym, jednak jest teren i pomysł tak jak gumka napisał szkoda by sie to zmarnowało, może innym razem da się tam cos super zorganizować. MSW ZPS podtwierdza cheć w przyszłości zaangazowania sie w organizajcję.
Sylwester
kapral

Postprzez ARC » 14 sie 2008, o 17:07

No to żeście mi urlop rozwalili... Ech, szkoda, zapowiadało się świetnie.
Jak wspomniał przedmówca - może część organizatorów pociągnie pomysł, nawet mniej ambitnie, ale szkoda terminu i terenu.

Sezon na upadłe zloty jeszcze nie przeminął...
ARC
mądraliński

Postprzez Sylwester » 14 sie 2008, o 18:10

Mam propozycję zatem kto w tym terminie zjawłby sie na akcję w tym terenie, pewnie z mniejszym rozmachem i nie westerplatte ale jednak. Napewno z gumka cos fajnego tam zrobimy bo teren jest rewelacyjny i daje fajne mozliwosci.
Sylwester
kapral

Postprzez gumka » 14 sie 2008, o 19:06

Dzięki ! - trudno, takie jest życie :? !
Dostaliśmy zaproszenie od Alienzo z SFORY GARWOLIN na jego imprezę pożegnalną w siermiu, idzie do Armii :wink: Będziemy na 100% !
Jak trzymać, to trzymać z Najlepszymi !!!
ZERO TOLERANCJI DLA POSPOLITEGO RUSZENIA !
Rzeczypospolita Szlachecka to ... historia a nie teraźniejszość !
gumka
sierżant

Postprzez ZeeMike » 14 sie 2008, o 19:08

No to czuję się postrzelony. Trudno, bywa - w sumie mocno się nakręcałem na tą imprezę. Mimo wszystko dziękuję za włożony trud i inicjatywę.

Może faktycznie jeszcze nie wszystko stracone i coś w tym terminie tam sklecimy. Ja byłbym za - nawet jeśli chodziłoby o prosty scenariusz a nie zlot. Dalej już pokazał na N2, że nawet zwykła z pozoru strzelanka może przejść do historii.
Obrazek
GG: 1870225
ZeeMike
kapral

Postprzez hubertCJ » 14 sie 2008, o 20:32

Szkoda, że tak się stało. Czemu?..... Rebelia nadal chciała by się zjawić w Płocku także niech ktoś coś wymyśli. Nie przesuwajmy terminu. Ja specjalnie broń i szpej kupywałem na Płock a tu lipa. Zróbmy coś z tym. Tyle trudu na marne?? Gumka nooo..
hubertCJ
master of jojo

Postprzez Orzech2 » 18 sie 2008, o 00:15

Masakra;p
Orzech2
zielenina

Postprzez lukdrz » 18 sie 2008, o 00:42

jedziemy choćby nie wiem co ;]
Obrazek
lukdrz
strzelec

Poprzednia strona